حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو گوگل

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو گوگل با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک آموزش سئو گوگل حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزش سئو سایت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو گوگل حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش سئو گوگل را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو گوگل پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزش سئو گوگل به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش سئو سایت ووکامرس
مطلب مرتبط

آموزش سئو گوگل کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره آموزش سئو گوگل را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزش سئو گوگل کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو گوگل
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع آموزش سئو گوگل، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

کلاس آموزش سئو
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو گوگل چیست؟

در دنیای امروز سئو یکی از مهمترین اهداف برای صاحبان کسب و کار به شمار می رود. با یک مثال ساده برای شما سئو را شرح می دهیم: فرض کنیم شما دارای یک فروشگاه بزرگ با تمام اجناس با برند هی خوب هستید ولی کسی به فروشگاه شما نگاه نمی کند و از جلوی آن رد نمی شود، سایت شما نیز حکم فروشگاه شما را دارد و سئو عاملی است که موجب پیشرفت و دیده شدن بهتر سایت شما می شود. جامعه هدف یا همان اشخاصی که با تصمیم قطعی و هدف مشخص وارد سایت شما می شود باید در گوگل هدف خود را مورد جستجو قرار دهد بنابراین سئو به کمک می آید در واقع می توان گفت سئو گوگل یکی از کارآمد ترین و مهم ترین راه های ارتباط با جامعه هدف می باشد.

برای آشنایی، آموزش سئو گوگل و کسب اطلاعات کلاس آموزش سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با سئو کردن مناسب سایت خود می توانید به کسب و کارتان رونق قابل توجهی بدهید، گوگل برای کسانی که به سئو مناسب و تخصصی در سایت خود اهمیت می دهند یعنی به هدف مشتریانی که به دنبال مقاصد خود در گوگل هستند احترام می گذارند توجه ویژه ای به سایت آنها نشان می دهد. شما می توانید با آموزش سئو به کاربران اجازه دهید تا بیشتر به سایت شما مراجعه کنند و حتی با جذابیت سایت شما مدت بیشتری را در آن سپری کنند. پس نتیجه میگیریم شما برای بالا بردن سایت خود به سئو نیاز دارید.

سئو مخفف کلمه search engine optimization می باشد. به مجموعه کار ها و عملیاتی که شما بر روی سایت خود با استفاده از کلمات کلیدی انجام می دهید تا موتور جستجوگر گوگل سایت شما را به صفحه اول بیاورد. به عبارتی سئو یک سرمایه است که شما با آگاهی از آن و اهمیتش در پیشرفت آن را به ثروتی عظیم تبدیل می کنید. امروزه سئو کاران متخصص و باتجربه ای نیز هستند که می توانند در این راه به شما کمک قابل توجه کنند، بنابراین اگر سرتان شلوغ است یا تخصص کافی در این زمینه را ندارید میتوانید از این افراد کمک بگیرید.

برای آشنایی، آموزش سئو گوگل و کسب اطلاعات دوره سئو با مدرک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فرض کنیم دو فروشگاه که هر دو اجناس یکسانی دارند و قیمت های یکسان دارای سایت می باشند ولی در سرچ گوگل آن سایتی را به شما در صفحه و سطر اول نشان می دهد که سئو بهتری بر روی آن انجام شده است. در نتیجه به صورت ناخودآگاه مشتری و جستجوگر اولین سایت که به چشمش  می خورد را باز می کند زیرا به این نکته واقف است که گوگل به این سایت رتبه بهتری داده پس این ساین می تواند نیاز مرا برآورده کند. 

