حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره سئو مجتمع فنی

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای سئو با دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا

اگر مشتاق شرکت در دوره سئو مجتمع فنی باشید، احتمالا باید با مفهوم اولیه سئو آشنایی داشته باشید، در غیر این صورت بهتر است در ادامه با ما همراه باشید. سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا، همانند دوره سئو مجتمع فنی قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره سئو پالیز محتوا

برای این که دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره سئو مجتمع فنی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

پیش نیاز دوره سئو
مطلب مرتبط

دوره سئو مجتمع فنی موضوع مورد بررسی سایت پالیز محتوا می باشد. امروزه اکثر شغل ها دارای سایت شخصی هستند و یا حتی بسیاری از شغل ها صرفاً به صورت اینترنتی مشغول به فعالیت می باشند و با سایت اقدام به فروش محصولات و یا عرضه خدمات خود می کنند. این ساعت ها نیاز به پشتیبانی و به روز شدن مطالب و دیتای سایت دارند. از این‌رو شغل هایی مانند سئو سایت، پدید آمده اند. سئو کاری تخصصی است و انجام دادن آن نیاز به آموزش دارد. بنابراین شما باید دوره سئو مجتمع فنی را برای مشغول شدن به کار سئو و پشتیبانی از سایت ها، بگذرانید. پالیز محتوا قصد دارد در این بخش ما را با دوره سه و مجتمع فنی آشنا کند و آموزش‌های اولیه دوره سئو را به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش این دوره ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مفهوم سئو در دوره سئو مجتمع فنی

سئو فعالیتی تخصصی است و مربوط به نگهداری و پشتیبانی از سایت می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب سایت هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتور های جستجو به دست می‌آورند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند. در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در واقع کار ما در سئو این است که به موتور جستجو اثبات کنیم که سایت ما، یکی از بهترین سایت های موجود در زمینه مورد نظر است. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد. فرد سئو کار مانند یک مربی ورزشی است که به شاگرد خود کمک می کند بهترین باشد. سئو کار نیز تمام تلاش خود را می کند، تا سایتی که پشتیبانی می کند، رتبه های برتر موتور های جستجو را له خود اختصاص دهد. در دوره پالیز محتوا همچون دوره سئو مجتمع فنی به طور کامل به مفاهیم عمیق سئو پرداخته می شود.

آشنایی با دوره سئو مجتمع فنی و پالیز محتوا

در دوره سئو مجتمع فنی مطالب متعددی به فراگیران آموخته می‌شود. این مطالب موجب می‌گردد که افرادی که پیش نیاز های آموزش سئو را گذرانده اند، به خوبی سئو را باد بگیرند و بتوانند وارد بازار کار پشتیبانی از سایت شوند. دوره سئو مجتمع فنی شامل موارد کدنویسی، محتوا، تنظیمات سرور، تبلیغات در موتور جستجو مانند گوگل و عوامل متعدد خارج و داخل وبسایت است. هر چقدر با برنامه نویسی HTML و CSS و JavaScript بیشتر آشنا باشید، در بهینه سازی سایت موفق تر خواهید بود ولی اگر با برنامه نویسی میانه خوبی ندارید باز هم در کلاس آموزش سئو می توانید با شیوه تولید محتوا صحیح، تبلیغات در گوگل ادوردز (سرویس تبلیغات در گوگل) و از همه مهمتر با گوگل سرچ کنسول آشنا شوید و بتوانید سایت خود را توسط آن آنالیز کرده و در صورتیکه رفع مشکلات سایتتان نیاز به برنامه نویسی داشت، از برنامه نویس کمک بگیرید. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو وبلاگ
مطلب مرتبط

دوره سئو مجتمع فنی از آن جهت حائز اهمیت است که بیشتر فروشگاه ها و شرکت های دارای سایت، نیازمند به یک سئو کار دارند تا صفر تا صد فعالیت های مربوط به سایت را بداند و بتواند رتبه سایت را در موتور های جستجو از جمله گوگل، بهبود بخشد. شما برای یادگیری دوره سئو مجتمع فنی، می توانید به سایت پالیز محتوا مراجعه نمایید و با مشاوران این شرکت در تماس باشید.

نکات مهم دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا

در آموزش دوره سئو، پس از یادگیری مراحل فنی و تخصصی پشتیبانی از سایت، باید نکات مهم تولید محتوا و ارائه سئو مناسب را بدانید. در ادامه چند مورد از نکات مهم در انجام سئو برای شما بیان خواهد شد.

انتخاب کلمه کلیدی مناسب و تمرکز بر روی آن:

کلمه کلیدی در سئو بسیار حائز اهمیت است. این کلمه باید متناسب با متن محتوای شما باشد و همچنین کلمه ای باشد که توسط کاربران در گوگل سرچ می شود. کلمه کلیدی نباید کم و نه زیاد در متن استفاده شود. زیرا در صورت کم یا زیاد بودن کلمه کلیدی، ربات های گوگل، سایت شما را در بین رتبه های برتر قرار نخواهند داد و این امر موجب کاهش بازدید و بازدهی سایت شما می شود. در دوره سئو پالیز محتوا همچون دوره سئو مجتمع فنی، تمام نکات ریز در باره انتخاب کلمات کلیدی بیان خواهد شد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 تولید محتوای مناسب:

ممکن است محتوایی که تولید می کنید، مناسب سایت شما نباشد و انتظارات کاربر را برآورده نکند و یا بسیار دور از موضوع مورد نظر باشد. در این صورت گوگل شما را خطا کار شناخته و سایت شما را از نتایج جستجو حذف می کند. علاوه بر این سعی کنید از فیلم، صوت و تصویر نیز در کنار متن، برای سایت خود استفاده کنید. این امر موجب جذب بازدید کننده به سایت شما می گردد.  بنابراین در دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا به طور کامل به آن پرداخته می شود.

استفاده از لینک های داخلی:

یکی از مواردی که در دوره سئو مجتمع فنی حائز اهمیت است، استفاده از لینک های داخلی است. مطالب با کیفیت و با ارزش خود را در صفحات مختلف وب سایتتان معرفی کنید. مطالب مهمی که نقش مهره های اصلی محتوای سایت شما را دارند انتخاب کنید و لینک آن ها را در مطالب قدیمی و جدید قرار دهید. برای این کار بهتر است هر از گاهی مطالب قدیمی را مرور کرده و با قرار دادن این لینک ها آن ها را به روز کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گلستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره سئو مجتمع فنی پالیز محتوا؟

سئو سایت یک کار مهم و کاربردی است. بسیاری از افراد گمان می کنند که می توانند با نوشتن محتوای معمولی و بدون هیچ گونه آموزش، اقدام به افزایش بازدهی سایت خود کنند. اما این تفکر، خیالی خام است. زیرا گوگل چارچوب ها و ضوابط خاص خود را برای انتخاب سایت ها دارد. بیان این ضوابط و چارچوب ها و همچنین بیان تمام نکات سئو در این بخش امکان پذیر نبود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضوابط گوگل و همچنین شرکت در دوره سئو مجتمع فنی به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را از پشتیبانان شرکت دریافت کنید و در دوره هایی که این شرکت اختصاص داده است، شرکت نمایید.

logo-samandehi