حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو وبلاگ

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو وبلاگ با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در آموزش سئو وبلاگ، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو وبلاگ پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش سئو وبلاگ را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو وبلاگ پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزش سئو وبلاگ به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش سئو وبلاگ سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

آموزش سئو وبلاگ کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش سئو وبلاگ را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو وبلاگ کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو وبلاگ
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع آموزش سئو وبلاگ، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

آموزش سئو انگلیسی
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

نکات مهم آموزش سئو وبلاگ

بهینه سازی محتوا، ساختار سایت و کد های HTML از جمله عملیاتی است که بر روی سایت وبلاگی انجام می شود. در سئوی وبلاگ نیز مانند سایر سایت ها اصول کیفیت محتوا، نصب افزونه ها، افزایش سرعت بارگذاری صفحات و لینک سازی داخلی باید رعایت شود. سایت های وبلاگی یک فرق اساسی با سایت کسب و کار و بیزینسی دارد و آن این است که تعداد بازدید کننده از آنها بسیار اهمیت دارد. بنابراین سئوی صفحه وبلاگ در موتور های جستجو ترافیکی ایجاد می کند که سبب دیده شدن بیشتر سایت وبلاگ می شود. آموزش سئو وبلاگ.

استفاده از کلمات کلیدی در صفحه وبلاگ

در پست های وبلاگی باید از کلمات کلیدی استفاده شده باشد. سعی کنید از کلمات کلیدی مشابه در محتوای خود استفاده کنید کلمات کلیدی متفاوت و بی ربط موتور های جستجوگر را سردرگم می کنند. ولی تمرکز بر روی یک کلمه کلیدی مشخص به گوگل این پیام را می دهد که شما یک کلمه هدف را دنبال می کنید و صفحه شما را طبق همان کلمه بالا می آورد و در سرچ های جستجو نمایش می دهد. اما در انتخاب کلمات کلیدی در سئوی وبلاگ بهتر است از کلمات کلیدی طولانی تری استفاده کنید زیرا در این صورت امکان رقابت در سرچ های گوگل کمتر شده و شما شانس بیشتری در گرفتن رتبه از گوگل دارید. آموزش سئو وبلاگ.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو وردپرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما می توانید با سرچ یک جمله کوتاه تمام جملاتی که گوگل به شما نشان می دهد را در محتوای وبلاگ خود بکار ببرید، بنابراین تعیین کلمه کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است برای بالا بردن سرعت و کارایی در این زمینه می توانید از ابزار سئو کبوتر استفاده کنید. بعضی از کلمات کلیدی در سرچ گوگل بیشترین بازدید را دارد و همین مسئله باعث افزایش رتبه شما توسط گوگل می شود. شما باید در پست وبلاگ خود عنوان را بنویسید و یادتان باشد کلمات کلیدی را در عنوان پست و تگ تایل ها قرار دهید.

بنابراین تگ تایل ها در سئوی وبلاگ اهمیت بالایی دارند و گوگل به عباراتی که در تگ تایل ها نشان داده می شوند اهمیت بیشتری نشان می دهد. در بعضی مواقع افزونه ها و خود وردپرس تگ تایل شما را می سازند. استفاده از کلمات کلیدی بیشتر در گذشته یکی از راه های بهتر دیده شدن و ارتباط موثر با کاربر بود ولی در حال حاضر استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در محتوا نه تنها فایده چندانی ندارد بلکه امتیاز منفی نیز از گوگل دریافت می کند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره خصوصی سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

زیرا با آپدیت شدن الگوریتم های گوگل راه های بهتری برای رسیدن به رتبه خوب و قرار گرفتن در لینک اول و صفحه اول گوگل وجود دارد. نکته جالبی که وجود دارد این است که شما می توانید کلمات کلیدی خود را در اول محتوا و آخر محتوای خود بیاورید، این یک روش عالی است که تجربه نشان داده می تواند به سئو داخلی صفحه وبلاگ شما کمک کند. آموزش سئو وبلاگ.

