حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره سئو با مدرک

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش حرفه ای دوره سئو با مدرک با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو با مدرک حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره سئو با مدرک را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره سئو با مدرک پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره سئو با مدرک پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

تاثیر یو آر ال پارامترها (URL Parameter) بر سئو سایت
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره سئو با مدرک را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره سئو با مدرک کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره سئو با مدرک، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش بهبود سئو
مطلب مرتبط

دنیای اینترنت بسیار گسترده است و سایت های زیادی در آن وجود دارند که به دنبال دیده شدن هستند. اگر شما گرداننده یک سایت هستید باید بتوانید در این دریای گسترده با دیگران رقابت کرده و سایت خود را در رتبه بالا نگه دارید. نگهداری سایت در رتبه بالا مستلزم انجام اقداماتی در جهت بروز رسانی مطالب، طراحی و قالب زیبا و… می باشد. این اقدامات باید طبق چارچوب خاصی انجام گیرد. برای اینکه این چارچوب ها را بشناسید و مراحل استاندارد نگهداری سایت را انجام دهید، باید دوره سئو با مدرک را بگذرانید.  این دوره‌ها به شما کمک می کند که یک سئو کار حرفه ای شوید و به راحتی بتوانید سایت خود را ارتقا دهید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو با مدرک چیست؟

دوره سئو با مدرک که توسط شرکت های معتبر مانند پالیز محتوا برگزار می شود، منجر به این می‌شود که شما بتوانید در شرکت های مختلف و در بخش های پشتیبانی سایت مشغول به کار شوید و یا سایت خود را با کیفیت بالا سئو کنید. اگر به شغل سئو و خدمات پشتیبانی سایت علاقه دارید، حتماً در دوره سئو با مدرک شرکت کنید. در ادامه از مزایای دوره سئو با مدرک و نحوه ثبت نام آن بیشتر آشنا خواهید شد.

اهمیت شرکت در دوره سئو با مدرک

در سئو فعالیت هایی برای بهتر دیده شدن سایت انجام می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب سایت هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتور های جستجو به دست می‌آورند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند. در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. در واقع کار ما در سئو این است که به موتور جستجو اثبات کنیم که سایت ما، یکی از بهترین سایت های موجود در زمینه مورد نظر است. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما برای اینکه بتوانید این مراحل و الگوریتم های موتور جستجو را بشناسید و آن ها را رعایت کنید، باید در کلاس های یادگیری سئو شرکت کنید. این کلاس ها با نام دوره های سئو برگزار می شوند و در پایان، مدرک یادگیری سئو، به شما اعطا می شود. برخی از این مدارک بین المللی بوده و امکان اشتغال به وسیله آن در خارج از کشور نیز وجود دارد. دوره سئو با مدرک مزایای زیادی دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای دوره سئو با مدرک

سئو دارای مزایای متنوعی می باشد. این مزایا با داشتن مدرک سئو دو چندان می شود. شما برای اثبات اینکه یک سئو کار حرفه‌ای هستید نیاز به مدرک سئو دارید. در ادامه درباره مزایای دوره سئو با مدرک صحبت خواهد شد.

اشتغال آسان:

نیاز به سئو کار در بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که دارای سایت می باشند به شدت احساس می شود. بسیاری از افراد در شرکت های خود به دنبال استخدام یک سئو کار حرفه ای می باشند. یکی از آیتم های مهم در استخدام سئو کار، داشتن مدرک سئو می باشد. بنابراین شما با دریافت مدرک سئو می توانید به راحتی در بسیاری از شرکت ها و یا سازمان ها استخدام شده و کارهای مربوط به پشتیبانی سایت را انجام دهید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ریمارکتینگ چیست؟
مطلب مرتبط

مهاجرت به وسیله مدرک سئو:

یکی دیگر از مزایای دوره سئو با مدرک این است که شما می توانید به وسیله داشتن مدرک بین المللی سئو و دانش زبانی کافی، در شرکت های خارجی جذب شده و کار های پشتیبانی و سئو سایت های آن شرکت ها را برعهده گیرید. این امر موجب می شود شما به وسیله داشتن مدرک سئو، مهاجرت کاری نموده و در یکی از شرکت های خارجی استخدام شوید.

موقعیت های کاری بهتر:

اگر شما دارای مدرک باشید و چند مورد از سایت ها را سئو کنید، مشتریان زیادی برای سئو کردن سایت خود، نزد شما خواهند آمد. در واقع مدرک شما، نوعی شناسنامه کاری شما می باشد و هرچه مدرک معتبر تری داشته باشید، موقعیت های کاری بهتری، نصیب شما می گردد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کاهش هزینه های بازاریابی:

اگر شما مدرک خود را از شرکت های معتبر آموزش سئو دریافت کنید، به این معنی است که به احتمال زیاد، یک سئو کار حرفه ای هستید. یکی از بزرگترین مزایای سئو این است که به شما کمک می‌کند هزینه‌‌های بازاریابی را کاهش دهید. کانال‌های بازاریابیِ مختلفی وجود دارد، از جمله تبلیغات کلیکی و شبکه‌های اجتماعی که ممکن است هزینه‌های تبلیغات شما را افزایش دهد. درست است نتیجه گرفتن در سئو زمانبر است، اما ماندگار و معتبر به‌حساب می‌آید. بسیاری از کاربران به گوگل پول می‌دهند (Google Ads) تا لینک آن‌ها در صفحه اول باشد، اما شما از طریق سئو می‌توانید همیشه در صفحه‌ی اول بمانید. بنابراین شرکت در دوره سئو با مدرک، شما را از بازاریابی های دیگر، بی نیاز می سازد.

فروش بیشتر:

از فواید دیگر دوره سئو با مدرک می توان به داشتن فروش بیشتر اشاره کرد. شما با یک سئو مناسب موجب افزایش بازدید از سایت خود می شوید. بازدید بیشتر در نهایت منجر به تبدیل کاربر به خریدار می گردد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره سئو با مدرک پالیز محتوا؟

این مزایا موجب شده است تا بسیاری از افراد اقدام به یادگیری دوره سئو با مدرک نمایند. دوره سئو با مدرک نسبت به سایر روش های یادگیری از اعتبار بیشتری نیز برخوردار است. اما باید توجه شود که این یادگیری در آموزشگاه های معتبر با مدرک معتبر انجام شود. در غیر اینصورت مدرک شما اهمیتی نخواهد داشت و شما یک سئو کار با مدرک محسوب نمی شوید. برای شرکت در دوره سئو با مدرک می توانید به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و با مشاوران و متخصصان این شرکت در مورد نحوه برگزاری کلاس ها و زمان کلاس ها، صحبت کنید. شرکت در دوره های سئو با مدرک در این سایت، به دلیل مدرک معتبری که ارائه می دهد، نسبت به سایر سایت ها از اعتبار بالاتری برخوردار است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi