حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره آنلاین سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

دوره آنلاین سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آنلاین سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره دوره آنلاین سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره آنلاین سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آنلاین سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش سئو جوملا
مطلب مرتبط

دوره آنلاین سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

حذف صفحه در گوگل چگونه است؟
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

با گسترش اینترنت و فراگیر شدن آن، بسیاری از فعالیت‌های علمی، اقتصادی، اجتماعی و… در بستر اینترنت انجام می شود. این قضیه باعث شده است که اکثر افراد اقدام به تاسیس سایت برای خدماتی که ارائه می دهند، نمایند. سایت ها نیاز به پشتیبانی و بروزرسانی محتوا دارند تا بتوانند در رتبه‌های بالای جستجو های گوگل قرار گیرند. این کار یا باید توسط صاحبان سایت ها انجام شود و یا به متخصصان امر واگذار گردد. برای اینکه بتوانید پشتیبانی سایت خود را بر عهده بگیرید و یا با استفاده از این کار، ایجاد اشتغال کنید، نیاز به یادگیری سئو دارید. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره آنلاین سئو چیست؟

سئو در واقع انجام کارهای پشتیبانی سایت می باشد. یادگیری سئو روش‌های مختلفی دارد. راحت ترین و در دسترس ترین راه یادگیری، شرکت در دوره آنلاین سئو می باشد. شما می توانید با شرکت در دوره آنلاین سئو، تمامی فوت و فن های سئو کردن یک سایت را یاد بگیرید. در ادامه پالیز محتوا در مورد نحوه شرکت در دوره آنلاین سئو و مزایای آن، صحبت خواهد نمود. اگر به دنبال یادگیری سئو کردن سایت خود هستید و می خواهید با یادگیری سئو برای خود اشتغال زایی کنید، بهتر از این مطالب را تا انتها مطالعه کنید تا پس از آشنایی با سئو و نحوه شرکت در دوره های آنلاین، اقدام به ثبت نام در این دوره ها از طریق پالیز محتوا نمایید.

آشنایی با مفهوم سئو در دوره آنلاین سئو

سئو کردن به معنی بهینه سازی سایت برای کسب رتبه های برتر در جستجوی گوگل را سئو سایت می نامند. این فعالیت ها شامل طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی انجام می‌دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم، می باشند. بنابراین لازم است که فرد سئو کار در هر یک از این زمینه ها، توانایی و اطلاعات کامل داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل آن را به اتمام برساند. فاکتورهای متعددی بر سئو سایت و تعیین جایگاه آن در نتیجه جستجو تاثیرگذارند، از کلمات به‌کار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر، همچنین استاندارد بودن ساختار و کدنویسی سایت (تکنیکال) برای موتورهای جستجو بر بهبود سئو سایت ما تاثیرگذار است.همه این فاکتورها زمانی ارزشمند و اثربخش هستند که در راستای هدف بزرگتری به نام بهبود تجربه کاربری باشند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بهبود تجربه کاربری به معنای این است که کاربر است سایت شما در هنگام بازدید راضی باشد و زمان زیادی را در سایت شما سپری کند. این موارد برای ربات های گوگل بسیار مهم هستند و سایت شما را یک سایت مفید تلقی می کنند. در صورتی که ربات های گوگل تشخیص دهند که سایت شما یک سایت خوب و مفید است، رتبه های بالای جستجو را به سایت شما اختصاص می دهند. به همین دلیل لازم که مراحل سئو کردن را به خوبی بلد باشید تا بتوانید آن را به نحو احسن انجام دهید. بهتر است برای یادگیری سئو در دوره آنلاین سئو شرکت کنید. در ادامه به بررسی مزایای این دوره خواهیم پرداخت.

