حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو یوتیوب

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو یوتیوب با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک آموزش سئو یوتیوب حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات پیش نیاز دوره سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در آموزش سئو یوتیوب حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این آموزش سئو یوتیوب را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو یوتیوب پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل آموزش سئو یوتیوب به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش سئو یوتیوب پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

حذف صفحه در گوگل چگونه است؟
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش سئو یوتیوب را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو یوتیوب کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های آموزش سئو یوتیوب
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش سئو یوتیوب حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش بهبود سئو
مطلب مرتبط

آموزش سئو یوتیوب چیست؟

در این مقاله می خواهیم راه های سئو یوتیوب و افزایش رتبه ویدئو در یوتیوب را برایتان شرح دهیم. برای بازدید کانال یوتیوب خود از طریق سرچ در گوگل باید روش های کاربردی آن را بدرستی بشناسید. تکنیک هایی که برای بهبود رتبه در یوتیوب وجود دارد شباهت زیادی به تکنیک های گوگل دارد البته از بعضی جهات. اگر شما می خواهید کانال یوتیوب پر بازدیدی داشته باشید و ویدئو خود را به افراد بیشتری نمایش دهید باید در درجه اول از کلمات پرکاربرد و پر جستجو برای عنوان کانال خود انتخاب کنید. بسیاری از بازدیدکنندگان ویدئو با سرچ در موتور های جستجوگر وارد می شوند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو وردپرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بنابراین دانستن سئو یوتیوب و آشنایی با اجرای آن به جایگاه کانال شما در موتور جستجو کمک می کند. باید این نکته را بدانید که موتور جستجو قادر به دیدن ویدیو های شما نیست و تنها از طریق داده های متنی می تواند آن را شناسایی کند، بنابراین قدرت متن ویدئوی خود را بالا ببرید یعنی به کپشن نویسی و زیرنویس ها که تاثیر زیادی بر روی کاربر و درگیر کردن او می گذارد اهمیت ویژه ای دهید. الگوریتم یوتیوب طوری طراحی شده است که به کانال های معتبر و هدفمند نسبت به کانال های معمولی رتبه بیشتری می دهد.

بنابراین ارائه محتوای ارزشمند باعث دیده شدن بیشتر ویدیوی شما می شود. می توان نتیجه گرفت یوتیوب به کانال های تخصصی توجه ویژه ای دارد و رتبه بالاتری به آن می دهد. تعداد بازدید و زمان آن یک معیار اساسی که یوتیوب در رتبه بندی به آن توجه خاص دارد.

اقدامات مهم آموزش سئو یوتیوب 

۱- پیدا کردن کلید واژه ها

بهترین روش برای پیدا کردن کلید واژه در یوتیوب استفاده از پیشنهاد های خود یوتیوب است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به قسمت سرچ یوتیوب رفته و کلید واژه مورد نظر را انتخاب کرده و به دنبال آن خود یوتیوب نمونه کلمات پیشنهادی را به شما نشان می دهد. یا اینکه می توانید با دیدن ویدئو های پر بازدید ببینید آنها از چه کلماتی استفاده کرده اند. اگر کانال شما بازدید زیادی ندارد استفاده از کلید واژه های با رقابت کم اهمیت زیادی دارد. بیشترین بازدید ها از پلتفرم خود یوتیوب انجام می شود، اما اگر ویدئوی شما توسط گوگل رنک بگیرد بازدید کانال شما چند برابر می شود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سئوی ویدئو برای یوتیوب به این صورت است که شما از کلید واژه هایی استفاده کنید که نتایج ویدئویی برای آن در گوگل نشان داده شود. 

۲- بهینه سازی ویدئو در یوتیوب

با قرار دادن کلید واژه در ابتدای عنوان می توانید ویدئوی خود را سئو کنید. 

با استفاده از عناوین کوتاه مفهوم را سریع برسانید. 

از کلماتی قدرتمند مثل بهترین، برترین استفاده کنید. 

از کلمات احساسی استفاده کنید تا نظر مخاطب به ویدیو شما جلب شود. 

۳- توضیحات ویدئو

نکته مهم دیگری که در آموزش سئو یوتیوب خواهید آموخت، نوشتن بعضی توضیحات تکمیلی برای ویدئو در گوگل و یوتیوب می تواند منجر به درک بهتر ویدیوی شما شود. برای این کار باید اصولی را رعایت کنید: مثلا از کلید واژه ها ۳ تا ۴ بار استفاده کنید، توضیحات شما بیشتر از ۲۵۰ کاراکتر باشد، و در متن توضیحات به پلی لیست ها ی یوتیوب خود لینک بدهید. مثلا اگر ویدئو  مربوط به عمل بینی است لینک پلی لیست عمل بینی قرار داده شود. به ویدئو های محبوب خود سر بزنید تا ببینید آنها از چه کلید واژه ای استفاده کرده اند.

هر چه تعداد لایک های ویدیو بیشتر باشد ویدئوی شما بیشتر دیده می شود. ویدئو های طولانی مانند محتوا در سرچ گوگل بسیار مهم است و هر چه ویدئوی شما طولانی تر باشد گوگل به آن امتیاز می دهد. در کانال یوتیوب به زبان انگلیسی حرف اول را با حروف بزرگ بنویسید زیرا نظر بیشتری به خود جلب می کند. 

۴- بهینه سازی (thumbnail)

منظور این است که وقتی کاربر کلید واژه ای را در یوتیوب جستجو می کند روی چه ویدئویی کلیک می خورد؟ به همین جهت برای افزایش تعداد کلیک باید thumbnail بهینه سازی شود. هر چه تصاویر thumbnail جذابیت داشته باشد احتمال کلیک خوردن نیز بیشتر می شود. تصاویر را در فرمت های JPG، BMP یا PNG آپلود کنید. تصاویر تامبنیل باید رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰ داشته باشند.

۵- استفاده از تگ ها

شاید تگ ها به اندازه محتوای ویدئوی شما اهمیت نداشته باشد ولی به سئو یوتیوب شما بسیار کمک می کند. بهتر است از واژه های کلیدی برای سئو ویدئو استفاده کنید، از تگ هایی که رقیبانتان استفاده کرده اند نیز استفاده کنید با این کار احتمال دیده شدن ویدئوی شما در سایدبار افزایش می یابد. چند مورد تگ از موضوعات فرعی محتوای ویدئوی خود بگذارید. 

۶- استفاده از زیر نویس به چند زبان

این کار باعث می شود تعداد مخاطبان شما افزایش یابند و در تمامی دنیا در طول یک ماه بیش از ۲ میلیارد انسان وارد یوتیوب می شوند، در آموزش سئو یوتیوب خواهید آموخت که داشتن زیر نویس به زبان های دیگر می تواند شانس شما را در دیده شدن بیشتر کند. 

۷- از کاربر بخواهید ویدیوی شما را به اشتراک بگذارد

ارائه نظرات کاربران، لایک ها و اشتراک گذاری به رتبه دهی بالای کانال یوتیوب شما در آموزش سئو یوتیوب کمک زیادی می کند. گوگل نیز به این میزان مشارکت اهمیت بالایی می دهد. از نظر موتور جستجوگر گوگل هرچه مردم بیشتر نظر بدهند این به معنی جذابیت بیشتر ویدئوی شماست. سعی کنید کاربر را جذب ویدیوی خود کنید تا مجبور شود تا آخر پای آن بنشیند. از نظر گوگل اینکه مخاطب چه مدت برای دیدن ویدیوی شما زمان می گذارد بسیار پر اهمیت است، پس یادتان باشد اشتراک بیشتر یعنی دیده شدن بیشتر بنابراین روی این مسئله تمرکز کافی را داشته باشید. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزش سئو سایت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو مجتمع فنی
مطلب مرتبط

۸- اهمیت سئو موبایل در یوتوب

امروزه موبایل یک دستگاه و راه ارتباطی اصلی کاربران برای تماشای یوتیوب است، پس باید محتوای خود را مطابق آن تنظیم کنید. آپلود منظم ویدئو در یوتیوب یکی از چالش های این موتور جستجو گر هست، آن هم پست کردن ویدئو هایی که کیفیت لازم را برای دیده شدن بیشتر داشته باشد. آپلود مداوم و منظم یکی از مطمئن ترین راه ها برای رسیدن به معیار های این پلتفرم است.

برای آشنایی و کسب اطلاعات کلاس آموزش سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در آموزش سئو یوتیوب هدف از سئوی یوتیوب رشد تدریجی کانال شماست کمپین های تبلیغتی یوتیوب می توانند راهی برای رشد سریع شما در این راه باشند. یوتیوب به شما اجازه می دهد تا با توجه به موقعیت مکانی، زمانی، سن، جنسیت و درآمد تا تبلیغات خود را مطابق سلیقه مخاطب خود ارائه دهید.

logo-samandehi