بخش های مختلف آموزش سئو گوگل

سئو سایت به بخش های مختلف تقسیم می شود که عبارتند از:

 • سئو تکنیکال
 • سئو داخلی 
 • سئو خارجی 
 •  سرچ کنسول

 در هنگام سئو سایت افراد متخصص سئو به تمام این موارد تسلط کافی را دارند. در زمانی که شما در گوگل به دنبال مطلبی هستید و آن را سرچ می کنید، گوگل با توجه به کلماتی که شما سرچ کرده اید به دنبال نزدیکترین مورد به آن مطلب می گردد. بنابراین گوگل برای اینکه بهترین نتیجه ا به شما نشان دهد از الگوریتم های متفاوتی استفاده می کند. این الگوریتم ها ثابت نیستند و طوری طراحی شده اند که مدام در حال آپدیت شدن هستند، تا کاربر بتواند با سریع ترین راه ممکن به هدفش برسد. دانستن و آشنایی سئو کاران با این الگوریتم ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای آشنایی، آموزش سئو گوگل و کسب اطلاعات کلاس حضوری سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو با مدرک معتبر
مطلب مرتبط

نکته دیگری که سئو کارها باید به آن توجه داشته باشند نوشتن محتوای جذاب برای سایت می باشد و استفاده از کلمات کلیدی هدف در این محتوا، زیرا در این صورت است که افرادی که به سایت شما مراجعه می کنند زمان بیشتری را در سایت می گذرانند، و این موضوع برای گوگل بسیار اهمیت داشته و به سایت شما رتبه می دهد. ولی هدف سئو رضایت گوگل نیست بلکه رضایت کاربر است. گوگل در واقع به دلیل رضایت کاربر به شما امتیاز می دهد، و سایت هایی را در رتبه بالا قرار می دهد که می داند کاربران از آن رضایت کافی را دارند.

عوامل مختلف رضایت کاربر از دید گوگل

 • کیفیت محتوا و اطلاعات داده شده
 • سرعت سایت
 • نحوه نمایش محتوا
 • پاسخگویی به سوالات کاربران

اگر شما تمام قوانین مربوط به سئو را رعایت کنید کاربران زیادی به سایت شما مراجعه می کنند و در نتیجه سایت شما بیشتر شناخته شده و ارتباط شما با مشتریان بیشتر باعث رشد کسب و کار شما می شود. در واقع ارتباط موثر شما با کاربران می تواند کاربر را تبدیل به مشتری واقعی کند. به محض ورود کاربر به سایت شما فرآیند تبدیل کاربر به مشتری آغاز می شود. حل فکر کنید مشتری در هنگام وارد شدن به سایت شما با موبایل با نمایش مناسبی روبرو نمی شود در این زمان به سرعت از آن بیدن آمده و وارد یک سایت دیگر می شود.

رفتار کاربران هنگام وارد شدن به گوگل برای گوگل بسیار اهمیت دارد و همین مطلب باعث رشد و یا عدم رشد سایت شما می شود. به تازگی گوگل یک الگوریتم به نام BERT طراحی کرده است که قادر به درک هدف کاربران است. و میتواند بهترین نتیجه را تشخیص داده و به کاربران نمایش دهد. وقتی بتوانی زبان کاربران را درک کنید با همان زبان نیز می توانید با او ارتباط موثر برقرار کنید. بنابراین شانس جایگاه برتر برای شما نزد گوگل بیشتر خواهد شد. برای اینکه بتوانید در سئو گوگل موفق عمل کنید باید به تمام تکنیک ها و استاندارد های لازم آگاهی داشته باشید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات آموزش سئو گوگل و  دوره یادگیری سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا آموزش سئو گوگل پالیز محتوا؟

امروزه بازار دیجیتال مارکتینگ بسیار داغ است و همه در این زمینه در حال رقابت هستند. همچنین گوگل با ارائه الگوریتم های آپدیت شده هر روزه سعی بر این دارد تا رضایت کاربران را به خود جلب کند. دانستن علوم هرروزه در حال آپدیت شده گوگل شاید برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کمی سخت و زمان بر باشد در این صورت آنها می توانند افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند کمک بخواهند. سئو سایت ارزان نیست زیرا امروزه رقابت در فضای اینترنت بشدت زیاد است، و کسب جایگاه از طریق کلمات کلیدی بسیار دشوار است. بنابراین نرخ خدمات سئو نیز هر روزه بیشتر می شود.

با پالیز محتوا در زمینه آموزش سئو گوگل همراه باشید.

logo-samandehi