سئو وب سایت

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم؟ ۵ استراتژی جذاب و تاثیر گذار

آشنایی با چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم؟

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم؟ وبلاگ نویسی یکی از جذاب ترین شیوه های درآمدزایی در فضای مجازی است. میلیون ها وبلاگ در شبکه در هم تنیده مجازی وجود دارند که هر کدام استراتژی های تبلیغاتی خاص خود را دارند. وبلاگ ها در واقع محلی برای تبلیغات هستند و هر چه بازدیدهای بیشتری از این کانال ها صورت پذیرد یقینا در بازدهی تبلیغات نیز موثرتر ظاهر خواهند شد. اما چگونه می توان برای وبلاگ، تبلیغات انجام داد؟ آیا تبلیغات برای وبلاگ امری هزینه بر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا ۵ استراتژی جذاب و تاثیرگذار در تبلیغات وبلاگ را با شما در میان بگذاریم.

برای ارتباط با کارشناسان بهترین شرکت سئو در کرج با شماره ها درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

روش آشنایی با موضوع چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم؟

وبلاگ نویسی و ساخت وبلاگ امروزه رونق بسیار زیادی پیدا کرده است به نوعی که هر فرد در تلاش است کسب و کار یا حرفه کاری خود را در وبلاگ به نمایش گذارد. به همین دلیل روش های زیادی برای آشنایی با “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم؟” وجود دارد که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم در ۵ روش

 ثبت نام در دایرکتوری ها

یکی از جذاب ترین و ساده ترین تکنیک ها برای موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم”، تبلیغات وبلاگ ثبت نام در دایرکتوری ها می باشد. برخی دایرکتوری ها پولی و برخی دیگر رایگان هستند. به طور کلی کاربران اینترنتی از وب دایرکتوری ها برای دسترسی سریع به مقصود خود استفاده می کنند. با این کار می توانید ترافیک زیادی از کاربران را به سمت وبلاگ خود هدایت کنید. 

وب دایرکتوری ها حاوی لینک هایی هستند که به صورت موضوعی دسته بندی شده اند و مزیت آن ها نسبت به موتورهای جستجو در این است که این دسته بندی نه به واسطه یک ربات، بلکه به واسطه هوش انسانی صورت گرفته و دقت آن به مراتب بالاتر از موتور جستجو است. بنابراین با ثبت نام در دایرکتوری ها می توانید میزان دسترسی کاربران به وبلاگ تان را جهت موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم” افزایش دهید.

یکی از معروف ترین سایت های وب دایرکتوری برای موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم”، سایت Technorati.com می باشد. این سایت در واقع یک دایرکتوری قوی در سیستم رتبه دهی به وبلاگ نویسان می باشد. به این سایت مراجعه کنید و آدرس وبلاگ خود را در آن قرار دهید. 

برای این کار باید در ابتدا یک حساب باز کنید و بعد آدرس URL وبلاگ تان را به همراه توضیحات مربوطه در مورد وبلاگ و زمینه های فعالیت تان در این سایت ثبت کنید. بعد از مدتی خواهید دید که چه حجم بالایی از ترافیک روانه وبلاگ شما خواهد شد. Martindale’s The Reference Desk، World Wide Web، DMOZ و Best of the Web از معروف ترین دایرکتوری هایی هستند که می توانید از آن ها برای موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم” استفاده کنید.

تبادل لینک را فراموش نکنید

یکی از مهمترین شیوه های تبلیغات برای موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم”، تبادل لینک است. بنابراین شما باید سایرین را به تبادل لینک دعوت کنید. به عنوان مثال می توانید در قسمت نظرات پیامی برای صاحبان وبلاگ ها ارسال کنید و بگویید که مایل به تبادل لینک هستید. در این پروسه مدیر دو وبگاه به شکل تعاملی لینک مربوط به وبلاگ دیگری را در وبلاگ خود قرار می دهند. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو با مدرک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های جلوگیری از درج کامنت های اسپم در وردپرس
مطلب مرتبط

دقت داشته باشید که لحن سخن گفتن شما در این موضوع بسیار مهم است. اگر فردی که پیام تبادل لینک را برای او ارسال می کنید متوجه شود که پیام ارسال شده از آن دست پیام های ماشینی است که برای صدها وبلاگ نویس دیگر ارسال کرده اید مطمئنا حس خوبی به شما پیدا نخواهد کرد و پروسه تبادل لینک منتفی خواهد شد. سعی کنید قبل از اینکه در مورد تبادل لینک حرف بزنید یک بده بستان دوستانه با وبلاگ نویس داشته باشید و رابطه ای هرچند کمرنگ اما دوستانه را شکل دهید. اجاره دهید فرد مقابل درک کند این رابطه یک رابطه انسانی است.

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم و روش های آن

شما می توانید وبلاگ هایی که ارزش لینک دهی دارند را شناسایی کنید و خودتان پیش قدم شوید. به وبلاگ نویسان حرفه ای پیام دهید و به آن ها بگویید بابت محتوای مفید و تخصصی وبلاگ آن ها قصد دارید به آن ها لینک بدهید اما آن ها را تهدید به لینک گرفتن نکنید. هر چه بیشتر در مورد وبلاگ تان توضیح دهید مطمئنا اشتیاق بیشتری در وبلاگ نویس مقابل ایجاد خواهد شد. به او اجازه دهید وبلاگ شما را بررسی کند و بعد تصمیم گیری نماید.

از واژه های نامانوس استفاده نکنید و درخواست تان را برای تبادل لینک مودبانه بیان کنید. سعی کنید قبل از درخواست برای تبادل لینک از مرتبط بودن حوزه وبلاگ خود با وبلاگ دیگر مطمئن شوید. این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی در مورد “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم”، کند.

تبادل بنر راهی هوشمندانه برای تبلیغ وبلاگ

راه دیگری که برای تبلیغ وبلاگ وجود دارد تبادل بنر است. شما باید برای وبلاگ تان یک بنر بسازید و از سایت هایی که امکان آپلود بنرهای تبلیغاتی را می دهد کمک بگیرید تا بنر شما در این وبسایت ها نمایش داده شود. برخی سایت ها به دعوتنامه نیاز دارند و برخی دیگر بی نیاز از دعوتنامه هستند. بعد از اینکه بنر سازی به پایان رسید می توانید آدرس بنر را کپی کنید و همچون روندی که برای تبادل لینک در پیش گرفته بودید اقدام به تبادل بنر نمایید.

در جامعه وبلاگ نویسان عضو شوید

برای اینکه بتوانید فرصتی جهت تبلیغات وبلاگ تان پیدا کنید باید در جامعه وبلاگ نویسان عضو شوید. بنابراین سعی کنید وبلاگ سایر وبلاگ نویسان را نیز دائما مطالعه کنید و نظرات حرفه ای در مورد سایر وبلاگ ها ارائه دهید. شما می توانید همزمان با ثبت نظر در سایر وبلاگ ها ، لینک وبلاگ تان را نیز ارائه دهید. دقت داشته باشید که نظرات تان باید هوشمندانه باشد. بنابراین از نوشتن جملات ماشینی در قسمت نظرات خودداری کنید چرا که در این صورت معلوم خواهد شد هدفتان صرفا دریافت ترافیک و تبلیغات بوده است.

برای آشنایی و کسب اطلاعات کلاس حضوری سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آشنایی با الگوریتم EAT
مطلب مرتبط

پست های داغ مرتبط با موضوعات روز بنویسید

 از دیگر استراتژی های جذابی که می توانید برای تبلیغات وبلاگ خود در پیش بگیرید این است که پست های داغ مرتبط با موضوعات روز نگارش کنید. مطمئنا کاربران فضای مجازی دنبال موضوعات داغ روز هستند و هر چه پست های جنجالی تر و امروزی تری بنویسید مطمئنا کاربران بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. 

یکی از مهمترین سلاح های وبلاگ نویسان قلم شیوای آن ها می باشد. بنابراین سعی کنید در نویسندگی مهارت های جدیدی کسب کنید. چنانچه احساس می کنید قلم تان هنوز آنقدر قوی نیست می توانید به کلاس های نویسندگی بروید. با این حال سعی کنید تا حد امکان موضوعات روز را پوشش دهید.

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم و اهمیت آن

موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم” کار سختی نیست به شرطی که به تکنیک های آن آشنا باشید و خام و ناپخته عمل نکنید. اثربخش بودن تکنیک های تبلیغ وبلاگ به هوش و نبوغ شما بستگی دارد. شما می توانید از ابزارهایی مانند ایمیل مارکتینگ و سایت های افزایش بازدید استفاده کنید اما اثربخش بودن این تکنیک ها به شیوه اجرای آن ها بستگی دارد. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بنابراین به جای متوسل شدن به ابزارها سعی کنید استراتژی های جذاب را یاد بگیرید. در این مطلب به ۵ استراتژی برای موضوع “چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم” اشاره شد که می توانید به کمک آن ها بازدید وبلاگ تان را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *