حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو مبتدی پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو مبتدی با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش سئو مبتدی حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو مبتدی پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این آموزش سئو مبتدی را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو مبتدی پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزش سئو مبتدی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو مبتدی پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

تاثیر یو آر ال پارامترها (URL Parameter) بر سئو سایت
مطلب مرتبط

آموزش سئو مبتدی کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو مبتدی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو مبتدی
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این آموزش سئو مبتدی لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش سئو مبتدی حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو با مدرک معتبر
مطلب مرتبط

سئو یکی از مهم ترین مفاهیمی است که فعالان دنیای مجازی آن را کاملا درک می کنند و به اهمیت معجزه آسای آن واقف هستند. قبل از شروع کردن به فراگیری سئو باید با عملکرد گوگل کاملا آشنا باشید. افرادی که در حوزه Digital Marketer کار می کنند به درستی کارکرد های الگوریتم های گوگل را می شناسند و آن را درک می کنند، با توجه به اینکه باید بدانند که الگوریتم های گوگل مدام در حال آپدیت شدن است و افراد سئو کار نیز باید همراه با آن آپدیت شوند. مقالات زیادی برای درک هدف الگوریتم های گوگل وجود دارند شما می توانید آن را تهیه کرده و مطالعه کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو مبتدی چیست؟

الگوریتم های گوگل به بررسی فرایندی که گوگل برای رتبه بندی محتوا ها به کار می برد اشاره می کند. گوگل در این حالت یک سری فاکتور ها را مرتبط بودن و باکیفیت بودن محتوا برای بهبود جستجو در نظر می گیرد. امروزه به دلیل اهمیت دیده شدن سایت ها توسط موتور های جستجو گر تقاضا و نیاز به یادگیری سئو بسیار افزایش یافته است. ولی آموزش سئو مبتدی مثل دیگر حرفه ها نیاز به فراگیری یک سری پیش نیاز ها دارد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مانند آشنایی با نحوه کار مرورگر وب، شناخت مفهوم واکنشگرایی، توانایی ویرایش تصاویر و … علم سئو دانشی است که امروزه مورد توجه بسیاری از صاحبان شغل و متخصصان قرار گرفته است. بهینه سازی سایت در سال های اخیر برای موتورهای جستجوگر گوگل به دلیل اهمیت بالای آن به عنوان یک شغل پردرآمد معرفی شده است.

پیش نیاز های آموزش سئو مبتدی

آشنایی و توانایی کار کردن با کامپیوتر:

فراگیری کار با رایانه در حد رفع نیاز های سئو کافی است، و نیاز به زمان زیادی ندارد. مهم ترین مواردی که باید آموزش ببینید برای آموزش سئو مبتدی را تیتر وار بیان می کنیم:

 • ساخت پوشه و انتقال فایل ها از یک پوشه به پوشه دیگر
 • تغییر نام پوشه ها
 • نصب یا حذف برنامه ها
 • تایپ کردن و توانایی کار با FTP البته یادگیری این مورد ضروری نیست.
 • آشنایی با مرورگر وب
 • یک سئو کار باید خصوصیات و تفاوت های مرورگر های وب را بداند. 

آشنایی با مفهوم واکنش گرایی

واکنش گرایی به معنای نمایش صفحات وب در صفحات موبایل، تبلت و کامپیوتر می باشد. بدلیل اینکه امروزه افراد برای وارد شدن به سایت ها از ابزار های مختلفی استفاده می کنند، سئو کار مبتدی باید مطمئن باشد که صفحات وب در تمام این دستگاه ها به درستی و بدون مشکل نمایش داده می شود. به وب سایت هایی که برای دستگاه های مختلف بهینه سازی شده اند واکنشگرایی می گویند. این مسئله بیار اهمیت دارد و گوگل آن را یکی از فاکتور های مهم برای رتبه بندی توسط موتورهای جستجوگر در نظر دارد. بنابراین یادگیری واکنش گرایی یا ریسپانسیو برای یک سئو کار اهمیت بالایی دارد. 

آشنایی سطحی با HTML و CSS

اگر هدف شما از سئو تنها تولید محتوا باشد نیازی به یادگیری این بخش ندارید اما اگر بخواهی فراتر از آن سئو را یاد بگیرید باید آشنایی با این کد ها بسیار با اهمیت است. 

توانایی کار با نرم افزار های ویرایش عکس

فرد سئو کار باید در این زمینه این توانایی ها را داشته باشد. تغییر ابعاد تصویر، کم حجم کردن آنها، عوض کردن طیف رنگی. در برخی مواقع شاید شما زمان مناسب برای تولید محتوای تصاویر را نداشته باشید در این صورت باید توانایی انجام تغییرات بر روی عکس های اینترنتی را داشته باشید. همانطور که میدانید فتوشاپ یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش تصاویر است و یادگیری ابتدایی آن برای یک سئو کار مبتدی برای آموزش سئو مبتدی بسیار مهم است. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

5 نکته برای یافتن کلمات کلیدی ارائه نشده
مطلب مرتبط

سئو در واقع راه است برای نشان دادن سایت شما به افرادی که به دنبال آن هستند. برخی از افراد گمان می کنند سئو تنها مربوط به بخش های فنی سایت است اما این فکر اشتباه است، اگر سایت شما پر از محتواهای بهینه ای باشد که به درد کاربران بخورد و به قدری محتوای آن باکیفیت باشد که از سایت های دیگر نیز به آن لینک داده شود. موتور جستجوگر گوگل بر اساس یک سری الگوریتم کار می کند سئو کار مبتدی باید به کارکرد های این الگوریتم ها کاملا واقف باشد زیرا هر کدام را و روشی را برای شما در نظر دارد تا سایت شما توسط کاربران بیشتر دیده شود و با توجه به رضایت کاربران گوگل نیز به شما رتبه می دهد. مثلا یکی از الگوریتم های گوگل وظیفه دارد تا به بررسی محتواهای کپی شده از سایت های دیگر بپردازد، یا یک الگوریتم دیگر به بررسی لینک های سایت های دیگر می پردازد. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکته مهمی که وجود دارد این است که سایت شما باید توسط گوگل ایندکس شود. اگر می خواهید جایگاه خود را در موتور های جستجوگر مشخص کنید باید باید هوشمندانه عمل کنید. 

مراحل آموزش سئو مبتدی

سئو داخلی 

سئو خارجی

مفهوم سئو داخلی

یک سئو کار مبتدی باید با اصطلاح سئو داخلی جهت بهینه سازی سایت برای تاثیر گذاری در گوگل آشنا باشد. و این شامل هر کاری می شود که شما در سایت خود انجام می دهید مانند:

 • متا تگ ها
 • هدینگ
 • ساختار URL
 • بهینه سازی عکس ها
 • محتوا 
 • سرعت سایت

مثلا اگر شما یک محتوایی را بر گذاری می کنید گوگل مفید بودن آن برای کاربر را مورد بررسی قرار می دهد. ربات های گوگل به دنبال هدینگ ها هستن تا ببینند مقاله شما چه چیزی را پوشش داده است. به طور خلاصه موتور های جستجوگر به دنبال کلمات کلیدی، تگ های تایتل هستند تا به وسیله آنها خاص بودن محتوای شما را تشخیص دهند. 

مفهوم سئو خارجی 

سئو خارجی مجموعه فعالیت های خارج از وب سایتتان برای افزایش اعتبار انجام می دهیم. به عنوان مثال گرفتن بک لینک از سایت های دیگر. راه های زیادی برای سئو خارجی وجود دارد که ئر اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • دسترسی به ایمیل
 • شبکه های اجتماعی
 • همکاری با اینفلوئنسر ها

انجام تولید محتوای جذاب و به اصطلاح به درد بخوری که مردم دوست داشته باشند و تا به سایتتون لینک بدن. موتور های جستجو یک سری قوانین برای رتبه بندی سایت ها دارند. سئو راهی است تا صفحات وب شما توسط موتور جستجوگر گوگل رتبه می گیرد. استفاده از کلمات کلیدی در وب سایت راهی است که کاربران توسط آن با سایت شما ارتباط برقرار می کنند و سایت شما را می بینند. بنابراین سئو کار مبتدی باید در آموزش سئو مبتدی به دنبال کلماتی باشد که بتوانید با رقیبان خود به رقابت بپردازید.

با آموزش حرفه ای سئو پالیز محتوا در خدمت شما هستیم.

logo-samandehi