سئو وب سایت

ابزار جذاب افیلیت مارکتینگ

انواع ابزار افیلیت مارکتینگ به چه صورت است؟

انواع ابزار افیلیت مارکتینگ به چه صورت است؟ بازاریابی مشارکتی بهترین نامی است که می توانیم برای افیلیت مارکتینگ انتخاب کنیم. همکاری در فروش را می توان کلیدی ترین عنصر در این شیوه از بازاریابی دانست. بسیاری از بازاریابان این روزها به این تکنیک بازاریابی متمایل گشته اند. هدف اصلی این بازاریاب ها بالا بردن فروش یک برند و انجام تبلیغات برای یک سایت یا کسب و کار خاص می باشد. اما از این فروش چه چیز عاید آن ها خواهد شد؟ درست است، پورسانت! این افراد به ازای هر فروش مقداری پورسانت را دریافت می کنند. معتبرترین سایت های دنیا امروزه روز این شیوه از بازاریابی را در پیش گرفته اند.

برای ارتباط با کارشناسان بهترین شرکت سئو در کرج با شماره ها درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

آشنایی با انواع ابزار افیلیت مارکتینگ چگونه است؟

بارزترین مثالی که می توان برای انواع ابزار افیلیت مارکتینگ ارائه داد، تبلیغاتی است که خرده فروشی ها برای کسب و کار خود در وبسایت های بزرگ انجام می دهند. جذب هر مشتری توسط این کسب و کارها مبلغی پورسانت برای وبسایت مارکتینگ در بر خواهد داشت. البته این پورسانت توسط وب سایت افیلیت تنها زمانی دریافت می شود که معامله ای شکل گرفته باشد. معروف ترین مدل های انواع ابزار افیلیت مارکتینگ شامل تکنیک های PPC، PPL و PPS می شود که این موضوع به معنای پرداخت به ازای کلیک، تولید و فروش است. برای درک بهتر انواع ابزار افیلیت مارکتینگ بهتر است به سایت های فعال در این حوزه اشاره کنیم.

وبسایت هایی مانند آمازون، Shopify، Rakuten  و EBay جزو وبسایت های افیلیت هستند که به صاحبان کسب و کارها اجازه تبلیغات محصولات شان را روی این بسترها می دهند. در ایران نیز وب سایت هایی مانند ترب و دیجی کالا را دارید که در این حوزه فعالیت می کنند. در ادامه قصد داریم شما را با انواع ابزار افیلیت مارکتینگ در ده مورد آشنا کنیم. پس با مجموعه پالیز محتوا همراه باشید.

 Refersion

این ابزار یکی از پیشرفته تری پلتفرم ها در انواع ابزار افیلیت مارکتینگ است که به شما اجازه ردیابی، مدیریت و توسعه شبکه ماکتینگ خودتان را می دهد. یکپارچه سازی E-Commerce شخصی تان را به کمک این ابزار می توانید به سادگی انجام دهید در نتیجه امکان ردیابی فروش هایی که در وبسایت های مختلف افیلیت برای کسب و کار شما صورت می پذیرد را خواهید داشت. 

شما می توانید به طور لحظه ای از نرخ تبدیل ها مطلع شوید و بررسی کنید که در کدام کانال ها نرخ تبدیل بالاتری دارید. شما می توانید به کمک این ابزار از ساختار کمیسیون های اتوماتیک و نامحدود استفاده کنید. از طرفی امکان بررسی و تجزیه و تحلیل گزارش های مختلف عملکرد را خواهید داشت. لازم به ذکر است که این ابزار رایگان نیست و مدت استفاده رایگان آن تنها دو هفته است.

 LeadDyno

این ابزار یکی از بهترین ها در حوزه انواع ابزار افیلیت مارکتینگ است که به شما امکان راه اندازی کمپین های مختلف را می دهد. شما می توانید به کمک این ابزار کسب و کار خود را توسعه دهید و در معرض دید اینفلوئنسرها قرار بگیرید. هر کدام از وبسایت های افیلیت که با آن ها همکاری دارید، می توانند به داشبورد همکاری با شما دسترسی داشته باشند. بنابراین شانس تان برای همکاری با نقاط فروش بالا خواهد رفت. شما می توانید هر نوع اطلاعاتی که در مورد تبلیغ محصول و برند تان است را با این کانال ها در میان بگذارید. این ابزار دوره رایگان یکماهه را به شما ارائه می دهد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سئو سایت در خراسان
مطلب مرتبط

 Affiliate Royale

به کمک این ابزار شما می توانید تنها در عرض چند دقیقه برنامه افیلیت مارکتینگ تان را به وسیله پلاگین وردپرس راه اندازی نمایید. بررسی نرخ فروش، سود، تعداد کلیک ها و پرداخت ها در هر کدام از شرکت های وابسته توسط این ابزار به راحتی امکان پذیر است. بنابراین می توانید همیشه در کسب و کار خود بهترین باشید.

