حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره یادگیری سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای دوره یادگیری سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره یادگیری سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، دوره یادگیری سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره یادگیری سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره یادگیری سئو به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

دوره یادگیری سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

کلاس آموزش سئو
مطلب مرتبط

این دوره آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره یادگیری سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

تاثیر زبان برنامه نویسی سایت بر سئو و رتبه گوگل
مطلب مرتبط

امروزه دنیای اینترنت اندازه دو جای حقیقی گسترده و پر از مطالب و موضوعات مختلف می باشد. شما با یک جستجوی ساده در یک موتور جستجو، خواهید دید که ده ها سایت متناسب با موضوع به شما نمایش داده شده است. این سایت ها طبق چارچوب خاصی رتبه بندی شده و به شما نمایش داده می شوند. در واقع صاحبان سایت پیوسته در حال رقابت با یکدیگر برای کسب رتبه های بالای موتور جستجو هستند. هرچه علم افراد در مورد این رقابت بیشتر باشد، موفق تر خواهند بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره یادگیری سئو چیست؟

چارچوب های این رقابت را ربات های رتبه بندی موتور جستجو مشخص می کنند. این چارچوب ها در زمینه های مختلفی مانند محتوای نوشتاری، تصویری، فیلم، قالب بندی سایت، لینک های موجود در سایت و… می باشد. بنابراین افراد باید بدانند که در هر مورد چگونه رفتار کند تا بهترین بازدهی را داشته باشند. دانستن این موارد و انجام دادن آن تحت عنوان سئو نام برده می شود. دانستن سئو برای صاحبان سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و این دانش به آن ها برای موفقیت بیشتر کمک می کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال یادگیری سئو می باشند. پالیز محتوا، برگزار کننده انواع دوره یادگیری سئو می باشد. این شرکت قصد دارد در این بخش شما را با مزایای یادگیری دوره سئو و نحوه ثبت نام در این دوره ها آشنا کند. اگر به دنبال یادگیری سئو هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس در دوره یادگیری سئو ثبت نام کنید.

آشنایی با سئو در دوره یادگیری سئو

سئو فعالیتی تخصصی است و مربوط به نگهداری و پشتیبانی از سایت می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب سایت هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتور های جستجو به دست می‌آورند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. در واقع کار ما در سئو این است که به موتور جستجو اثبات کنیم که سایت ما، یکی از بهترین سایت های موجود در زمینه مورد نظر است. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فرد سئو کار مانند یک مربی ورزشی است که به شاگرد خود کمک می کند بهترین باشد. سئو کار نیز تمام تلاش خود را می کند، تا سایتی که پشتیبانی می کند، رتبه های برتر موتور های جستجو را به خود اختصاص دهد. 

اهمیت شرکت در دوره یادگیری سئو

دانستن سئو از اهمیت زیادی برای دارندگان سایت و یا افرادی که قصد انجام کارهای پشتیبانی سایت را دارند، برخوردار است. برخی از افراد به دلیل ندانستن این اهمیت ها از شرکت در دوره یادگیری سئو، خودداری می کنند. در این بخش بهتر است که با اهمیت شرکت در این دوره ها آشنا شوید.

۱- افزایش بازدید کنندگان:

بدیهی‌ترین نکته‌ای که می‌توان به عنوان مزیت سئو و اهمیت استفاده از تکنیکهای سئو مطرح کرد، افزایش ترافیک وب‌سایت شماست. نمی‌توانید برای همیشه، روی بازدیدکنندگان دوست و آشنا و معرفی وب‌سایت و مطالب‌تان توسط آن‌ها حساب باز کنید. حتی بک لینک های سایت های دیگر هم، ظرفیت محدودی دارند. هر روز و هر شب هم نمی‌توانید در استوری‌های اینستاگرام مخاطبان خود را با گفتن جمله‌هایی مانند این‌که «لمس کنید» و «بالا بکشید» به سایت‌تان هدایت کنید. بهترین دوستی که می‌تواند همیشه مراقب شما باشد و مطالب‌تان را بی‌چشم‌داشت به دیگران معرفی کند، گوگل است. بنابراین شما باید با سئو کردن سایت خود، این اطمینان را به گوگل بدهید که سایت مفیدی دارید، تا گوگل اقدام به نمایش سایت شما در جستجو ها کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش تکنیک های سئو
مطلب مرتبط

۲- اعتماد بیشتر بازدید کنندگان:

اگر شما با  دوره یادگیری سئو، به خوبی این هنر را فراگیرید، می توانید رتبه های بالای گوگل را از آن خود کنید. این امر موجب اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان به سایت شما شده و در در دراز مدت باعث افزایش مشتریان شما می گردد. بنابراین از اهمیت های دوره یادگیری سئو، می توان به اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به سایت شما اشاره کرد.

۳- سرمایه گذاری بلند مدت:

دوره یادگیری سئو را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست. زیرا شما با یادگیری سئو، باعث بهبود رتبه گوگل خود می شوید. این امر در ابتدا باعث افزایش بازدیدکنندگان شده و سپس  اعتماد آن ها را جلب می کند. جلب اعتماد بازدیدکنندگان، باعث تبدیل شدن آنها به مشتری می گردد. اگر سایت شما مدت طولانی در رتبه برتر گوگل باقی بماند، این مشتریان تبدیل به مشتری ثابت شده و فقط از سایت شما اقدام به دریافت خدمات می نماید. به این دلیل شما میتوانید به دوره یادگیری سئو به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید. که اکنون با هزینه های کم این دوره را فرا خواهید گرفت و در آینده به وسیله دانستن دانش سئو، منجر به افزایش درآمد خود از سایت خواهید شد.

۴- اشتغال آسان:

نیاز به سئو کار در بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که دارای سایت می باشند به شدت احساس می شود. بسیاری از افراد در شرکت های خود به دنبال استخدام یک سئو کار حرفه ای می باشند. یکی از آیتم های مهم در استخدام سئو کار، داشتن مدرک سئو می باشد. بنابراین شما با شرکت در دوره  یادگیری سئو و دریافت مدرک، می توانید به راحتی در بسیاری از شرکت ها و یا سازمان ها استخدام شده و کارهای مربوط به پشتیبانی سایت را انجام دهید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

راهنمای شرکت در دوره یادگیری سئو

دوره یادگیری سئو برای تمامی دارندگان سایت لازم است. بدون این دانش، امکان پیشرفت سایت شما وجود ندارد. بنابراین بهتر است که شما از طریق یکی از شرکت های معتبر برگزار کننده دوره یادگیری سئو، اقدام به یادگیری این علم نمایید. پالیز محتوا یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه پشتیبانی از سایت و سئو می باشد. این شرکت قصد دارد دوره یادگیری سئو را برای علاقه مندان برگزار نماید. شما می توانید با مراجعه به سایت پالیز محتوا، با مشاوران این شرکت در تماس باشید و در دوره یادگیری سئو ثبت نام نمایید.

logo-samandehi