استفاده از کلمه کلیدی در تگ های H1، H2، H3

در اکثر مواقع قالب های وردپرس تایل شما را H1 می کنند. علاوه بر H1 یک کلمه کلیدی دیگر در صفحه خود قرار دهید. شما می توانید در چند تگ H2 از کلمات کلیدی استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم برای سئو وبلاگ از مشاوران متخصص در این زمینه کمک بگیرید زیرا  اشتباهات کوچک در ابتدای سئوی وبلاگ می تواند منجر به اشتباهات بیشتری در این زمینه شده و مشکلاتی را برای صفحه شما ایجاد کند. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو وردپرس
مطلب مرتبط

استفاده از کلمه کلیدی اصلی در سئوی وبلاگ بسیار حائز اهمیت است زیرا در غیر این صورت چطور می توان از موتور جستجوگر گوگل انتظار داشت تا ماهیت وبلاگ شما را بشناسد. نکته مهم دیگری وجود دارد که به شما تاکید می کنم از این کار اجتناب کنید و آن این است که از کلمات کلیدی در صفحات متعدد وبلاگ خود استفاده نکنید زیرا این کار نه تنها موجب کسب رتبه از گوگل نمی شود بلکه از بهینه سازی و کارایی صفحه شما می کاهد. سعی کنید در انتخاب کلمات کلیدی، کلماتی را انتخاب کنید که دارای سطح رقابت کمتری است و کسب رتبه در آنها بسیار راحت است. آموزش سئو وبلاگ.

تعداد محتوا تولیدی در سئوی وبلاگ

به این مسئله توجه داشته باشید که تولید محتوای ۵۰۰۰ کلمه ای تضمینی برای کسب رتبه بالاتر از جانب گوگل نیست بلکه گوگل کیفیت محتوا را با توجه به رضایت کاربرانش می سنجد و محتوای بیشتر نمی تواند کاربران را به خود جذب کند البته فقط در زمانی محتوای طولانی می تواند مفید باشد که تخصصی و فنی باشد و کاربران زیادی به آن مراجعه کنند. آموزش سئو وبلاگ. 

نمایش درست وبلاگ در تمامی پلتفرم ها

وبلاگی که شما طراحی کرده اید با بتواند در هر ابعادی که طرحی شده است در پلتفرم هایی مانند موبایل به درستی نشان داده شود. نتیجه این خواهد شد که درصد زیادی از کاربرانی که فقط از طریق موبایل وارد وبلاگ شما می شوند دیگر امکان این کار را نداشته باشند و شما منابع ترافیک سرچ در گوگل را از دست خواهید داد. همچنین توجه داشته باشید کاربران موبایلی علاقه زیادی به خواندن محتوای طولانی را دارند البته این به این معنی نیست که محتوای طولانی تولید نکنید ولی بهتر است به تولید محتوی کوتاه و با کیفیت بیشتر اهمیت دهید. در صورتی که از نسخه های مجزا برای کاربران موبایل خود استفاده می کنید از انتقال درست آن به کاربران تان مطمئن شوید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو مجتمع فنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

تبدیل کاربران وبلاگ به مشتری

در تکمیل وبلاگ خود به CTA توجه بیشتری داشته باشید. CTA شامل: 

 • دکمه های تماس با ما
 • تبلیغاتی که منجر به تبدیل شدن کاربر به مشتری شود
 • کاربران شما بدون این راهنمایی ها هیچ دانشی نسبت به بودن این موارد ندارند.
 • هماهنگ بودن وبلاگ با کانال کسب و کار 

سبک نوشتن محتوا برای کسانی که خریداران واقعی هستند با کسانی که فقط به دنبال کسب اطلاعات از شما هستند تفاوت دارد، بنابراین نوع محتوا نویسی برای یک سایت فروشگاهی با کسی که به دنبال مشاوره در خصوص ملک می باشد تفاوت زیادی دارد. تصاویر پست های وبلاگی خود را برای کاربران جذاب کنید. اضافه کردن تصاویر مرتبط با پست هایتان در بهبود سئوی وبلاگ شما تاثیر بسیاری دارد. این یکی از ساده ترین و اساسی ترین کار هایی است که شما می توانید برای کسب رتبه از گوگل انجام دهید. بهترین مشاوره آموزش سئو وبلاگ را از پالیز محتوا دریافت نمایید. آموزش سئو وبلاگ.

logo-samandehi