مزایای شرکت در دوره آنلاین سئو

افزایش انعطاف پذیری:

یکی از دلایلی که افراد علاقه به شرکت در کلاس های آنلاین دارند، این است که لزومی ندارد در کلاس های حضوری شرکت کنند. در واقع می توانند حتی در تخت خواب خود، در دوره های آنلاین حاضر شوند. این انعطاف پذیری به درد افرادی می خورد که تعهدات شخصی زیادی دارند. در نتیجه همیشه نمی توانند سر زمان مشخص در کلاس حضور پیدا کنند. بعضی از این افراد ممکن است که بچه کوچک داشته باشند. به همین دلیل برای دوره آنلاین سئو هر زمان که بخواهند خودشان را آماده می کنند. 

هزینه کمتر دوره آنلاین سئو:

بطور کلی هزینه اصلی دوره آنلاین سئو، از دوره های مختلف حضوری کمتر می باشد. علاوه بر هزینه اصلی دوره های آنلاین معمولاً نیاز و هزینه کمتری برای خرید کتاب، تسهیلات غذا و حمل و نقل دارد. در نتیجه پول بسیار زیادی ذخیره خواهد شد. تصور کنید که شما روزانه پنجاه هزار تومان کرایه برای رفتن به کلاس حضوری پرداخت کنید. اگر هفته ای سه جلسه به کلاس روید ماهی ششصد هزار تومان هزینه می شود. در حالی که دوره آنلاین سئو، این هزینه ها را نخواهد داشت.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

یادگیری فردی:

سومین مزیتی که دوره آنلاین سئو نسبت به دوره های حضوری دارد، یادگیری فردی است. شما در دوره های آنلاین این امکان را دارید که در هر کجا که می خواهید اقدام به یادگیری کرده و فیلم های آموزشی استاد خود را مشاهده کنید. این قابلیت در کلاس های حضوری وجود ندارد و شما باید فقط در کلاس حرف های استاد را شنیده و نهایتا جزوه یاد داشت کنید. 

اتمام سریع تر و صرف زمان کمتر:

در کلاس های حضوری وقت زیادی صرف کار های متفرقه می شود و همچنین به دلیل خستگی های حاصل از رفت و آمد به کلاس، امکان برگذاری چند جلسه کلاس پشت هم وجود ندارد. اما در کلاس های آنلاین ممکن است حتی سه جلسه در یک روز برگزار شود و کلاس ها زودتر به اتمام برسند. 

افزایش تمرکز:

از آن جایی که آموزش آنلاین به صورت فردی انجام می شود و در زمان آموزش، فراگیران کنار یکدیگر نیستند، در نتیجه کم تر پیش می آید که موضوعی حواس شما را از کلاس پرت کند و از آن عقب بمانید. در نتیجه تمرکز شما هنگام درس، در  دوره آنلاین سئو نسبت به کلاس حضوری بیشتر خواهد بود.

چرا دوره آنلاین سئو پالیز محتوا؟

دوره آنلاین سئو برای پشتیبانی از سایت ها و ایجاد اشتغال بسیار کارآمد می باشد. در این مقاله در مورد سه و مزایای یادگیری آن در دوره های آنلاین سئو، صحبت شد. به طور کلی دوره آنلاین سئو در بسیاری از سایت ها برگزار می گردد. اما هنگام ثبت نام در این دوره ها، شما باید از با کیفیت بودن کلاس های برگزار شده توسط سایت مورد نظر، مطمئن باشید؛ زیرا ممکن است برخی از این دوره ها کیفیت مناسب را نداشته باشند و نتوانند تمام مراحل  سئو سایت را به شما آموزش دهند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بنابراین بهتر است از سایت های معتبر اقدام به یادگیری سئو نمایید. پالیز محتوا یکی از سایت های معتبر و با سابقه در زمینه برگزاری کلاس های آموزش سئو می باشد. شما می توانید پس از مراجعه به این سایت و دریافت مشاوره از متخصصان این سایت و اطمینان از کیفیت برگزاری دوره های آنلاین سئو، از طریق این سایت، اقدام به ثبت نام در این دوره ها نمایید.

logo-samandehi