حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو کلاه سفید پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو کلاه سفید با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک آموزش سئو کلاه سفید حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزشی سئو پیشرفته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو کلاه سفید حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش سئو کلاه سفید را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو کلاه سفید پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو کلاه سفید پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

تکنیک های روانشناسی در بازاریابی محتوا
مطلب مرتبط

آموزش سئو کلاه سفید کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو کلاه سفید کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو کلاه سفید
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در آموزش سئو کلاه سفید لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش سئو کلاه سفید حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

چرا ترافیک وب سایت کاهش می یابد؟
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یکی از پایه ای ترین روش های ئو در سایت به شمار می رود، معمولا افراد زیادی نام سئو کلاه سفید را شنیده اند، در این مقاله سعی داریم توضیحاتی در مورد سئو کلاه سفید و یا white hot seo به شما ارائه دهیم. سئو کلاه سفید یا white hot seo به استراتژی بهینه سازی سایت اشاره دارد، با انجام صحیح سئو کلاه سفید می توانیم برای کاربران بهترین نتیجه را به همراه داشته باشیم. سئو کلاه سفید یکی از مطمئن ترین روش های بهینه سازی سایت گفته می شود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو با مدرک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

زیرا در این روش بر اساس تکنیک های تعریف شده در گوگل سایت شما بهینه سازی شده و خیالتان از هر گونه جریمه از جانب گوگل راحت است. نکته ای باید به آن توجه داشته باشید این است که باید به دنبال هدفی باشید که گوگل برای کاربران خود در نظر گرفته و فکر پیدا کردن جایگاه و آمدن به صفحه اول گوگل را از سر بیروکنید زیرا این به تنهایی مباعث رشد و پیشرفت سایت شما نمی شود، برای موتور جستجوگر گوگل اولویت اول کاربرانش است. به طور خلاصه می توان گفت زمانی سئو کلاه سفید انجام شده که هدف رضایت گوگل از رضایت کاربران محقق شده باشد.

اقدامات آموزش سئو کلاه سفید

با رعایت اصول محتوا نویسی شما می توانید تاثیر محتوا را در کاربران خود افزایش دهید و با جذاب بودن سایت شما کاربر زمان بیشتری را در سایت بگذراند. حالا باید دید در سئو کلاه سفید باید چه اقداماتی را انجام داد:

برای آشنایی و کسب اطلاعات کلاس آموزش سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • اول باید سایت خود را با توجه به قوانین گوگل بهینه سازی کنید.
 • یادتان باشد سایت شما برای کاربران بهینه می شود زیرا هدف اصلی ما کاربران هستند نه گوگل زیرا هدف گوگل نیز رضایت کاربران است.
 • محتوای تولید شده باید کاملا و مشخصا برای رفع نیاز های کاربر باشد.

مراحل آموزش سئو کلاه سفید

حالا باید ۶ مرحله برای انجام و پیاده سازی سئو کلاه سفید را برایتان به اختصار شرح دهیم:

استراتژی سئو:

در استراتژی سئو باید بدانید به دنبال چه هدفی هستید و می خواهید چگونه به اهداف خود برسید.

آنالیز و تحقیق کلمات کلیدی هدف:

استفاده از کلید واژه ها در سئو کلاه سفید بسیار اهمیت دارد، اما چطور باید این فرایند هر چند ساده را از کجا شروع کنیم. تولید محتوای خوب و جذاب برای گوگل بسیار اهمیت دارد؛ زیرا گوگل به نیاز کاربران بسیار اهمیت می دهد، بنابراین هر محتوای شما در جهت رفع نیاز های کاربر باشد گوگل بیشتر به آن اهمیت می دهد و امتیاز شما را بالا خواهد برد. حالا اگر بخواهیم محتوای ارزشمند را به راهنمای کاربردی تبدیل کنیم به چه نتایجی می رسیم. 

سئو داخلی:

در آموزش سئو کلاه سفید باید به این مسئله اهمیت بدهید که وقتی کاربری وارد سایت شما می شود چه اتفاقی می افتد؟ آیا سایت شما برایش جذاب است و کاربر را وادار می کند تا زمانی را برایش صرف کند و یا نه برای کاربر جذاب نیست و سریعا از سایت شما خارج می شود. البته عوامل زیادی در بی اعتنایی کاربران به سایت ها وجود دارد. 

سئو تکنیکال:

همان طور که مسلم است هیچ ماشینی بدون موتور و اجزای درونی حرکتی نمی کند، سایت شما هم یک سری اجزای حیاتی دارد که بدون آنها نباید انتظار حرکت و رشد برای آن را باشید. باید بدانید تمام این اجزای حیاتی سایت شما نیاز به رسیدگی و تغذیه دارد تا سلامت بماند. 

لینک سازی خارجی:

زمانی سایت شما برای گوگل دارای اعتبار است که چندین سایت به شما لینک بدهد. اما این شاید کافی نباشد و گوگل را متقاعد نکند بنابراین باید راه های دیگری را نیز در آموزش سئو کلاه سفید آموخت. سئو کلاه سفید شیوه ای برای کنترل برخی از نتایج در موتور جستجو گر است، سئو کلاه سفید می تواند تاثیر مستقیم و زیادی بر روی اهداف تجاری یک شرکت داشته باشد. حالا بعد از شناخت کارکرد سئو به دنبال شناخت اهداف بازاریابی می رویم در این مرحله برای شناخت بهتر برند توسط مشتری فعالیت هایی را انجام می دهیم.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزش سئو سایت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تاثیر یو آر ال پارامترها (URL Parameter) بر سئو سایت
مطلب مرتبط

سئو کلاه سفید شما را آماده بیشتر دیده شدن می کند هر چه شما بیشتر دیده شوید، احتمال فروش محصولات شما بیشتر می شود. ترغیب مشتریان به خرید یکی دیگر از اهداف سئو می باشد، باید راه های جذب مشتریان واقعی را بدانید تا به رتبه های بالاتر در موتور جستجوگر برسید. رعایت تمام نکات گفته شده  باعث می شود تا به تمام اهداف تجاری و بازاریابی برسید. شما همچنین باید بدانید هر یک از تکنیک های سئو کلاه سفید چگونه به اهداف بازاریابی کمک می کند. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تولید محتوایی که سبب می شود لینک های زیادی به سایت شما جذب شود به رشد سایت شما کمک می کند. شما با تولید محتوای با کیفیت می توانید توجه سایت های اثر گذار را در سایت خود مشاهده کنید. بنابراین نتیجه میگیریم داشتن محتوای جذاب لینک های را نیز به سوی شما جذب می کند. این امر سبب می شود شما در جستجو و رقابت بالا امتیاز کسب کنید. با تمام این صحبت ها باید دوباره یادآوری کنیم که سئو یک راه یک شبه نیست، و تمام تلاش های سئو یک شبه به نتیجه نمی رسد. سو یک سرمایه گذاری بلند مدت است. دو عامل مهم بیشتر از هر چیز دیگری باعث رشد سئو می شود: لینک ها و میزان تعامل کاربران.

نکات آموزش سئو کلاه سفید

از مهمترین نکاتی که در سئو کلاه سفید باید رعایت شود، محتوای با کیفیت است و این مسئله در سئو کلاه سفید بیشتر از همیشه مورد توجه قرار می گیرد. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با متن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. به روز رسانی مطالب قدیمی: مثلا شما در گذشته مطالبی را برای سایت خود نوشته اید و حالا مطالب جدیدی را می دانید و قصد به اشتراک گذاشتن آن را با دیگران دارید.

فعالیت در صفحات اجتماعی

یکی دیگر از تکنیک های سئو کلاه سفید فعالیت داشتن در فضای اجتماعی است، مثل فیسبوک، اینستاگرام و توییتر. 

با فعال بودن در شبکه های اجتماعی می توانید لینک های زیادی را به سایت خود جذب کنید و همچنین است برند خود را برای همیشه در خاطر کاربران ثبت کنید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو وردپرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تبلیغات متنی و تصویری

انتشار و توزیع تبلیغات نیز یکی دیگر از فعالیت های سئو کلاه سفید است. آموزش سئو کلاه سفید اگر چه راهی است طولانی ولی ماندگار است و گوگل برای این روش ارزش بسیاری قائل می باشد. 

با پالیز محتوا همراه ما باشید.

logo-samandehi