انواع ابزار افیلیت مارکتینگ چیست؟

  Adellxity

این ابزار یکی از کاربردی ترین انواع ابزار افیلیت مارکتینگ است که امکان بررسی تبلیغات سودآور رقبا را برای شما امکان پذیر می سازد. شما می توانید این ابزار را روی گوشی موبایلتان استفاده کنید چرا که دارای نسخه سازگار با موبایل بوده و امکان ردیابی محصولات و فروش رقبا را در هر زمانی برای شما فراهم می آورد.

 Voluum

اگر دنبال یک ابزار افیلیت مارکتینگ برای گزارش گیری های پیشرفته هستید، ما این ابزار را به شما پیشنهاد می کنیم. گزارش های این ابزار کاملا شخصی سازی شده هستند. مدل های هزینه CPA، CPM و CPC در این ابزار برای شما قابل دسترسی بوده و می توانید با قیمت مناسبی آن را تهیه کنید.

  AffJet

این ابزار افیلیت مارکتینگ به شما کمک می کند تا کمپین های بازاریابی را مدیریت کنید. بررسی لحظه ای عملکرد شبکه و درآمد حاصله از شرکت های وابسته از مهمترین قابلیت های این ابزار می باشد. شما می توانید از صد شرکت وابسته در این ابزار آمارگیری کنید و بهترین فروشنده ها را تشخیص دهید.

 ClickMeter

این ابزار اجازه بررسی لینک های خودتان را به شما می دهد. بنابراین می توانید لینک ها را مقایسه کنید و اقدام به افزایش نرخ تبدیل نمایید. شما می توانید به کمک این نوع از انواع ابزار افیلیت مارکتینگ لینک سازی کنید و این لینک ها را در آگهی ها قرار دهید. امکان آنالیز آنی در این ابزار برای شما مهیا خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات آموزش اصول سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سئو سایت در گلستان
مطلب مرتبط

Clickink

شما به کمک این ابزار افیلیت مارکتینگ می توانید در زمان سقوط سایر همکاران هشدار دریافت کنید و موفق به کسب رتبه شوید. همچنین می توانید به کمک این ابزار زمان ثبت ادرس همکاران تان را نیز بررسی کنید. استفاده از این ابزار در ماه اول استفاده رایگان است.

 Journey by Cake

به کمک این ابزار می توانید هزینه پرداختی را طبق داده های موثری که از سفر مستری حاصل می شود بهینه سازی نمایید. قابلیت ادغام و یکپارچه سازی با سایر ابزارهای افیلیت مارکتینگ و استفاده از نسخه آزمایشی رایگان از دیگر مزایای این ابزار است.

 Everflow

این ابزار از تقلب در نرخ کلیک، نرخ تبدیل و داده های مربوط به فعالیت مشتریان جلوگیری می کند و امکان آنالیز آنی را برای شما فراهم می نماید. مدیریت کمپین ها نیز به واسطه این ابزار بسیار ساده خواهد بود. استفاده از این ابزار برای ماه اول کاملا رایگان است.

اهمیت استفاده از انواع ابزار افیلیت مارکتینگ

انواع ابزار افیلیت مارکتینگ به شما اجازه می دهد که از طریق فضای آنلاین کسب درآمد نمایید. حتی وبسایت های کوچک و کسب و کارهای خانگی نیز می توانند از این طریق درآمدزایی کنند و به نقاط فروش فعال دسترسی پیدا کنند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سایت های زیادی در دنیا در این حوزه فعالیت دارند که می توانند به بالا رفتن نرخ فروش شما کمک کنند اما مهمتر از فعالیت در سایت های افیلیت، استفاده از ابزارهای افیلیت مارکتینگ برای ردیابی داده ها و بهینه سازی فعالیت ها جهت کسب درآمد بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *