حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

کلاس حضوری سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای سئو با کلاس حضوری سئو پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک کلاس حضوری سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، کلاس حضوری سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای کلاس حضوری سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل کلاس حضوری سئو به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش سئو انگلیسی
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این کلاس حضوری سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های کلاس حضوری سئو
سوالاتی که برای شرکت در این کلاس ممکن است بپرسید:

برای حضور در این کلاس حضوری سئو لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در کلاس حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

دوره آموزش سئو سایت
مطلب مرتبط

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. این ارتباطات اکثراً به وسیله اینترنت شکل می گیرد. در اینترنت علاوه بر شبکه‌های اجتماعی، انواع سایت ها نیز وجود دارد که مطالب مختلفی را به اشتراک می گذارند. در این بستر، در مورد هر موضوعی که فکرش را کنید، سایت های مختلفی وجود دارد که در حال رقابت با یکدیگر، برای بهتر شدن هستند. این بهتر شدن منجر به کسب رتبه های بالا در جستجوی گوگل شده و بر تعداد کاربران و بازدیدکنندگان سایت تاثیر گذار است. برای اینکه از نظر ربات های رتبه بندی گوگل نمره بالا دریافت کنید، باید در سایت خود چهارچوب ها و قوانین را رعایت کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گلستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کلاس حضوری سئو چیست؟

این چارچوب ها در راستای سئو کردن سایت می باشد. سئو یک کار تخصصی برای سایت ها می باشد و بدون آن امکان موفقیت به شرکت پایین می آید. شما برای یادگیری سئو، نیاز به کلاس‌های آموزشی دارید. شما میتوانید در کلاس های حضوری سئو  ثبت نام کرده و دوره های آموزشی آن را بگذرانید. پالیز محتوا در این مقاله شما را با سئو و مزایای آن و نحوه ثبت نام در کلاس حضوری سئو آشنا می کند. در پایان شما می توانید از طریق همین شرکت در کلاس ها ثبت نام کرده و گواهی سئو را دریافت نمایید. 

آشنایی با سئو در کلاس حضوری سئو 

سئو SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization و یکی از روش های متداول دیجیتال مارکتینگ، برای بهینه کردن وب سایت برای موتورهای جستجو و افزایش کمیت و کیفیت بازدیدکنندگان سایت و معرفی محصولات و خدمات شما از طریق بازدید طبیعی موتورهای جستجو گوگل، بینگ، یاهو و … است. به زبان ساده، سئو ( یا با تلفظ صحیح اس ای او) مجموعه ای از تکنیک ها و دستورالعمل هاست که سبب می شود رتبه سایت شما در کلمات کلیدی خاص بهبود یابد و برای شما افزایش بازدیدکننده و در نتیجه رونق کسب کارتان را بهمراه دارد. سئو صرفا به کلمات کلیدی و متن نوشته محدود نمی شود. بلکه قالب بندی سایت، مطالب تصویری، فیلم و تمام مسائل مربوط به بارگذاری اطلاعات در سایت، جزو زمینه کاری سئو می باشد. اکنون که با تعریف سئو آشنا شدید، بهتر است با مزایای شرکت در کلاس حضوری سئو نیز آشنا شوید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای شرکت در کلاس حضوری سئو

کلاس حضوری سئو دارای مزایای متعددی می باشد. در این بخش به بیان این مزایا خواهیم پرداخت. 

۱- تجربه های جمعی:

مطمئنا هر فرد تجربه خاص خود را در یک موضوع دارد. مثلا فکر کنید کلاس آموزش محتوا نویسی سئو برگزار شده و در آن افرادی وجود دارند که هر کدام در یک مجموع بعنوان کارمند فعالیت میکنند این میتواند یک فرصت فوق العاده برای یادگیری و استفاده از تجربیات دیگران باشد. به همین دلیل کلاس های حضوری سئو از طرفداران بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است.

۲- یافتن همکاران و شرکای جدید:

ارتباطات با افراد در دنیای بیزنس یکی از بهترین کارها و استراتژی هایی است که شما میتوانید انجام دهید حتی اگر در بیزنس نباشد باز هم دوست شدن با افراد جدید برای همه ما فرصتی فوق العاده است و این امکان در کلاس های حضوری سئو کاملا در دسترس است که میتوان از عیب های بزرگ کلاس های مجازی را همین ارتباطات بر شمرد. بنابراین در این کلاس ها، شما می‌توانید افراد مختلفی را پیدا کنید که در این کار حضور دارند و با یکدیگر پروژه های مشارکتی زیادی را انجام دهید. 

۳- پاسخ سریع به سوالات:

شما میتوانید سوالات ذهنی خود را در کسری از ثانیه در کلاس حضوری سئو بپرسید و جواب آن را از استاد و حتی هم کلاسیان با تجربه تر دریافت کنید این موضوع به شدت بر رضایت شما از کلاس تاثیر دارد. در دوره های حضوری سئو نیز این مورد باعث تقویت و آموزش بهتر و عمیق تر شما خواهد شد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

۴- اجبار به یادگیری:

برخی از افراد همیشه گله مند هستند که ما نمیتوانیم کاری را انجام دهیم مگر اینکه کسی باشد ما را مجبور کند، شاید به نظر شما این جمله مسخره باشد ولی واقعا افرادی وجود دارند که باید آن ها را مجبور کنید تا نتیجه ای را حاصل کنند و  در این صورت رضایت بسیار بالاتری را از کلاس دریافت می کنند. به همین دلیل کلاس های حضوری سئو، برای این افراد، مناسب تر نسبت به سایر روش های برگزاری کلاس می باشد. در کلاس های حضوری، استاد تمریناتی را می دهد و پس از چند دقیقه یا در جلسه بعد، نتیجه را از شما می خواهد. به همین دلیل کلاس حضوری سئو برای این افراد مناسب تر است.

نحوه ثبت نام در کلاس حضوری سئو: 

بسیار مهم است که آموزشگاهی که اقدام به برگزاری کلاس حضوری سئو می کند، از اعتبار و تجربه بالایی برخوردار باشد. زیرا این دوره بسیار مهم و حساس می باشد و هرگونه کم کاری در آن، باعث می گردد که فراگیر، نتواند به خوبی سئو کردن محتوای سایت را فراگیرد و به تبع، در کار خود به مشکل بخورد. شرکت پالیز محتوا یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین شرکت های ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به سایت می باشد. این شرکت اقدام به برگزاری کلاس های حضوری  سئو کرده است. حضور در دوره های این شرکت منجر می شود که شما بطور کامل موارد مهم در این باره را فراگیرید و بتوانید در شغل خود موفق ظاهر شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره ها می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید. و از طریق سایت پالیز محتوا اقدام به ثبت نام در کلاس حضوری سئو نمایید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا کلاس حضوری سئو پالیز محتوا؟

دانستن سئو باعث می شود که شما بتوانید سایت خود را در رتبه بندی گوگل بالا ببرید و اعتبار خوبی برای خودتان و سایت تان، کسب کنید. همچنین سئو منجر به افزایش کاربران و در نهایت افزایش مشتریان سایت شما می گردد که این موارد در نهایت به کسب درآمد بیشتر از طریق سایت منجر می گردد. به همین دلیل دانستن سئو از مقدمات اصلی داشتن یک سایت با کیفیت است. سایت پالیز محتوا، برگزار کننده کلاس حضوری سئو می باشد. این سایت قصد شرایط لازم را برای افرادی که تمایل به داشتن سایت و یا اشتغال به کار پشتیبانی از سایت دارند، فراهم کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi