حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره آموزش سئو سایت

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

دوره آموزش سئو سایت با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش سئو سایت حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو سایت حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره آموزش سئو سایت پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو سایت پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

دوره سئو وردپرس
مطلب مرتبط

دوره آموزش سئو سایت کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزشی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

چرا ترافیک وب سایت کاهش می یابد؟
مطلب مرتبط

سایت ها برای گرفتن رتبه های بالای جستجوی گوگل نیاز به روز شدن محتوا و رعایت یکسری قوانین دیگر دارند. اگر سایت شما نتواند در رتبه های بالا را کسب کند بازدید کنندگان آن کم شده و به مرور افرادی که از شما خدمات دریافت می کنند کاهش می یابد. این امر به ضرر شما و سایت شما می باشد و به مرور ساعت شما را به نابودی می کشاند. برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کنید، باید سئو کردن سایت را بلد باشید. سئو کردن یک سایت مانع از نزول رتبه شده و جایگاه سایت را در جستجوی گوگل بهبود می بخشد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره آموزش سئو سایت چیست؟

سئو کردن یک سایت نیاز به آموزش دارد و شما باید در دوره آموزش سئو سایت شرکت کنید تا بتوانید این کار را با کیفیت بالایی انجام دهید. شما پس از یادگیری سئو سایت، علاوه بر توانایی سئو کردن سایت خود، می توانید سئو کردن سایت دیگران را عهده دار شده و برای خود اشتغال زایی کنید. اگر شما تمایل به یادگیری سئو و شرکت در دوره آموزش سئو سایت دارید، می توانید پس از مطالعه این مقاله و شناخت سئو، انواع دوره های ۳ و نحوه ثبت نام در دوره آموزش سئو سایت، از طریق سایت پالیز محتوای اقدام به ثبت نام و شرکت در دوره ها نمایید.

سئو کردن سایت به چه معناست؟

تمامی سایت ها برای بقا نیاز به انجام فرآیند های به هم پیوسته ای دارند. این فرآیند ها در چارچوب های خاصی انجام می گیرد. به تمامی این فعالیت ها سئو گفته می شود. این فعالیت ها تخصصی می باشد و تمامی این فرآیند ها در زمینه نگهداری و پشتیبانی از سایت گنجانده می شود. سئو فعالیتی مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو یک موتور جستجو است. رتبه برتر سایت در بین سایت های موجود در موتور جستجو باعث می گردد که بازدید کنندگان آن نیز افزایش یابند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند. در سئو وظیفه ما این است که بهترین مطالب و مرتبط ترین مطالب متناسب با موضوع اصلی را در سایت قرار دهیم تا الگوریتم‌های موتور جستجو، سایت مورد نظر را در رتبه خوب قرار دهد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در واقع در سئو ما موتور جستجو را متقاعد می کنیم که سایت ما، توانایی بر طرف کردن نیاز بازدید کنندگان را دارد. این کار به روش‌های مختلفی مانند استفاده از لینک‌های مرتبط، تصاویر، متن، فیلم و… اتفاق می افتد. قانع کردن ربات های موتور جستجو به این گونه نیست که با ایمیل زدن به آن ها بگوییم سایت ما خوب است. بلکه باید یکسری موارد و چارچوب های مشخص را رعایت کنیم تا بتوانیم یک سئو کار موفق شویم. به همین دلیل سئو نیاز به آموزش دارد. شما می توانید برای یادگیری سئو، در دوره آموزش سئو سایت شرکت کنید.

انواع روش های برگزاری دوره آموزش سئو سایت 

دوره های سئو سایت به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. هر کدام از این روش ها دارای مزایای منحصر به خود هستند. در دوره های آنلاین به دلیل اینکه در بستر اینترنت انجام می گیرد، اتلاف وقت کمتر است و تمرکز فراگیر، بر مطالب گفته شده توسط استاد است. از طرفی نیز فراگیر می تواند در هر لحظه و هر مکانی که باشد در کلاس حاضر شود و مطالب گفته شده را مطالعه نماید. در دوره آموزش سئو سایت حضوری نیز به دلیل قرارگیری در جو کلاس و انجام تمرین هایی که استاد در کلاس ارائه می دهد، یادگیری بهتر انجام می شود. پالیز محتوا هر دو دوره‌ی آنلاین و حضوری را برگزار می‌کند و شما میتوانید با مراجعه به سایت پالیز محتوا، در این کلاس ها ثبت نام کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو وبلاگ
مطلب مرتبط

دلایل شرکت در دوره آموزش سئو سایت

 جلب اعتماد به وسیله سئو حرفه ای:

برای درک این قسمت، کافی است به واکنش خود نسبت به وب سایت های صفحه اول و آن دسته از وب سایت هایی که در صفحات بعدی قرار دارند، نگاه کنید. بیشتر افراد، تنها فعالیت های وب سایت های صفحه اول گوگل را ارزشمند می دانند و اطلاعات آن وب سایت ها را کاملا صحیح می دانند. البته این مسئله کاملا صحت دارد؛ چرا که موتور جستجو گوگل نمی گذارد وب سایتی که مطالب کذب منتشر کرده است، در رنک های برتر قرار بگیرد. بنابراین نیاز است تا شما سئو را فراگیرید تا بتوانید با کسب رتبه های برتر جستجوی گوگل، اعتماد خواننده و مشتری را جلب کنید. 

 تبدیل کاربر به مشتری:

اینکه یک کاربر وارد وب سایت شما بشود، صرفا برای پیشرفت کسب و کارتان کافی نیست؛ شما باید کاربران که وارد وب سایت می شوند را به مخاطبین و مشتریانی دائمی تبدیل کنید. شما برای این کار باید قواعد سئو را بدانید و با محتوای نوشته شده و طراحی یک سایت خوب، کاربرانی که به سایت شما ورود می کنند را به مشتری تبدیل کنید. شرکت در دوره آموزش سئو سایت در این مسیر به شما کمک خواهد کرد.

 تغییرات دائمی سئو:

برخی تصور می کنند به محض اینکه رنک های برتر صفحات نتایج جستجو را از آن خود کردند، دیگر لازم نیست کاری بکنند. نکته مهمی که باید بدانید این است که الگوریتم رتبه بندی گوگل همواره در حال بروز رسانی است. طبیعی است که بعد از هر بروز رسانی، رنک بسیاری از وب سایت ها تغییر می کند. به دنبال آن، برخی از تکنیک های سئو سایت اثربخشی خود را از دست می دهند و یکسری تکنیک های جدید جایگزین آن ها می شوند. این امر نشان می دهد که شما همواره باید علم سئو خود را بروز نگه دارید. این امر مستلزم شرکت در دوره آموزش سئو سایت می باشد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 به صرفه بودن یادگیری:

ممکن است در وهله اول هزینه شرکت در دوره آموزشی برای شما زیاد به نظر برسد. اما اگر شما سئو کردن سایت را بلد نباشید باید آن را به متخصصان امر واگذار کنید. این کار در هر مرتبه هزینه هایی برای شما دارد که در طی چند ماه به چند برابر هزینه شرکت در دوره ها می رسد.

چرا دوره آموزش سئو سایت پالیز محتوا

در این محتوا سعی شد که شما آشنایی مقدماتی با سئو و دلایل یادگیری آن و شرکت در دوره آموزش سئو سایت کسب کنید. اکنون که می دانید  سئو کردن سایت، تا چه حد به افزایش رتبه سایت شما کمک می کند، بهتر است که نسبت به یادگیری آن اقدام کنید. شما میتوانید برای شرکت در دوره آموزش سئو سایت ، به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و در دوره های آن، شرکت کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi