سئو وب سایت

۶ راز افزایش ترافیک وب سایت

راز افزایش ترافیک وب سایت چیست

در مورد راز افزایش ترافیک وب سایت چه می دانید؟ یک فروشگاه فیزیکی را تصور کنید که در یکی از خیابان های شهر در حال فعالیت است. بسیاری از فروشگاه ها با ارائه تبلیغات در خیابان های نزدیک فروشگاه و دادن برگه های تراکت به دست افراد اقدام به جذب مخاطب می کنند. برای این فروشگاه ها مهم است که ترافیک ورودی را افزایش دهند. اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را بنگریم، باید بگوییم که همه این افراد نه، اما به هر حال تعدادی به خریدار تبدیل می شوند. در مورد وب سایت های اینترنتی نیز این موضوع صادق است.

تمام وبسایت ها دنبال راهی برای افزایش ترافیک ورودی هستند. این موضوع نه تنها سئوی آن ها را تقویت می کند و منجر به گرفتن رتبه بهتر در نتایج جستجو گوگل می شود، بلکه می توان از این طریق بازدیدکنندگان را به خریدار تبدیل نمود و نرخ تبدیل را ارتقا داد. بالا بردن نرخ فروش برای یک وبسایت یعنی برداشتن گام های سازنده در راستای درآمد زایی. بالا بردن ترافیک سایت کار چندان دشواری نیست. کافی است باهوش باشید و از هر فرصتی استفاده کنید. در ادامه با ما همراه شوید تا ۶ راز افزایش ترافیک وب سایت را با شما در میان بگذاریم.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آشنایی با راز افزایش ترافیک وب سایت

وب سایت تان را Responsive کنید

روزگاری تنها راه وب گردی برای افراد استفاده از سیستم های کامپیوتری بود اما با گذر زمان و تونل زدن تکنولوژی به قلب زندگی انسان های معاصر، گوشی ها جای خود را به سیستم های کامپیوتری دادند. بنابراین امروزه افراد به جای استفاده از سیستم های کامپیوتری اغلب با استفاده از گوشی همراه خود وبگردی می کنند که همین مورد به عنوان یکی از راز افزایش ترافیک وب سایت محسوب می شود.

افراد در ایستگاه مترو، در سوپرمارکت، در کتابفروشی و در زمان استراحت و لم دادن روی کاناپه با گوشی همراه خود وارد وبسایت ها می شوند. بنابراین اگر می خواهید ترافیک ورودی بالایی به سایت تان وارد شود و با راز افزایش ترافیک وب سایت آشنا شوید، بسیار مهم است که طراحی سایت تان واکنش گرا باشد.

این موضوع بدان معنا است که سایت تان روی صفحه گوشی متناسب با ابعاد گوشی نمایش داده شود و قالب خاص خود را روی گوشی همراه داشته باشد. بنابراین اسکرول کردن صفحه وبسایت در گوشی به راحتی اتفاق خواهد افتاد. وبسایت هایی که دارای طراحی ریسپانسیو نیستند در همان وهله اول کاربران را از خود فراری می دهند و نشانگر این است که با راز افزایش ترافیک وب سایت آشنا نیستند!

ایمیل مارکتینگ، آهنربای پنهان بازاریابی

یکی از راه های افزایش ترافیک ورودی وبسایت بازاریابی ایمیلی است. درست است که بازاریابی محتوا جای خود را دارد و همچنان بر مسند پادشاهی نشسته است، اما نباید از تکنیک های کارآمدی چون ایمیل مارکتینگ در موضوع راز افزایش ترافیک وب سایت غافل شوید. افراد روزانه ممکن است چند بار به ایمیل خود وارد شوند. بسیاری از این افراد بر خلاف تصوری که شما دارید ایمیل های خود را به دقت چک می کنند؛ حتی ایمیل های تبلیغاتی. پس با ارسال ایمیل و جذب مخاطب ترافیک ورودی سایت تان را به شکلی اثربخش افزایش دهید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

سرعت سایت تان را افزایش دهید

یکی از بدترین تجربه های مشترک کاربران اینترنت منتظر ماندن برای لود شدن وبسایت ها می باشد. مطمئنا هیچکس دوست ندارد وقت ارزشمندش را در انتظار لود شدن یک سایت هدر دهد. سایت هایی که دارای سرعت لودینگ پایینی هستند، تجربه کاربری افتضاحی را برای کاربران رقم می زنند. مهم نیست محتوای شما تا چه حد جذاب است یا چه رابط کاربری زیبایی طراحی کرده اید.

سرعت لود شدن سایت تان که کند باشد کاربر از ورود دوباره به وبسایت شما خودداری می کند. این خواهد شد که در گذر زمان ترافیک وب سایت تان افت می کند و از راز افزایش ترافیک وب سایت دور می مانید. پس برای افزایش ترافیک وب سایت حتما سرعت سایت تان را افزایش دهید.  

6 راز افزایش ترافیک وب سایت چیست

اینفلوئنسرها این پدیده های عصر جدید را دست کم نگیرید

اینفلوئنسرها اغلب دارای چهره های محبوبی هستند. این افراد به راحتی می توانند روی مخاطبین خود تاثیر گذارند. کافی است یک کفش جدید به پا کنند و از راحتی آن برای مخاطبین خود بگویند تا سیل عظیمی از پیغام مخاطبین برای گرفتن آدرس فروشگاه و خرید این کفش به صندوق پیغام های او سرازیر شود. شما می توانید برای اجرای کمپین های مشترک و راز افزایش ترافیک وب سایت با این افراد همکاری کنید. در نتیجه حجم زیادی از ترافیک به سمت سایت تان سرازیر خواهد شد. این یکی از تکنیک های فوق العاده در جذب ترافیک است که این روزها بازار داغی دارد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

dns چیست و چه کاربردهایی دارد؟
مطلب مرتبط

رپورتاژ از نان شب واجب تر است!

هنوز برای رپورتاژ سایت تان برنامه ای ندارید؟ سخت در اشتباه هستید. انتشار رپورتاژ در سایت های مختلف و پر بازدید می تواند راهی برای افزایش ترافیک وب سایت شما باشد. رپورتاژ در سایت های تبلیغاتی با موضوع و محتوای مرتبط می تواند سیل عظیمی از مخاطبین را به سمت سایت شما روانه کند و یکی از مهم ترین موضوعات در مورد راز افزایش ترافیک وب سایت است.

شما در رپورتاژ می توانید اطلاعات بسیار خوی در مورد محصولات و خدمات تان به کاربران بدهید و آن ها را برای بازدید از سایت و خرید مشتاق نمایید. بنابراین رپورتاژ صرفا یک محتوای خبری نیست، بلکه محتوایی ترغیب کننده برای ورود به سایت آگهی دهنده است. سعی کنید در فضای مجازی از تریبون های معتبر برای انتشار رپورتاژ استفاده کنید تا اثربخشی رپورتاژ بالا رود.

بخش مربوط به سوالات متداول را بهینه سازی کنید

طبق آمار و ارقامی که از منابع معتبر در دسترس است چیزی حدود چهل درصد SERP ها دارای بخشی تحت عنوان People Also Ask هستند که در زبان فارسی این بخش به سوالات متداول معروف است. توجه به این بخش و تمرکز روی آن می تواند ترافیک ورودی وب سایت تان را افزایش دهد اما چگونه؟ سایت های که دارای PAA هستند در صفحات SERP دو بار رتبه می گیرند. 

در واقع وبسایت شما هم در صفحه اول نتایج جستجو  و هم در قیمت مربوط به سوالات متداول رنک می شود. زمانی که کاربران زیادی برای یافتن پاسخ پرسش خود به وبسایت شما مراجعه کنند، این بخش در بالای صفحه نتایج جستجو به نمایش در خواهد آمد. بسیاری از افرادی که در حال جستجو در وب هستند به بخش سوالات متداول به عنوان اولین بخش مراجعه می کنند و در صورتی که وبسایت شما در این بخش بهینه سازی و رنک شده باشد، مطمئنا با افزایش نرخ کلیک مواجه می شوید که یکی از روش ها و راز افزایش ترافیک وب سایت است.

اهمیت دانستن راز افزایش ترافیک وب سایت

راه های زیادی در مورد راز افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. از بین این تکنیک های متنوع در این مطلب به تکنیک هایی اشاره شد که به نوعی می توانند مزیت رقابتی شما باشند و در دنیای مدرن راهکارهایی طلایی هستند. به عنوان مثال اینفلوئنسرها چند سالی می شود که ظهور کرده اند و اگر آن ها را نادیده بگیرید، مطمئنا از رقبای حرفه ای عقب خواهید ماند. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات آموزش نکات سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته که قدرت شما را در لوکال سئو افزایش خواهد داد
مطلب مرتبط

استفاده از کلمات کلیدی نیچ، استفاده از ابزارهای تحلیلی، استفاده از لینک داخلی، به روز رسانی محتوای قدیمی، برگزاری وبینار و کامنت گذاری در وبسایت همگی راه هایی برای افزایش ترافیک ورودی است که می توانید از آن ها برای بهبود ترافیک استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *