حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره فشرده سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره فشرده سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره فشرده سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره فشرده سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره فشرده سئو به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره فشرده سئو سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

کلاس آموزش سئو
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره فشرده سئو را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو فشرده، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره فشرده سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در دوره فشرده سئو لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

تاثیر زبان برنامه نویسی سایت بر سئو و رتبه گوگل
مطلب مرتبط

سئو یکی از اصول مهم و تخصصی است که تمام افرادی که دارای سایت شخصی برای کسب و کار خود هستند و یا کار پشتیبانی از سایت های دیگران را انجام می دهند، باید آن را بلد باشند؛ زیرا ندانستن این حرفه باعث میشود که شما بتوانید باعث پیشرفت سایت خود شوید و رتبه های بالایی در جستجوی گوگل کسب کنید. از طرفی نیز اگر یک سئو کار حرفه ای شوید به راحتی می‌تواند منجر به کسب رتبه های بالاتر برای سایت خود گردید. از این رو بسیاری از افراد به دنبال یادگیری سئو هستند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره فشرده سئو چیست؟

یادگیری سئو روش های مختلفی دارد، یکی از روش های یادگیری سئو، بصورت فشرده می باشد. روش فشرده یادگیری مناسب افرادی است که سریعا می خواهند وارد این حرفه شوند و یا وقت یادگیری بصورت عادی را ندارند. دوره فشرده سئو منجر به افزایش علم شما در این زمینه شده به تبدیل شدن سریع شما به یک سئو کار حرفه‌ای کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره فشرده سئو، این مطالب را تا انتها مطالعه کنید. پالیز محتوا این دوره ها را برای یادگیری شما برگزار می کند.

آشنایی با سئو در دوره فشرده سئو پالیز محتوا

سئو کردن به معنی بهینه سازی سایت برای کسب رتبه های برتر در جستجوی گوگل را سئو سایت می نامند. این فعالیت ها شامل طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی انجام می‌دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم، می باشند. بنابراین لازم است که فرد سئو کار در هر یک از این زمینه ها، توانایی و اطلاعات کامل داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل آن را به اتمام برساند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فاکتورهای متعددی بر سئو سایت و تعیین جایگاه آن در نتیجه جستجو تاثیرگذارند، از کلمات به‌کار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر، همچنین استاندارد بودن ساختار و کدنویسی سایت (تکنیکال) برای موتورهای جستجو بر بهبود سئو سایت ما تاثیرگذار است.همه این فاکتورها زمانی ارزشمند و اثربخش هستند که در راستای هدف بزرگتری به نام بهبود تجربه کاربری باشند. 

دوره فشرده سئو در واقع همان یادگیری سئو، اما در زمان محدود تر می باشد و کلاس ها در این دوره بصورت فشرده هستند و زمان کمتری نیاز دارند. در این کلاس ها فقط مبانی اصلی و مهم سئو که برای سئو کردن سایت نیاز است، گفته می شود و از پرداختن به جزییات و مفاهیم فرعی، خودداری می شود.  این نوع کلاس مزایای مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

مزایای دوره فشرده سئو

مزایای دوره فشرده سئو بیشتر در بخش صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. در ادامه هر کدام از این مزایا به صورت خلاصه بیان می گردد. 

۱- صرفه جویی در وقت:

همانطور که می دانید، تمامی دوره های فشرده برای صرفه جویی در وقت و یادگیری سریع برگزار می گردند. دوره فشرده سئو نیز از این امر مستثنی نیست و با شرکت در این دوره ها در وقت شما صرفه جویی می گردد. این دوره ها برای افرادی که دارای شغل ثابت هستند و فرصت شرکت در دوره های طولانی یادگیری سئو را ندارند بسیار مناسب می باشد. همچنین اگر برخی از افراد متناسب با نیاز خود، خواهان تاسیس و نگهداری از سایت هستند، بهتر است که در این دوره ها شرکت نمایند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش تکنیک های سئو
مطلب مرتبط

۲- صرفه جویی در هزینه:

دوره فشرده سئو به دلیل پشت هم بودن کلاس ها و همچنین میزان وقت کمتری که نیاز دارد، از هزینه های کمتری نیز برخوردار است. این دوره ها به دلیل کوتاه بودن زمان یادگیری، منجر به کاهش هزینه های جانبی مانند هزینه ایاب و ذهاب می شود. به این دلایل می‌توان گفت به طور کلی شما با شرکت در دوره فشرده سئو، در هزینه های یادگیری این علم، صرفه جویی می کنید.

۳- مزایای کلی یادگیری سئو

علاوه بر مزایای اختصاصی که دوره فشرده سئو برای شما به ارمغان می آورد. سئو خود نیز دارای مزایای متنوعی است که شما با شرکت در دوره فشرده سئو به آن دست خواهید یافت.  

۴- جلب اعتماد به وسیله سئو:

برای درک این قسمت، کافی است به واکنش خود نسبت به وب سایت های صفحه اول و آن دسته از وب سایت هایی که در صفحات بعدی قرار دارند، نگاه کنید. بیشتر افراد، تنها فعالیت های وب سایت های صفحه اول گوگل را ارزشمند می دانند و اطلاعات آن وب سایت ها را کاملا صحیح می دانند. البته این مسئله کاملا صحت دارد؛ چراکه موتور جستجو گوگل نمی گذارد وب سایتی که مطالب کذب منتشر کرده است، در رنک های برتر قرار بگیرد. بنابراین نیاز است تا شما سئو را فراگیرید تا بتوانید با کسب رتبه های برتر جستجوی گوگل، اعتماد خواننده و مشتری را جلب کنید. شما می توانید این کار با به سرعت با شرکت در دوره فشرده سئو یادبگیرید.

۵- تبدیل کاربر به مشتری:

اینکه یک کاربر وارد وب سایت شما بشود، صرفا برای پیشرفت کسب و کارتان کافی نیست؛ شما باید کاربران که وارد وب سایت می شوند را به مخاطبین و مشتریانی دائمی تبدیل کنید. شما برای این کار باید قواعد سئو را بدانید و با محتوای نوشته شده و طراحی یک سایت خوب، کاربرانی که به سایت شما ورود می کنند را به مشتری تبدیل کنید. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

۶- تغییرات دائمی سئو:

برخی تصور می کنند به محض اینکه رنک های برتر صفحات نتایج جستجو را از آن خود کردند، دیگر لازم نیست کاری بکنند. نکته مهمی که باید بدانید این است که الگوریتم رتبه بندی گوگل همواره در حال بروز رسانی است. طبیعی است که بعد از هر بروز رسانی، رنک بسیاری از وب سایت ها تغییر می کند. به دنبال آن، برخی از تکنیک های سئو سایت اثربخشی خود را از دست می دهند و یکسری تکنیک های جدید جایگزین آن ها می شوند. این امر نشان می دهد که شما همواره باید علم سئو خود را بروز نگه دارید. این امر مستلزم شرکت در دوره آموزش سئو می باشد.

چرا دوره فشرده سئو پالیز محتوا؟

دوره فشرده سئو برای یادگیری بسیار مناسب است. زیرا هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می‌شود و همچنین نتیجه نهایی به دست می آید. بنابراین بهتر است در صورتی که وقت کافی ندارید، از این طریق اقدام به یادگیری سئو کنید. سایت پالیز محتوا برگزار کننده انواع دوره فشرده سئو می باشد. شما می توانید با مراجعه به این سایت در این دوره ها ثبت نام نمایید.

logo-samandehi