محتوای سئو شده

چطور پیلار محتوا قوی برای سایت بسازیم؟

پیلار محتوایی و محتوای ستونی

برای اشخاص صاحب کسب و کار آنلاین که در بستر اینترنت، به خصوص وبسایت ها و اپلیکیشن های مربوط به ارتباطات اجتماعی، به امورات مارکتینگ مشغول هستند، یکی از مهم‌ترین مباحث خود را بازدید های مستمر از سایت خود می‌دانند و این بازدید های مستمر هستند که می‌توانند متضمن مشتری یا سایر موارد برای آنها باشد و با تحقق مواردی مانند تولید محتوا به روش های مختلف می‌تواند به وقوع بپیوندد.در ادامه با پیلار محتوا یا محتوای ستونی آشنا می شویم.

پیلار محتوا یا محتوای ستونی یکی از انواع روش های تولید محتوا برای ارائه به مخاطب است و به مراتب نیز یکی از جذاب ترین و مهترین روش های تولید محتوا است که از طرفداران بسیاری نیز برای استفاده برخوردار است، در ادامه همراهی شما با وبسایت پالیز محتوا به معرفی کامل و دقیق روش های ساخت پیلار محتوا قوی برای وبسایت خواهیم پرداخت.

پیلار محتوا یا محتوای ستونی چیست؟

پیلار محتوا یا محتوا از نوع ستونی، یکی از انواع روش ها و استراتژی های تولید محتوا است که بر اصول بسیار مهم و و متمایزی استوار است، این روش های بسیار مهم سبب شده که این روش تولید محتوا، بسیار محسوس باشد و از آن در مسائل بسیار مهمی استفاده کنند.

تمرکز کلی محتوا های تولید شده در این قسمت و محور آن، حول آن است که در بسیاری از موارد مانند گذر زمان، ارزش محتوای تولید شده از بین نرود و کماکان سابقه‌ی استفاده بهینه خود را داشته باشد، برای تخقق یافتن این موضوع ابتدا باید محتوای مورد نیاز خود، جامعه هدف و اصول و ریشه های کلی محتوای مورد نیاز خود را شناسایی کرده و در عمل، آنچه را از ساختن کسب و کار خود در ذهن دارید، بر روی آن پیاده کنید تا بتواند شکل منسجم و مدون تری به خود پیدا کند، منظور از ارزش و کیفیت محتوا، بطن دیتای اصلی آن نیست و حفاظت از محتوای شما در مقابل الگوریتم ها و بروزرسانی های متعدد و پی در پی می‌باشد تا کیفیت سئو آن ثابت بماند و مستوجب تنزل رتبه نشود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در اراک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

یک ستون محتوایی  مفید، باید به نحوی متضمن کیفیت و گستردگی برای شخص صاحب کسب و کار باشد تا محتوای فوق را بتواند با تقسیم به قسمت های کوچک تر و سودمند تر به کمک متخصصین مخصوص آن حوزه، خلاء های سایر قسمت های یک بیزنس را از نظر سوشیال مدیا تکمیل کند.

استفاده از این نوع استراتژی تولید محتوا هم می‌تواند به میزان بسیار زیادی هزینه هارا کاهش دهد و هم یک برنامه منظم و منسجم است تا با استفاده از آن بتوان در بیزنس خود برای جذب مشتری، موفق بود، نباید فراموش کرد که محتوا هرچه قوی تر و سودمند تر باشد، مخاطب بیشتری را به خود جذب می‌کند و جذب مخاطب بیشتر در دیجیتال مارکتینگ می‌تواند تعداد بیشتری از مشتری های خواهان خدمات و کالا را برای شما فراهم کند.

شایان ذکر است که در تغییرات کنونی و پی در پی نکات تولید محتوا و الگوریتم های گوگل، تنها موضوعی که به مراتب زیادی بدون تغییر باقی مانده و اکنون نیز قدرت خود را دارد تولید و تهیه محتوا به صورت ستونی است، مسئله‌ای که سبب مشاهده شدن یک وبسایت در نتایج جست و جو می‌شود و همین نکته، به منزله موفقیت در سئو سایت می‌باشد.

دلایل اهمیت استفاده از پیلار محتوا

ستون های محتوایی در موارد بسیاری، با استفاده از کاربرد های خاصی که دارند باعث می‌شوند تا کسب و کار شما در جست و جو های مختلف پیدا شود و مخاطب هدف شما آنرا مشاهده کند، برنامه های محتوایی به مانند یک ستون بسیار محکم و سودمند عمل می‌کنند که می‌‍‌توانند وبسایت شمارا از گزند بسیاری از مسائل و بروزرسانی های سختگیرانه دور نگهداری کند.

پیلار محتوا مانند یک دژ، از بیزنس شما محافظت می‌کند و به شرط وجود محتوای دست اول و یونیک، هم می‌تواند سبب تحقق بسیاری از موارد مثبت شود و هم در ساخت کاراکتر منحصر به فرد بیزنس شما دخیل باشد، پیشنهاد ما به شما سرور گرامی این است که با پرکردن فرم مشاوره پالیز محتوا، از خدمات پیلار محتوا و تولید محتوای وبسایت ما آگاهی پیدا کرده و تحقق امر لذت بخش سئوی وبسایت خود را به ما بسپارید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزشی سئو پیشرفته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

ویژگی ها و نکات مهم پیلار محتوا 

در یکی دیگر از نکات بسیار مهم جهت یادآوری یک پیلار محتوا یا ستون محتوایی سودمند، ابتدا باید این روش را جزئی از استراتژی تولید محتوای خود قلمداد کرد، زیرا این عنوان در بیشتر مواقع تبدیل به یک تکنیک شده و ابزار های مختلفی نیز در راستای شناسایی آن به وجود آمده است.

یکی از مهم‌ترین ابزار های قابل استفاده در پیلار کانتنت، یواست می‌باشد که به صورت پلاگین نیز جهت استفاده در وردپرس وجود دارد، یواست به شما امکان های خاصی را در جهت شناخت پیلار محتوا های شما ارائه می‌دهد، به صورت کلی قسمتی از پیلار محتوا فعال شده باید حاوی موارد زیر باشد:

  • وبلاگ مربوطه باید پر محتوا و قابل استفاده باشد توسط شخص مخاطب، نه صرفا تنها یک وبلاگ ساده.
  • آدرس دامنه و نام وبسایت باید در دسترس باشد و حجم بسیار زیادی نداشته باشد.
  • پیلار محتوا ها باید به طور مستمر بروزرسانی شوند تا ارزش خود را حفظ کنند.
  • برای خلق پیلار کانتنت های سودمند، تحقیق درباره کلمات کلیدی مهم و میزان سختی آنها بسیار مهم و ضروری می‌باشد.

پس از اینکه موارد مورد نظر خود را بر بستر یک صفحه خلق کردید، باید با پیاده کردن یک استراتژی جدید و منسجم، یک برنامه خاص برای ترویج و معرفی آن پیدا کنید و در تحقق امر سئو وبسایت خود، آنرا یاری کنید، شما می‌توانید همواره مواردی مانند در دسترس بودن دامنه وبسایت برای بازدید، ارسال آگهی های مارکتینگ و سایر موارد را همواره در نظر خود داشته باشید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات ایده تولید محتوا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

واپسین کلام

در میان استراتژی های فراوان تولید محتوا، یکی از قسمت های مهمی که همواره به سوالات بسیار زیاد مخاطب به میزان بسیار زیادی پاسخ می‌دهد، محتوای ستونی یا پیلار محتوا است، امروزه گوگل به محتوا هایی رتبه درخور اعطا می‌کند که بتوانند هرچه بیشتر جامع باشند و به سوال مخاطب نیز پاسخ دهند.

استراتژی معرفی شده دارای تمام ویژگی های سودمند است و امید است بتوانید در راه توسعه کسب و کار خود از آن بهره ببرید، از اینکه تا اینجا با پالیز محتوا همراه بودید کمال تشکر را داریم. وبسایت پالیز محتوا، شما سرور گرامی را به مطالعه سایر پست های وبلاگ این سایت دعوت می‌کند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *