حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

کلاس آموزش سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

کلاس آموزش سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک کلاس آموزش سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این کلاس آموزش سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای کلاس آموزش سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در کلاس آموزش سئو سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

این کلاس آموزش سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این کلاس آموزش سئو را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این کلاس آموزش سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های کلاس آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این کلاس آموزش سئو لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

10 گام برای افزایش امکان خزیدن و نمایه سازی سایت شما
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

سئو کردن یک سایت کار دشواری نیست، به شرط آن که قواعد و قوانین صحبت کردن را یاد بگیرید و آن ها را رعایت کنید. سئو کردن یک سایت موجب پیشرفت آن و کسب رتبه‌های بالای گوگل می شود. در واقع سئو کردن اقداماتی است که باعث بهینه سازی سایت و اثبات به ربات های رتبه بندی گوگل، برای مفید بودن سایت ما می شود. امروزه به دلیل گسترش شبکه اینترنت و افزایش سایت های رقیب، همواره باید نسبت به سئو کردن سایت اقدام کنید. اگر شما با نحوه سئو سایت آشنایی ندارید، باید در کلاس آموزش سئو شرکت کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این کلاس صفر تا صد سئو سایت را به شما یاد خواهد داد و شما با یادگیری این حرفه علاوه بر بهینه سازی سایت خود، می‌توانید پشتیبانی از سایت های دیگران را نیز بر عهده بگیرید و برای خود اشتغال زایی کنید. پالیز محتوا قصد دارد شما را با نحوه برگزاری کلاس آموزش سئو، مزایای شرکت در این کلاس و روش ثبت نام در این کلاس‌ها آشنا کند. اگر شما صاحب سایت هستید یا به دنبال کسب درآمد از طریق سئو می باشید، این مطالب را تا انتها مطالعه کنید.

نحوه برگزاری کلاس آموزش سئو

کلاس آموزش سئو به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد. شرکت در این کلاس ها، منجر به افزایش علم سئو شما شده و کیفیت کار شما را افزایش می دهد. شما می توانید در کلاس آموزش سئو به صورت آنلاین شرکت کرده و در هر مکان و زمانی که بخواهید، مطالب و فیلم های آموزشی را مشاهده کنید. در کلاس های آنلاین، وقت کمتری از شرکت کننده گرفته می شود و مناسب افرادی است که مشغله زندگی زیادی دارند. شما می توانید در کلاس های حضوری آموزش سئو نیز شرکت کرده و با حضور در کنار اساتید مجرب، علم خود را افزایش دهید.

مزایای شرکت در کلاس آموزش سئو

هدف از شرکت در کلاس آموزش سئو، یادگیری سئو کردن سایت، بصورت حرفه ای است. بنابراین مزایای شرکت در این کلاس ها برابر با مزایای یادگیری سئو است. در ادامه این مزایا را برای شما بیان خواهیم کرد. 

ایجاد موقعیت های جدید:

سئو با کیفیت بالا همیشه وسیله ای برای کشف فرصت های جدید برای برندها است. پیشنهاد دادن بهینه سازی سایت به برندهای مختلف، خود شما را نیز به یک برند معتبر تبدیل می کند. اگر یادگیری اصول سئو از پایه تا حرفه ای را به خوبی طی کرده باشید، برندها و کسب و کارهای مختلف، فعالیت شما را در بین دیگر برندها تبلیغ می کنند. این مسئله سبب می شود تا با موقعیت های جدید و کسب و کارهای زیادی آشنا شوید. بنابراین اگر شما در کلاس آموزش سئو شرکت کنید و بطور حرفه ای این هنر را یاد بگیرید، با سئو کردن سایت های مختلف، برای شما موقعیت های جدید و مشتریان جدید، پدیدار می شود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 ارزان بودن سئو:

یادگیری سئو برای شما و سایت شما مزیت های فراوانی دارد، یکی از این مزیت ها، صرف هزینه کم برای نگهداری سایت است. اگر شما سئو کردن سایت را بلد باشید، خودتان اقدام به پشتیبانی از سایت می کنید و نیازی نیست برای این کار، هزینه بپردازید. بنابراین سئو موجب کاهش هزینه های شما می گردد. همچنین شرکت در کلاس های سئو ارزان بوده و هزینه های گزافی بر شما تحمیل نخواهد کرد.

درک محیط وب توسط سئو:

دنیای وب همواره در حال تغییر است و اطلاعات جدید به آن افزوده می شود. بنابراین یکی از بهترین بودن های سئو، این امکان را برای شما فراهم می کند تا همیشه جدیدترین اخبار آگاه باشید. 

ایجاد اعتبار و اعتماد:

مردم به گوگل اعتماد دارند، آنها هر روز از آن استفاده می کنند تا آنچه را که می خواستند پیدا کنند و با رتبه بندی بالای موتورهای جستجو کسب و کار شما اعتماد و اعتبار خود را در بین مخاطبان خود ایجاد می کند. در حقیقت ، ٣٧٪ از کلیک موتورهای جستجو در اولین لیست ارگانیک قرار دارند. بنابراین اگر شما به وسیله سئو کردن سایت خود، رتبه های بالای گوگل را به دست آورید، کاربران به سایت شما اعتماد کرده و اقدام به استفاده از آن می نمایند. 

افزایش مراجعه کننده به سایت:

سئو مراجعه به وب سایت شما را افزایش می دهد و شما تعداد بیشتری مراجعه به وب سایت را از موتورهای جستجو به دست خواهید آورد. علاوه بر این ، بازدید کنندگان وب سایت شما به احتمال زیاد وب سایت شما را به دوستان خود ارجاع می دهند. با حضور قدرتمند در سئو ، به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری ، به شما مراجعه خواهند کرد. بنابراین کلاس آموزش سئو، نه تنها هدر رفت هزینه ها نمی باشد، بلکه موجب کسب سود، برای شما خواهد شد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گلستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تکنیک های روانشناسی در بازاریابی محتوا
مطلب مرتبط

ثبت نام در کلاس آموزش سئو

شما در هنگام ثبت نام در کلاس آموزش سئو باید به نکاتی از قبیل کیفیت آموزش، جامع بودن مطالب، با تجربه بودن اساتید و… دقت نمایید. اگر کلاس آموزش سئو از کیفیت پایینی برخوردار باشد، شما نمی توانید به طور حرفه ای سئو کردن سایت را فراگیرید. در این صورت علاوه بر صرف وقت و هزینه شما، در سئو کردن سایت هم موفق نیستید و رتبه های بالا را کسب نخواهید کرد. بنابراین بسیار مهم است که این کار را نزد افراد با تجربه و متخصص یاد بگیرید. یکی از شرکت های ارائه دهنده کلاس آموزش سئو، پالیز محتوا می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس آموزش سئو، به این سایت مراجعه فرمایید.

چرا کلاس آموزش سئو پالیز محتوا

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جهان امروز، جهان اینترنت است. بدنه اصلی اینترنت را نیز سایت های مختلف تشکیل می دهند. بسیاری از مردم از آشپزی گرفته تا خبر های روز دنیا را در سایت های اینترنتی جستجو می کنند. بنابراین شما اگر دارای یک سایت هستید، باید متناسب با موضوع سایت خود، بصورت روزانه، مطالب جدیدی ارائه کنید. ارائه این مطالب باید با چارچوب های گوگل همخوانی داشته باشد تا ربات های رتبه بندی گوگل، سایت شما را در رتبه بالا قرار دهند. به همین دلیل واجب است شما سئو کردن را به طور کامل فرا گیرید. اگر تمایل به یادگیری سئو دارید، می توانید به سایت پالیز محتوا مراجعه کنید و پس از آشنایی کامل با شرایط شرکت در دوره ها، اقدام به ثبت نام در کلاس آموزش سئو نمایید.

logo-samandehi