حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

پیش نیاز دوره سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

این دوره آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

یادگیری هر حرفه ای نیاز به دانش از پیش آموخته شده دارد. این مورد در تمام حرف ها صدق می کند. دانستن پیش نیاز ها به شما کمک می کند تا سریع تر و حرفه ای تر کار مورد نظر را یاد بگیرید. موضوع مورد بررسی پیش نیاز دوره سئو می باشد. پیش نیاز دوره سئو

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش جامع سئو سایت
مطلب مرتبط

آشنایی با پیش نیاز دوره سئو

یکی از کارهای تخصصی در حوزه سایت و اینترنت می باشد که یادگیری آن پیش نیاز های خاص خود را دارد و دانستن این پیش نیازها منجر می‌شود که شما در کار سئو به سرعت حرفه ای شوید. حال پالیز محتوا قصد دارد که تمامی پیش نیاز های دوره سئو را برای شما بیان کند و تا حد امکان شما را با این پیش نیازها آشنا نماید. اگر به دنبال یادگیری سئو سایت هستید، باید این پیش نیازها را بدانید بنابراین به شما پیشنهاد می شود تا انتهای این مطالب را مطالعه کرده و موارد ذکر شده را به خاطر بسپارید.

پیش نیاز های دوره سئو

سئو یک کار حرفه ای می باشد و دانستن آن به پیشرفت سایت و کسب و کار اینترنتی شما کمک شایانی خواهد کرد. برای یادگیری سئو، شما باید اطلاعاتی در مورد آشنایی با موتور جستجو، آشنایی با مفهوم اولیه سئو، آشنایی با طراحی سایت، آشنایی با تولید و انتشار محتوا، آشنایی با ابزار های سئو داشته باشید. در ادامه هر یک از این موارد را بصورت خلاصه توضیحاتی ارائه خواهد شد. شما برای یادگیری هر کدام از این دوره ها و مبانی های سئو می توانید به سایت پالیز محتوا مراجعه نمایید. پیش نیاز دوره سئو

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آشنایی با موتور های جستجو

موتور های جستجو در زندگی امروزه نقش بسزایی دارند و شما هر سوالی که در ذهنتان بوجود می آید را در موتور جستجو وارد کرده و به دنبال جواب آن می گردید. موتور جستجو، میلیارد ها سایت با مطالب مختلف را دسته بندی و رتبه بندی می کند، این امر موجب می شود که در زمان نیاز شما به یک مطلب، چندین مورد از بهترین سایت هایی که در مورد مطلب صحبت کرده اند، برای شما به نمایش در آیند. 

رتبه بندی سایت ها به وسیله موتور جستجو باعث شد تا علمی به نام سئو شکل بگیرد که مدیران سایت‌های اینترنتی به فکر یادگیری این علم باشند تا بتوانند از رقیبانشان پیشه بگیرند و سهم بیشتری از بازار را به خودشان اختصاص دهند. هرچه توانایی شما در علم سئو بیشتر باشد، می توانید سایتی را مدیریت کنید که رتبه بهتری در موتور جستجو کسب کند. از این رو آشنایی با موتورهای جستجو پیش نیاز دوره سئو است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یکی از معروف ترین موتور های جستجو، موتور جستجوگر گوگل است. این موتور بسیار با قدرت بوده و بسیار دقیق است و سایت ها را با تقریب بسیار خوبی، سایت ها را رتبه بندی می کند. این موتور جریمه هایی نیز برای سایت های متخلف در زمینه سئو در نظر می گیرد. 

آشنایی با مفهوم سئو

آشنایی با مفهوم سئو دیگر پیش نیاز دوره سئو به شمار می رود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب سایت هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتور های جستجو به دست می آورند و این بازدیدکنندگان می توانند به مشتری تبدیل شوند. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ریمارکتینگ چیست؟
مطلب مرتبط

در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. در واقع کار ما در سئو این است که به موتور جستجو اثبات کنیم که سایت ما، یکی از بهترین سایت های موجود در زمینه مورد نظر است. این کار به روش های مختلفی مانند استفاده از لینک های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد. اگر به دنبال دانستن مطالب بیشتری در مورد مفهوم سئو هستید با مشاوران پالیز محتوا در تماس باشید.

آشنایی با طراحی سایت

شما برای اینکه بتوانید کار سئو را انجام دهید و سایت خود را به بهترین سایت تبدیل کنید، باید با طراحی سایت آشنایی داشته باشید؛ زیرا قالب بندی کلی سایت و بخش های مختلف یک سایت، تاثیر زیادی بر مخاطب گذاشته و می تواند آن را تبدیل به مشتری کند. از این رو در سئو یکی از مسائل مهم و پیش نیاز دوره سئو، طراحی سایت است. زیرا اگر سایت شما رتبه برتر گوگل را کسب کند، اما از زیبایی و بخش های کاربردی محروم باشد، نمی تواند مخاطب را به خود جذب کند. برای یادگیری طراحی سایت می توانید از کلیپ های آموزشی موجود و دوره های سایت پالیز محتوا استفاده کنید.

آشنایی با تولید محتوا

شما باید به هر طریقی که می توانید نیاز مخاطب خود را برطرف کنید. از این جهت لازم است که از تمام انواع تولید محتوا مانند متن، صوت، فیلم و تصویر استفاده کنید. متاسفانه در ایران اکثر سایت ها، به دلیل وقت گیر بودن و دشوار بودن تولید محتوای تصویری، اقدام به نوشتن متن و مقاله می نمایند. بهتر است شما برای کسب رتبه بهتر و افزایش بازدهی سایت خود و جذب مخاطبان از سایر روش های تولید محتوا نیز استفاده کنید. از این رو آشنایی با مفاهیم تولید محتوا نیز پیش نیاز دوره سئو به شمار می رود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ابزار های پیش نیاز دوره سئو

برای یادگیری سئو، باید ابتدا ابزار های آن را بشناسید. تصور کنید می خواهید کار مکانیکی را یاد بگیرید، شما ابتدا باید آچار ها، جک ها و پیچ ها را بشناسید تا به کمک آن ها بتوانید کار مکانیکی را فرا گیرید. در سئو نیز این گونه است. شما بدون شناخت ابزار ها، نمی توانید سئوی سایت را یاد بگیرید و به بیانی دیگر آشنایی با این ابزارها پیش نیاز دوره سئو است. این ابزار ها شامل ابزار KWFinder ، ابزار LSIGraph ، وبمستر گوگل و… هستند. یادگیری هر کدام از این ابزار ها مراحل و روش های خاص خود را دارد. دوره ها و فیلم های آموزشی یادگیری ابزار های سئو در سایت پالیز محتوا وجود دارد.

اهمیت آشنایی با پیش نیاز دوره سئو

یادگیری سئو برای تمامی صاحبان سایت ضروری است. علاوه بر آن اگر شما سایت ندارید نیز می توانید با یادگیری سئو سایت برای خود اشتغال زایی کرده و پشتیبانی سایت های مختلف را بر عهده گیرید. به همین دلیل دانستن سئو سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. تلاش شده است که در این مقاله پیش نیاز های سئو سایت بصورت کامل بیان شود. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش نیاز دوره سئو و حضور در دوره های آموزشی سئو، به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و با مشاوران این سایت در ارتباط باشید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi