حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره سئو تخصصی

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش تخصصی سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره تخصصی سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، دوره تخصصی سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره تخصصی سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره تخصصی سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

ریمارکتینگ چیست؟
مطلب مرتبط

دوره تخصصی سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره تخصصی سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره سئو تخصصی
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در دوره سئو تخصصی لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو مبتدی
مطلب مرتبط

دنیای اینترنتی بسیار گسترده است. تعداد سایت های موجود در اینترنت بسیار زیاد و موضوعات آن ها متنوع است. هر کدام از سایت های موجود در اینترنت در مورد موضوع خاصی صحبت می کنند. تعداد این سایت ها در حدی زیاد است که گاهی صد ها سایت در مورد یک موضوع واحد مطالبی را منتشر کرده اند. در این صورت موتور جستجوگر باید این سایت ها را بر حسب کیفیت و هماهنگی مطالب با موضوع، رتبه بندی کند. این رتبه بندی توسط ربات های موتور جستجو صورت می گیرد‌. این ربات ها نیز برای رتبه بندی سایت ها چهار چوب ها و موارد مختلفی را بررسی می کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو تخصصی چیست؟

به همین دلیل دارندگان این سایت ها باید با این چارچوب ها و موارد آشنایی داشته باشد تا بتواند سایت خود را بر حسب آنان گسترش داده و رتبه های بالا را کسب کنند. این عمل به وسیله سئو امکان پذیر می باشد.  سئو دانشی به روز و مرتبط با پشتیبانی از سایت می باشد که نیاز به آموزش دارد. پالیز محتوا که یکی از شرکت های معتبر در زمینه پشتیبانی از سایت می باشد، قصد دارد شما را با دوره سئو تخصصی که برای آموزش سئو به علاقه مندان برگزار می شود، آشنا سازد. اگر شما نیز به دنبال یادگیری سئو می باشید، این مطالب را از دست ندهید. شما می توانید پس از آشنایی با سئو و مزایای آن برای سایت، از طریق پالیز محتوا اقدام به ثبت نام در دوره سئو تخصصی نمایید.

آشنایی با سئو در دوره سئو تخصصی

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور های جستجو با روش های غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سایت ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه ‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند. سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهم ترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌ پردازد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌ سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌ هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌ هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌ بیني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

بنابراین مهندسین سئو باید پیاپی به دنبال یادگیری فنون جدید سئو و چارچوب های جدید باشند‌. به همین دلیل نیاز است در دوره سئو تخصصی که در زمان های مختلف، برای افزایش دانش مهندسان سئو برگزار می شود، شرکت کنند. پالیز محتوا یکی از شرکت های تخصصی در این زمینه می باشد که اقدام به برگزاری دوره سئو تخصصی می نماید.

دوره سئو تخصصی مناسب چه افرادی است ؟ 

این دوره بطور کلی برای کسانی که با سایت و اینترنت سروکار دارند نیاز است. اما بطور جزیی تر کسانی که بهتر است حتما این دوره را بگذرانند در ادامه معرفی خواهیم کرد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • افرادی که مشاغل اینترنتی دارند.
 • افرادی که به تولید محتوا مشغول هستند.
 • افرادی که مسوول فروش و بازاریابی یک شرکت هستند.
 • افرادی که به دنبال پیدا کردن شغلی متناسب با پشتیبانی سایت هستند، مانند کار در شرکت های تبلیغاتی.
 • افرادی که خواهان برقراری ارتباط بهتر با مشتری هستند.

مزایای دوره سئو تخصصی

دوره سئو تخصصی از آن جهت حائز اهمیت است که فرد سئو کار را به یک فرد حرفه‌ای در این زمینه تبدیل می‌کند و تمام زوایا و مطالب فرعی در زمینه سئو را در اختیار شرکت کننده در دوره قرار می‌دهد. شرکت در دوره سئو تخصصی دارای مزایای دیگری نیز می باشد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. یادگیری تخصصی سئو باعث موفقیت شما در کسب رتبه های بالای گوگل می شود. این امر منجر می گردد که کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کرده و مطالب آن را مشاهده کنند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش بهبود سئو
مطلب مرتبط

زیرا طبق تحقیقات به عمل آمده، اکثر کاربران گوگل به سایت هایی که در ابتدای جستجو هستند، مراجعه می کنند. افزایش تعداد کاربران سایت، منجر به افزایش تعداد مشتریان نیز می گردد. البته در این مورد باید سئو کار توجه کند تا فقط کاربرانی را که امکان تبدیل آنها به مشتری وجود دارد، به سایت جذب کند.

یکی دیگر از مزیای دوره سئو تخصصی مقرون ب صرفه بودن آن است. ممکن است در وهله اول هزینه شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته برای شما زیاد بنظر برسد. اما اگر نتوانید سایت خود را بصورت متمایز سئو نمایید، باید آنرا به متخصصان امر واگذارکنید. این کار درهر مرتبه هزینه‌هایی برای شما دارد که در طی چند ماه به چند برابر هزینه شرکت در دوره ها می رسد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از مزایای دیگر دوره سئو تخصصی می توان به مدرک معتبر آن اشاره کرد. داشتن مدرک تخصصی سئو، علاوه بر این که نشان دهنده حرفه ای بودن سئو کار می‌باشد، منجر به اعتماد کردن افراد برای سپردن کار پشتیبانی سایت به شما می گردد. بنابراین می توان گفت که مدرک معتبر دوره سئو تخصصی، باعث افزایش پیشنهادات کاری می‌شود. به این دلایل به شما پیشنهاد می شود، اگر به دنبال دریافت مدرک سئو هستید، حتما در دوره سئو تخصصی شرکت کنید.

نحوه برگزاری دوره سئو تخصصی

کلاس دوره سئو تخصصی به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد. شرکت در این کلاس ها، منجر به افزایش علم سئو شما شده و کیفیت کار شما را افزایش می دهد. شما می توانید در دوره سئو تخصصی به صورت آنلاین شرکت کرده و در هر مکان و زمانی که بخواهید، مطالب و فیلم های آموزشی را مشاهده کنید. در کلاس های آنلاین، وقت کمتری از شرکت کننده گرفته می شود و مناسب افرادی است که مشغله زندگی زیادی دارند. شما می توانید در کلاس های حضوری آموزش سئو نیز شرکت کرده و با حضور در کنار اساتید مجرب، علم خود را افزایش دهید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره سئو تخصصی پالیز محتوا

پالیز محتوا یکی از برگزار کنندگان دوره سئو تخصصی می باشد. این دوره هایی با کیفیت بالا برای علاقمندان به کار سئو و پشتیبانی سایت، فراهم می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها به سایت پالیز محتوا مراجعه نمایید و از مشاوران این موسسه، راهنمایی های لازم را دریافت کنید و سپس اقدام به ثبت نام در دوره سئو تخصصی نمایید.

logo-samandehi