حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده با پالیز محتوا

موضوع دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده می باشد. سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

تاثیر یو آر ال پارامترها (URL Parameter) بر سئو سایت
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش جامع سئو سایت
مطلب مرتبط

سایت ها امروزه بخش بزرگی از زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهند. به همین دلیل لازم است که هر روزه محتوا های مختلفی تولید و در این ساعت ها قرار داده شود. این کار توسط سئو کاران حرفه ای انجام می گیرد. هرچه محتوایی که تولید می شود حرفه ای تر باشد، منجر می گردد که سایت بهتری که از کننده در نتایج جستجو در صدر قرار گیرد. این امر موجب می گردد که بازدیدکنندگان و مشتریان سایت نیز افزایش یابند. بنابراین لازم است سئو کاران، دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده را بگذرانند تا بتوانند محتوایی متناسب با چارچوب های گوگل برای بالا بردن سطح سایت و رتبه آن، تولید کنند.

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده چیست؟

 پالیز محتوا قصد دارد تمامی موارد مهم و مطالبی که در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده بیان می شود را به طور خلاصه، برای شما بیان کند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره‌ها به سایت پالیز محتوا مراجعه نمایید.

آشنایی با مفهوم تولید محتوا در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده

محتوا هر چیزی است که در اینترنت و خارج از آن وجود دارد. همان چیزی است که هر روز با آن سر و کار دارید؛ کلیپ های خنده دار یا عکس و توضیحات محصول که در اینستاگرام می‌بینید، پادکست که موقع برگشتن از دانشگاه در تاکسی گوش می‌دهید، ویدیوهای آموزشی در آپارات یا یوتیوب که تماشا می‌کنید، کتاب‌های دیجیتال که در موبایل یا کامپیوتر می‌خوانید و در نهایت همین مقاله که حالا در حال خواندن هستید همه محتوا حساب می‌شوند. پس هر چیزی که در دنیای دیجیتال می‌بینید، می‌شنوید یا می‌خوانید به نوعی محتوا حساب می‌شود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده

حال به طراحی، ساخت و اجرای این محتوا ها، تولید محتوا گفته می شود. در اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های مجازی مستقل، تولید محتوا چارچوب خاصی ندارد. اما در سایت ها که در بستر اینترنت هستند و بقای آن ها بستگی به موتور های جستجو دارد، باید تولید محتوا در چارچوب های خاصی صورت گیرد. در اصطلاح تولید محتوا باید سئو شده باشد تا بتواند کارایی های لازم برای ارتقای سایت شما را نیز داشته باشد. به همین دلیل سئو کار باید دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده را بلد باشد تا بتواند محتوایی مناسب برای سایت تهیه کند. 

دوره حرفه ای محتوای سئو شده مناسب چه کسانی است؟

این دوره بطور کلی برای کسانی که با سایت و اینترنت سروکار دارند نیاز است. اما بطور جزیی تر کسانی که بهتر است حتما این دوره را بگذرانند در ادامه معرفی خواهیم کرد.  

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • افرادی که مشاغل اینترنتی دارند.
 • افرادی که به تولید محتوا مشغول هستند.
 • افرادی که مسوول فروش و بازاریابی یک شرکت هستند.
 • افرادی که به دنبال پیدا کردن شغلی متناسب با تولید محتوا هستند، مانند کار در شرکت های تبلیغاتی.
 • افرادی که خواهان برقراری ارتباط بهتر با مشتری هستند.

ارائه دهنده دوره تولید محتوای سئو شده

بسیار مهم است که آموزشگاهی که دوره تولید محتوای سئو شده را آموزش می دهد از اعتبار و تجربه بالایی برخوردار باشد. زیرا این دوره بسیار مهم و حساس می باشد و هرگونه کم کاری در آن، باعث می گردد که فراگیر، نتواند به خوبی تولید محتوای سئو شده را فراگیرد و به تبع، در کار خود به مشکل بخورد. شرکت پالیز محتوا یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین شرکت های ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به سایت می باشد. این شرکت اقدام به تهیه دوره های تولید محتوای سئو شده کرده است. شرکت در دوره های این شرکت منجر می شود که شما بطور کامل موارد مهم در این باره را فراگیرید و بتوانید در شغل خود موفق ظاهر شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره ها می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید.

اصول تولید محتوای سئو شده

در محتوای سئو شده، همواره مواردی وجود دارد که رعایت آن ها باعث می شود که تولید محتوای سئو شده، حرفه ای تر بنظر برسد. در ادامه به معرفی چند مورد از این نکات می پردازیم.

 پاسخ درست به کاربران:

در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده، بسیار مهم است که به کاربران آن چیزی که می خواهند را ارائه دهید. متناسب بودن متن یا تصویر یا صوتی که در سایت می گذارید، با موضوع اصلی، موجب می شود که گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت مفید شناسایی کند و رتبه های بالا را به سایت شما اختصاص دهد.

 استفاده از محتوای متنی در کنار سایر محتوا ها:

استفاده از محتوای کاملا متنی موجب خستگی و بی حوصلگی خواننده  می شود. از طرفی نیز صرفا وجود عکس و فیلم در محتوا، بدون هیچ گونه توضیحی،  موجب سردرگمی خواننده می گردد. بنابراین لازم است که در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده، حتما محتوای متنی در کنار سایر محتوا ها بیاید.

 محتوای بلند بنویسید:

مطالعات زیادی نشان می دهند که محتوای بلند عملکرد بهتری از خود در نتایج جستجو و شبکه های اجتماعی بر جای می گذارند. با اینکه حقیقت این موضوع کاملا روشن است، اما نباید صرفا به خاطر نوشتن محتوای بلند، متن ها را به صورت بی معنی و اسپم نوشته و کیفیت آن را از یاد ببرید. کیفیت محتوا همیشه بر کمیت آن اولویت دارد؛ اگر محتوای شما قابلیت جذب اشتراک گذاری و لایک بیشتری دارد، مطمئنا می تواند رتبه بهتری در نتایج جستجو کسب کند، هر چند اگر محتوای بلندتر بسیاری نیز در دیگر سایت ها وجود داشته باشد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو سیاه
مطلب مرتبط

 استفاده از لینک های داخلی:

در دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده می آموزید که خواننده را به مطالب گذشته خود ارجاع دهید. وقتی مطلبی نو در سایت می گذارید، سعی کنید به گونه ای خواننده را به سمت مطالب گذشته خود بکشانید و بوسیله لینک های داخلی او را به مطالب قدیمی تر ارجاع دهید. این کار موجب می گردد که بازدید صفحات سایت شما افزایش یابد.

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده پالیز محتوا

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اگر متن سایت شما، سئو نشده باشد و چارچوب ها را رعایت نکند، باعث کاهش رتبه سایت شما می گردد. پالیز محتوا، دوره های حرفه ای تولید محتوای سئو شده را برگذار می کند. شما با شرکت در این دوره ها صفر تا صد تولید محتوای استاندارد برای سایت ها را فرا خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و با مشاوران این سایت در تماس باشید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi