حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره سئو وردپرس

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای دوره سئو وردپرس با پالیز محتوا

 سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت وردپرسی یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود. شرکت در دوره سئو وردپرس حرفه ای می تواند در کسب این مهم به شما کمک کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره سئو وردپرس حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره سئو وردپرس پالیز محتوا

برای این که دوره سئو وردپرس پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره سئو وردپرس پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش تکنیک های سئو
مطلب مرتبط

دوره سئو وردپرس کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره سئو وردپرس کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره سئو وردپرس حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

همه چیز درباره کدهای وضعیت HTTP
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

یکی از اصول مهم و تخصصی است که تمام افرادی که دارای سایت شخصی برای کسب و کار خود هستند و یا کار پشتیبانی از سایت های دیگران را انجام می دهند، باید آن را بلد باشند؛ زیرا ندانستن این حرفه باعث میشود که شما بتوانید باعث پیشرفت سایت خود شوید و رتبه های بالایی در جستجوی گوگل کسب کنید. از طرفی نیز اگر یک سئو کار حرفه ای شوید به راحتی می‌تواند منجر به کسب رتبه های بالاتر برای سایت خود گردید. از این رو بسیاری از افراد به دنبال یادگیری سئو هستند. سئو بخش های مختلفی دارد، یکی از این بخش هاست وردپرس است.

دوره سئو وردپرس چیست؟

دوره سئو وردپرس منجر به افزایش علم شما در این زمینه شده به تبدیل شدن شما به یک سئو کار حرفه‌ای کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره سه و وردپرس، این مطالب را تا انتها مطالعه کنید. پالیز محتوا این دوره ها را برای یادگیری شما برگزار می کند. 

آشنایی با وردپرس در دوره سئو وردپرس

تصور کنید شما می خواهید یک میز بسازید، ابزار مورد نیاز برای ساخت میز؛ چوب، چکش و میخ و… می باشد. در واقع ابزار ساخت یک میز و لوازم مورد نیاز این موارد هستند.  راه‌ اندازی یک وب سایت سیستم‌ های مدیریت محتوای زیادی در دسترس هستند که برخی از آن ‌ها نسبت به بقیه برتری ‌هایی دارند، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متشکل از قالب ‌ها و پوسته های بسیار متنوع است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، شما با استفاده از این سیستم بدون داشتن مهارت در برنامه‌ نویسی می‌ توانید یک سایت بسازید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در واقع می توان گفت وردپرس یک ابزار برای ساخت سایت و طراحی آن می باشد. استفاده از وردپرس در بین افراد، بسیار رایج است و دلایل آن استفاده آسان و رایگان بودن وردپرس است. سئو کردن سایت هایی که به وسیله وردپرس ساخته می شوند تفاوت هایی با سایر سایت ها دارد. در واقع می توان گفت تمام سایت هایی که با روش های مختلف ساخته می شود، روش سئو کردن متفاوت هم دارد. دوره سئو وردپرس برای این است که سئو کاران با تمام نکات مهم در مورد سئو کردن سایت های وردپرس، آشنایی پیدا کنند. 

دلایل محبوبیت وردپرس

دوره سئو وردپرس به این دلیل حائز اهمیت است که ابزار وردپرس از محبوبیت بالایی در بین طراح های سایت، برخوردار است و تمامی سئو کار ها باید نحوه سئو وردپرس را بلد باشند. در ادامه چندین مورد از دلایل محبوبیت وردپرس بیان خواهد شد. 

کاربری آسان:

وردپرس دارای رابط کاربری آسانی می باشد و شما بدون وارد بودن به علم برنامه نویسی، می توانید به وسیله آن سایت بسازید. دوره سئو وردپرس نیز، به دلیل آسان بودن کار با فضای وردپرس، راحت بوده و انجام سئو اینگونه سایت ها نیز به راحتی انجام می گیرد. 

سازگاری بالا:

با وجود هزاران پوسته و صدها افزونه وردپرس (plugin) شما می‌توانید سایت وردپرسی را مطابق نیازهای خود شخصی‌سازی کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره فشرده سئو
مطلب مرتبط

جامعه کاربری گسترده:

وردپرس یک برنامه طراحی سایت متن باز می باشد. به همین دلیل هزاران راه وجود دارد که شما با افراد دیگر در مورد آن گفتگو کنید و راه و روش سئو وردپرس را فرا گیرید. 

دلایل راحت بودن سئو وردپرس

انجام دادن سئو سایت هایی که به وسیله وردپرس طراحی می شوند راحت تر از سایرین می باشد. این مورد باعث می شود که یادگیری دوره سئو وردپرس نیز راحت تر باشد. در ادامه چندین مورد از دلایل راحتی سئو وردپرس، بیان خواهد شد. 

قابلیت تغییر آدرس صفحات:

در وردپرس این قابلیت برای سئو کاران وجود دارد تا در صورت اشتباه، یا علاقه به تغییر آدرس صفحات، این کار را به راحتی انجام دهند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد به دنبال آموزش دوره سئو وردپرس هستند تا بتوانند با سایت های وردپرسی کار کنند.

امکان اضافه کردن متا دیتا بصورت خودکار:

اضافه کردن یکسری لینک و پیوست در سئو امری مهم و ضروری است. وردپرس این قابلیت را دارد که خود، بصورت خودکار، این لینک ها را اضافه کند. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تصاویر موجود در سایت:

دیده شدن تصاویر موجود در سایت شما برای گوگل بسیار مهم است. در وردپرس سئو کردن این تصاویر راحت تر است.

 سئو کردن سایت های وردپرسی به دلیل بهینه سازی که این ابزار انجام می دهد بسیار سریع تر است و همچنین ابزارهای مختلفی نیز در سایت های وردپرسی برای افزایش سرعت وجود دارد. در دوره سئو وردپرس با نحوه سئو کردن این تصاویر آشنا خواهید شد.

سازگاری با تلفن همراه:

امروزه حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد جستجوهایی که در اینترنت اتفاق می‌افتد به وسیله تلفن همراه می باشد. این نکته بسیار حائز اهمیت است که سایت شما سازگاری خوبی با مرورگر های تلفن همراه داشته باشد و این موضوع به عهده سئوکار است که تنظیمات لازم را انجام دهد. اما وردپرس به صورت خودکار در سایت هایی که توسط این ابزار طراحی می شوند، سازگاری با تلفن همراه را به وجود می‌آورد.

شخصی سازی:

وجود بیشمار افزونه وردپرس و پوسته در اکوسیستم وردپرس این امکان را به شما می‌دهد تا سایت خود را شخصی سازی کنید، قابلیت‌ها و امکانات مختلف به سایت اضافه کنید و تجربه کاربری سایت را بهبود بخشید. تجربه کاربری یک از مهمترین فاکتورهای سئو است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره سئو وردپرس با پالیز محتوا؟

دوره سئو وردپرس باعث می شود شما بتوانید رتبه سایت خود را افزایش دهید. زیرا وردپرس به تنهایی و بدون سئو نمی تواند معجزه کند و رتبه سایت را بهبود بخشد. شما می توانید در دوره های مجازی و حضوری سئو وردپرس شرکت کنید. اما بدانید که باید حتما در نزد آموزشگاه های با تجربه و شرکت هایی که سابقه برگذاری این دوره ها را دارند، اقدام به یادگیری این دوره ها نمایید. یکی از شرکت هایی که اقدام به ارائه دوره های مختلف آموزش سئو، به خصوص سئو وردپرس می نماید، شرکت پالیز محتوا می باشد. این شرکت تجربه های زیادی در زمینه پشتیبانی سایت دارد و همچنین از اساتید مجربی در این زمینه برخوردار است. شما می توانید برای ثبت نام در این دوره ها به سایت پالیز محتوا مراجعه کنید.

logo-samandehi