حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره سئو در کرج

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو در کرج حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره سئو در کرج را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره سئو در کرج پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره سئو در کرج به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره سئو در کرج پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

دوره سئو وردپرس
مطلب مرتبط

دوره سئو در کرج کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره سئو در کرج آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره سئو در کرج
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در دوره سئو در کرج لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

حذف صفحه در گوگل چگونه است؟
مطلب مرتبط

سایت های موجود در اینترنت، بسیار زیاد و متنوع می باشد. در مورد هر موضوعی که در اینترنت جستجو کنید، سایت های مختلفی هستند که مطالبی را درباره آن موضوع خاص نوشته‌اند. این سایت ها بر اساس پارامترهایی به ترتیب در رتبه بندی موتور جستجو به نمایش در آمده اند. به احتمال فراوان شما به اولین سایتی که در مورد موضوع شما مطالب منتشر کرده است، ورود می کنید و از مطالب آن استفاده می نمایید. به این دلیل بسیاری از سایت ها در رقابت با یکدیگر هستند تا رتبه های برتر جستجو را از آن خود نمایند.

دوره سئو در کرج چیست؟

برای این کار سایت ها باید یکسری قوانین را رعایت کنند تا ربات های رتبه بندی موتور جستجو، این سایت را در رتبه‌های بالا قرار دارد. به این فعالیت که در آن مدیر یک سایت، به دنبال انجام کارهایی است تا رتبه سایت بهبود یابد، سئو گفته می شود. سئو یک کار تخصصی می‌باشد و نیاز به آموزش دارد. به همین دلیل پالیز محتوا که یکی از شرکت های موفق در زمینه پشتیبانی سایت و مسائل مربوط به آن می باشد، می خواهد شما را با دوره سئو در کرج آشنا کرد و نحوه ثبت نام در این دوره را برای شما بیان کند. 

آشنایی با سئو در دوره سئو در کرج

همه سایت های موجود در اینترنت، برای پیشرفت، نیاز به فعالیت مستمر دارند. این فرآیند ها در چارچوب های خاصی انجام می گیرد. به تمامی این فعالیت ها سئو گفته می شود. این فعالیت ها تخصصی می باشد و تمامی این فرآیند ها در زمینه نگهداری و پشتیبانی از سایت گنجانده می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو یک موتور جستجو است. رتبه برتر سایت در بین سایت های موجود در موتور جستجو باعث می گردد که بازدید کنندگان آن نیز افزایش یابند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند. در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در واقع در سئو ما موتور جستجو را متقاعد می کنیم که سایت ما، توانایی بر طرف کردن نیاز بازدید کنندگان را دارد. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد.  شما در دوره سئو در کرج، تمامی راه های کسب رتبه برتر را فرا خواهید گرفت.

مزایای شرکت در دوره سئو در کرج

شرکت پالیز محتوا قصد دارد که دوره سئو در کرج را برگزار نماید. این دوره ها مزایای متنوعی برای شرکت کنندگان در آن دارند. در ادامه به بیان مزایای شرکت در دوره سئو در کرج خواهیم پرداخت.

۱- نمایش نتایج در گوگل:

اولین و بزرگترین وضعیت این است که سایت شما در نتایج جستجو در گوگل به نمایش در خواهد. همین موضوع باعث می‌شود که سایت شما در معرض دید جستجوگران (کاربران) قرار بگیرد. کاربران با توجه به ارزشی که برای گوگل قائل هستند، لینک‌های معرفی‌شده از طرف گوگل را معتبر می‌دانند. پس مهم است که محتوای ارزشمند ارائه کنیم. در دوره سئو در کرج، تمامی آموزش های لازم برای به نمایش در آمدن سایت در گوگل به شما آموزش داده خواهد شد. 

۲- فروش بیشتر:

میان مزیت های سئو ارتباط وجود دارد. زمانی که شما به وسیله سئو باعث به نمایش درآمدن سایت شما در نتایج گوگل می شوید، منجر می شود که اعتماد کاربران به سایت شما جلب شود و افراد بدون ترس از سایت شما استفاده کند. این موارد موجب افزایش تعداد کاربران سایت شده و در نهایت بخشی از این کاربران تبدیل به خریداران می شوند و سایت شما به فروش بیشتر می رسد. البته آسان‌بودنِ فروش، زمانی است که شما کاربران هدفمند جذب کرده باشید، در غیر این‌صورت اعتمادسازی برای کاربرانی که به محصول شما نیاز ندارند، نرخ تبدیل را کاهش می‌دهد. دوره سئو در کرج روش های ایجاد اعتماد در بین کاربران را برای شما بیان می کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش نکات سئو
مطلب مرتبط

۳- کاهش هزینه‌های بازاریابی گران:

یکی از بزرگترین مزایای سئو این است که به شما کمک می‌کند هزینه‌‌های بازاریابی را کاهش دهید. کانال‌های بازاریابیِ مختلفی وجود دارد، از جمله تبلیغات کلیکی و شبکه‌های اجتماعی که ممکن است هزینه‌های تبلیغات شما را افزایش دهد. درست است نتیجه گرفتن در سئو زمانبر است، اما ماندگار و معتبر به‌حساب می‌آید. بسیاری از کاربران به گوگل پول می‌دهند (Google Ads) تا لینک آن‌ها در صفحه اول باشد، اما شما از طریق سئو می‌توانید همیشه در صفحه‌ی اول بمانید. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این مزایایی که گفته شد از مهم‌ترین مزایای سئو کردن سایت می باشد. دوره سئو در کرج تمامی این مزایا را برای شما به ارمغان می آورد و شما با شرکت در آن، یاد خواهید گرفت که سایت خود را چگونه سئو کنید و یا پشتیبانی از سایت های افرادی را که به این دانش مسلط نیستند را برعهده گیرد و برای خود کسب درآمد کنید. دوره و در کرج حضوری میباشد و از مزایای  کلاس های حضوری نیز برخوردار است. به طور مثال در این کلاس ها شما می توانید تمامی سوال هایی که در ذهن شما در مورد سئو کردن سایت وجود دارد از استاد مربوطه بپرسید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

و یا می توانید افراد مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند آشنا شوید و به صورت مشارکتی اقدام به فعالیت حرفه‌ای نمایید.  از مزایای دیگر دوره سئو در کرج می توان به با کیفیت بودن این دوره ها اشاره کرد. شما می توانید به وسیله پالیز محتوا که برگزار کننده دوره سئو در کرج می باشد، از تمامی این مزایا بهره مند شوید. 

چرا دوره سئو در کرج پالیز محتوا؟

سئو یکی از مهم ترین فعالیت های اینترنتی می باشد. هر فردی که دارای سایت می باشد و یا علاقه مند به فعالیت در زمینه پشتیبانی از سایت می باشد، باید به دانش سئو مسلط باشد. یادگیری سئو روش های مختلفی دارد، از مشاهده فیلم های آموزشی و کلاس های آنلاین گرفته تا شرکت در کلاس ها و دوره های حضوری. دوره سئو در کرج نیز یکی از انواع دوره های موجود برای آموزش سئو می باشد. این دوره از کیفیت بالایی برخوردار است و متخصصان مجرب، مدرسان آن هستند. شما می توانید برای شرکت در این دوره ها به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و از این سایت اقدام به ثبت نام کنید.

logo-samandehi