حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره خصوصی سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

دوره خصوصی سئو با پالیز محتوا

موضوع دوره خصوصی سئو می باشد. سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره خصوصی سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره خصوصی سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو خصوصی پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره خصوصی سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش بهبود سئو
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره خصوصی سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره خصوصی سئو، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

باید بدانید که پالیز محتوا یکی از معتبر ترین شرکت های فعال در زمینه سئو سایت، اقدام به برگزاری دوره خصوصی سئو می نماید. برای کسب اطلاعات در این مورد ادامه مطالب را از دست ندهید. اینترنت بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهد. سایت ها نیز بخش بسیار مهمی از اینترنت هستند. از این رو مهم است که سایت هایی که در اینترنت فعالیت می کنند، مطالب به روز و متنوعی برای جذب مخاطب به خود، منتشر کنند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو مجتمع فنی
مطلب مرتبط

همچنین موتور های جستجوگر که این سایت ها و وبلاگ ها را برای ما به نمایش در می آورند، آن ها را بر اساس همین مطالبی که نشر می دهند، رتبه بندی می کنند. هرچه رتبه یک سایت در موتور جستجو بالاتر باشد، میزان مخاطبان و مشتریان آن نیز افزایش می یابد. این موتور های جستجو برای انتخاب سایت های برتر چارچوب ها و قوانین خاص خود را دارند. برای اینکه شما بتوانید محتوایی نشر دهید که منجر به بهبود رتبه‌ی سایت شما شود، باید با سئو و قواعد آن آشنا باشید. بسیاری از کسانی که گرداننده سایت ها هستند یا از سایت ها پشتیبانی می کنند، دوره های سئو را گذرانده اند. اگر شما نیز به دنبال گذراندن دوره های سئو هستید اما نگران کیفیت آموزش شرکت های مختلف هستید.

آشنایی با مفهوم سئو در دوره خصوصی سئو پالیز محتوا 

تمامی سایت ها برای بقا نیاز به انجام فرآیند های به هم پیوسته ای دارند. این فرآیند ها در چارچوب های خاصی انجام می گیرد. به تمامی این فعالیت ها سئو گفته می شود. این فعالیت ها تخصصی می باشد و تمامی این فرآیند ها در زمینه نگهداری و پشتیبانی از سایت گنجانده می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو یک موتور جستجو است. رتبه برتر سایت در بین سایت های موجود در موتور جستجو باعث می گردد که بازدید کنندگان آن نیز افزایش یابند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. در واقع در سئو ما موتور جستجو را متقاعد می کنیم که سایت ما، توانایی بر طرف کردن نیاز بازدید کنندگان را دارد. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد. در دوره خصوصی سئو پالیز محتوا قصد داریم شما را با تمامی این مفاهیم آشنا کنیم.

جریمه های رعایت نکردن سئو

اگر شما به خوبی سئو سایت را یاد نگیرید و نتوانید چارچوب های آن را رعایت کنید، جریمه هایی برای سایت شما اتفاق می افتد. این جریمه ها موارد متعددی مانند تنزل رتبه سایت در موتورهای جستجوی گوگل، حذف بازدیدها، عدم اجازه فعالیت در گوگل و… می باشد. هر کدام از این جریمه‌ها می‌تواند صدمه بزرگی به سایت شما وارد کند و فعالیت شما را مختل کند و شما مجبور شوید از ابتدا تلاش کنید تا به جایگاه از دست رفته خود برگردید. این جریمه گاه به صورت دستی توسط ناظران گوگل و گاه توسط ربات های محافظ، بر سایت شما اعمال می گردند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای تشخیص اینکه آیا جریمه شده اید یا خیر، باید به مواردی از قبیل افت ترافیک صفحات تکی، دی ایندکس شدن تعداد زیادی از صفحات، تنزل رتبه در سرچ گوگل و کاهش بازدید ها توجه کنید. اگر شما فعالیت عادی خود در سایت را دارید، اما مشکلات گفته شده گریبان گیر سایت شما شده است، بدان معنی است که سایت شما مشمول جریمه شده است. آشنایی با پنالتی های موتور جستجو یکی دیگر از نکات مهمی است که در دوره سئو خصوصی خواهید آموخت.

مزایای دوره خصوصی سئو

گذراندن دوره خصوصی سئو برای فراگیران مزیت های فراوانی دارد. این مزایا به دلیل تمرکز یاددهنده بر یادگیرنده به وجود می آید. در ادامه چندین مورد از مزایای دوره خصوصی سئو را برای شما بیان خواهیم کرد.

 امکان پرسیدن سوال با هر تعدادی:

مبحث سئو مبحثی پر از ابهام است که در ذهن هر فراگیری تعداد زیادی سوال ایجاد می کند. اگر شما در دوره خصوصی سئو شرکت کنید، این امکان برای شما وجود دارد که هر تعدادی که سوال در ذهن شما وجود دارد را از استاد خود بپرسید. به همین دلیل بسیاری از افراد که به دنبال یادگیری تخصصی سئو هستند، کلاس های خصوصی را انتخاب می کنند.

 رفع اشکال کامل:

در دوره خصوصی سئو، تمرکز یاد دهنده بطور کامل بر فراگیر می باشد و این مورد باعث می شود که تمامی اشکالات او را شناخته و به حل آن ها بپردازد. رفع اشکال در کلاس خصوصی موجب می گردد که شما به یک سئو کار حرفه ای چ کار بلد تبدیل شوید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تاثیر زبان برنامه نویسی سایت بر سئو و رتبه گوگل
مطلب مرتبط

زمان بیشتر برای تمرین:

کلاس های خصوصی همواره فرصت بیشتری نسبت به کلاس های عمومی در اختیار فراگیر و استاد وجود دارد. این مورد باعث می شود که تمرین های بیشتری انجام دهند و فرایند یادگیری سئو سایت، کامل تر و حرفه تر انجام شود. 

تمرکز بیشتر:

در دوره خصوصی سئو به دلیل کم بودن نفرات، حواس پرتی ها و سر و صدا کمتر است و باعث می شود فراگیر یا فراگیران تمر کز خود را بر روی یادگیری سئو بگذارند. 

 برگزاری جلسات در ساعت مطلوب:

بسیاری از افرادی که به دنبال یادگیری سئو سایت هستند، شاغل می باشند. به همین دلیل این امکان برایشان وجود ندارد که در هر ساعتی که آموزشگاه اعلام کرد، حضور داشته باشند. این افراد در دوره خصوصی سئو می توانند با هماهنگی استاد خود، ساعت کلاس را تغییر دهند تا به تمام کار های خود برسند.

 قدرت انتخاب آموزش دهنده:

در دوره خصوصی سئو شما قدرت انتخاب استاد خود را دارید و می توانید هر استادی را که فکر می کنید بهتر است انتخاب کنید. این امر موجب راحت تر بودن شما در کلاس می شود و یادگیری بهتر را در پی دارد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره خصوصی سئو پالیز محتوا؟

در دوره خصوصی سئو باید به این امر توجه شود که آیا آموزشگاه و استادی که مبانی سئو را به شما آموزش می‌ دهد از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار است یا خیر. برای این امر شما باید رزومه سایت هایی که دوره خصوصی سئو را برگزار می کنند، را بررسی کنید. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه، سایت پالیز محتوا می باشد. این سایت با اساتید مجرب، دوره خصوصی سئو را در زمان های مختلف برگزار می نماید. شما می ‌توانید برای شرکت در این دوره ها به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و با مشاوران این سایت در تماس باشید و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت نمایید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گلستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi