حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره آموزشی سئو پیشرفته

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

دوره آموزشی سئو پیشرفته حرفه ای با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزشی سئو پیشرفته حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، دوره آموزشی سئو پیشرفته را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره آموزشی سئو پیشرفته پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی سئو پیشرفته به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزشی سئو پیشرفته پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش بهبود سئو
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا دوره آموزشی سئو پیشرفته را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزشی سئو پیشرفته کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزشی سئو پیشرفته
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در دوره آموزشی سئو پیشرفته لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

الگوریتم کافئین گوگل؛ الگوریتم Caffeine چه تاثیری بر سئو سایت ها دارد؟
مطلب مرتبط

گسترش اینترنت موجب شده است که بسیاری از مردم کسب و کار خود را در این بستر انجام دهند. از طرفی بیشترین کسب و کارها در سایت های شخصی صورت می گیرد. بنابراین رقابت در این فضا، در بهتر بودن سایت و کسب رتبه‌های بالای جستجوی گوگل می باشد. برای اینکه سایت شما نسبت به رقیبان رتبه بهتری کسب کند، لازم است که به صورت روزانه در آن مطالب جدید بارگذاری کنید. این مطالب باید علاوه بر نو بودن دارای چارچوب خاص باشند تا بتوانند نظر ربات های رتبه بندی گوگل را به خود جلب کند. شما برای یادگیری این چهارچوب ها، باید در دوره آموزش سئو پیشرفته شرکت کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره آموزشی سئو پیشرفته چیست؟ 

 دانستن سئو مقدماتی، تضمین کننده موفقیت سایت شما در عصر ارتباطات نمی باشد. زیرا در صورتی که شما صرفا سئو مقدماتی را بدانید، بسیاری از افراد هستند که بیشتر از شما در سئو دانش  دارند و می توانند سایت خود را بهتر از سایت شما قالب بندی کنند. بنابراین بهتر است سئو پیشرفته را بدانید تا در کار خود موفق شوید. پالیز محتوا قصد دارد که شما را با دوره آموزشی سئو پیشرفته آشنا سازد. اگر شما نیز به دنبال افزایش معلومات خود در این زمینه هستید، بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

سئو پیشرفته چیست؟

سئو پیشرفته در واقع تکمیل کننده علم سئو شما است و مرحله بعد از یادگیری سئو مقدماتی می باشد. اگر آموزش سئو مقدماتی را گذرانده باشید به خوبی می‌دانید که برای یک متخصص سئو، دنیایی بزرگتر و تخصصی تر از آنچه تصور می‎کنید در انتظار شما است. در سئوی پیشرفته مباحثی همچون افزونه yoast seo premium، روش های استفاده از گوگل ادورز برای تبلیغات اثرگذار، به کارگیری الگوریتم‌های موتورهای جستجو در رتبه بندی سایت، تولید محتواهای تخصصی مانند رپورتاژ نویسی، کار با ابزارهای تخصصی مانند گوگل آنالیتیکس، طراحی و اجراء کمپین های تبلیغاتی و بسیاری نکات دیگر وجود دارد که چشم پوشی از آن ها موجب کمتر دیده شدن سایت و شکست های متعدد در کسب و کارهای آنلاین می‌شود. بنابراین شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته می تواند در کسب مهارت های ذکر شده به شما کمک کند.

 مزایای شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته

یادگیری سئو پیشرفته مزایای متعددی دارد. این مرحله از سئو مکمل سئو مقدماتی می باشد و به شما در امر پشتیبانی از سایت ها و کسب رتبه های بالا کمک شایانی می کند. به همین دلیل بهتر است که حتما در دوره آموزشی سئو پیشرفته شرکت کنید. شرکت در این دوره ها مزایای متنوعی دارد. مطالبی که بر روی سایت درج می‌کنید سالیان سال باقی ‌مانده و از دست نمی‌روند. با استفاده از ابزار سئو پیشرفته می‌توانید روزانه صد‌ها نفر را بدون صرف هزینه به سایت خود وارد کنید. افرادی که به سایت شما وارد می‌شوند، جزء مخاطبان واقعی بوده و احتمال خرید یا ارتباط با شما را تا ۹۰ درصد افزایش می‌دهند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یادگیری آموزش سئو پیشرفته امکان دسترسی به تعداد بی‌شماری مشتری و مخاطب را در کمترین زمان به شما می‌دهد. بهینه سازی سئو دریچه‌هایی از بازارهای جدید را به روی کسب و کارها می‌گشاید. مهم نیست در کدام شهر یا کشور زندگی می‌کنید، توسعه کسب و کار و سازمان شما وابسته به آموزش سئو است و سایت بهینه شده کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین روش رسیدن به اهداف مالی، اعتباری و توسعه‌ای است.

دلایل شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته

بسیاری از افراد در زمان شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته، این سوال برایشان پیش می آید که چرا؟ دلیل یادگیری این روش چیست؟ در ادامه به بیان اینکه یک سئو کار نیاز دارد به این دلایل، سئو پیشرفته را فراگیرد، بیان خواهد شد. 

کسب اعتبار:

کمی فکر کنید، شما به سایت هایی که رتبه اول را در جستجو کسب می کنند، بیشتر از سایر سایت ها رجوع می کنید. بیشتر افراد، تنها فعالیت های وب سایت های صفحه اول گوگل را ارزشمند می دانند و اطلاعات آن وب سایت ها را کاملا صحیح می دانند. البته این مسئله کاملا صحت دارد؛ چراکه موتور جستجو گوگل نمی گذارد وب سایتی که مطالب کذب منتشر کرده است، در رنک های برتر قرار بگیرد. بنابراین نیاز است تا شما با شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته سئو را فراگیرید تا بتوانید با کسب رتبه های برتر جستجوی گوگل، اعتماد خواننده و مشتری را جلب کنید. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تاثیر زبان برنامه نویسی سایت بر سئو و رتبه گوگل
مطلب مرتبط

جذب مشتری:

وجود یک بازدید کننده، صرفا موجب افزایش فروش شما نخواهد شد؛ شما باید کاربران که وارد وب سایت می شوند را به مخاطبین و مشتریانی دائمی تبدیل کنید. شما برای این کار بهتر است با سئو پیشرفته آشنا باشید و از این طریق، اقدام به سئو کردن سایت خود کنید تا از سایر رقبا متمایز باشید.

پیشرفت علم سئو :

برخی این تفکر را دارند که پس از یادگیری مبانی اولیه سئو، دیگر نیازی به یادگیری سایر نکات ندارند. نکته مهمی که باید بدانید این است که الگوریتم رتبه بندی گوگل همواره در حال بروز رسانی است. طبیعی است که بعد از هر بروز رسانی، رنک بسیاری از وب سایت ها تغییر می کند. به دنبال آن، برخی از تکنیک های سئو سایت اثربخشی خود را از دست می دهند و یکسری تکنیک های جدید جایگزین آن ها می شوند. این موارد موجب می گردد که شما نیاز به یادگیری مراحل مختلف سئو، از جمله سئو پیشرفته داشته باشید.

به صرفه بودن یادگیری:

ممکن است در وهله اول هزینه شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته برای شما زیاد به نظر برسد. اما اگر نتوانید سایت خود را بصورت متمایز سئورکنید، باید آن را به متخصصان امر واگذار کنید. این کار در هر مرتبه هزینه هایی برای شما دارد که در طی چند ماه به چند برابر هزینه شرکت در دوره ها می رسد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا دوره آموزشی سئو پیشرفته پالیز محتوا؟

یادگیری سئو پیشرفته تاثیر زیادی در کار شما دارد و تفاوت های یک سئو کار حرفه ای و آماتور را مشخص می کند. دوره آموزشی سئو پیشرفته دارای نکات و مفاهیم مهم و تخصصی بیشتری می باشد، به همین دلیل لازم است حتما نزد افراد با تجربه و متخصص، اقدام به یادگیری نمایید. بنابراین باید در آموزشگاه های معتبر برای این امر، ثبت نام کنید. شما می توانید به سایت پالیز محتوا مراجعه کرده و از زمان برگزاری و نحوه اجرای دوره آموزشی سئو پیشرفته اطلاع کسب کنید. همچنین می توانید از طریق همین سایت، اقدام به ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی سئو پیشرفته نمایید‌.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi