حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو سیاه پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو سیاه با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در آموزش سئو سیاه، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو سیاه پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش سئو سیاه را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو سیاه پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزش سئو سیاه به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش سئو وبلاگ سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده
مطلب مرتبط

آموزش سئو سیاه کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش سئو سیاه را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو سیاه کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو سیاه
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع آموزش سئو سیاه، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

چرا ترافیک وب سایت کاهش می یابد؟
مطلب مرتبط

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو سیاه

منظور از سئو کلاه سیاه استفاده از روش هایی است که که هدفش فریب ربات های گوگل است و همچنین کسب رتبه و امتیاز بالا در کمترین زمان ممکن. در گذشته به دلیل ضعف الگوریتم های گوگل و نبود قوانین لازم سایت ها از سئو سیاه برای کسب جایگاه بالاتر که نقش بسیاری زیادی نیز داشت استفاده می کردند، ولی با گذشت زمان و آپدیت شدن الگوریتم های گوگل جلوی این تکنیک گرفته شد و یا روش هایی هوشمندانه طراحی شد تا افراد نتوانند از این روش استفاده کنند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات پیش نیاز دوره سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

همانطور که در آموزش سئو سیاه خواهید آموخت در تعریف سئو سیاه باید گفت مجموعه ای از روش ها برای رسیدن سریعتر به رتبه بالا در سرچ موتور های جستجوگر گوگل. اما این تکنیک یک تفاوت اساسی با دیگر تکنیک ها دارد و آن این است که با الگوریتم های گوگل در تضاد است و روشی قانونی برای استفاده در گوگل نمی باشد. در واقع سئوی سیاه به دنبال روش هایی برای فریب موتور های جستجوگر است. سئو کلاه سیاه تنها در ساخت لینک های خارجی مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه در تمام قسمت های سئوی سایت مثل تولید محتوا و سئو تکنیکال و غیره نیز استفاده شده است. 

دلیل استفاده از آموزش سئو سیاه چیست؟

همانطور که میدانید آموزش های مربوط به سئو توسط متخصصان این حوزه انجام می شود و این افراد به دلیل سرچ زیاد افراد در مورد سئوی سیاه مقالات بسیاری را در گوگل قرار داده اند ولی در کنار آن به معایبی که این روش دارد نیز پرداخته اند. با این وجود شما اگر آگاهی کامل از تکنیک های سئو داشته باشید و تمام جوانب آن را بدانید بهتر می توانید روش های درست را تشخیص داده و به صورت اصولی سئوی سایت خود را انجام دهید. زیاده روی در استفاده از سئوی کلاه سفید می تواند سئوی سایت شما را به کلاه سیاه تبدیل کند.

اقدامات آموزش سئو سیاه

 • بهینه سازی بیش از حد سایت
 • روش های تکنیک کلاه سیاه در محتوا
 • کاهش عمدی سئوی سایت های رقیب
 • روش های  Black hat در لینک سازی 

۱- بهینه سازی بیش از حد سایت

یادمان باشد دلیل اصلی سئوی سایت کسب رضایت کاربران سایت شماست و الویت شما باید در سئوی سایت استفاده مفید کاربر از آن باشد با این کار شما با یک تیر دو نشان زدید یعنی هم رضایت کاربر را جلب کردید و هم گوگل را، زیرا از نظر گوگل سایت شما  زمانی صلاحیت گرفتن رتبه را دارد که کاربرانش از سایت شما رضایت داشته باشد. بهینه سازی بیش از حد سایت می تواند برای سایت شما خطراتی به دنبال داشته باشد. در واقع بهینه سازی سایت استفاده از تمام روش های سئوی سایت می باشد. کسانی که در سئوی سایت خود فقط از یک روش استفاده می کنند و این استفاده بیش از حد به سایت آنها ضربه می زند. 

۲- استفاده زیاد از کلمه کلیدی در محتوا

استفاده از کلمه کلیدی در محتوای سایت شما امری واجب است زیرا گوگل و کاربران از طریق کلمه کلیدی شما را درک می کنند اما مشکل زمانی ایجاد می شود که استفاده از کلمه کلیدی به قدری کم است که گوگل نمی تواند موضوع سایت شما را بفهمد؛ زیرا کلمه کلیدی در محتوا به تعداد لازم تکرار نشده است. ولی بر عکس این عمل نیز وجود دارد یعنی افراد از کلمه کلیدی بیش از اندازه استفاده می کنند و همین امر موجب بی اعتنایی کاربر نسبت به محتوای شما می شود. این نکته مهمی است که در آموزش سئو سیاه به آن پرداخته شده است.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کلاس حضوری سئو
مطلب مرتبط

بنابراین بمباران کلمات کلیدی سایت شما را مصنوعی نشان می دهد و کاربر حس خوبی نسبت به آن ندارد. و خیلی زود از سایت بیرون می آید و همین مسئله باعث رتبه پایین شما در سرچ موتور های جستجو می شود. در این جا بود که الگوریتم پاندا طراحی شد تا به تشخیص این مورد در سئوی شما بپردازد. شما می توانید به جای کلمات کلیدی از کلمات هم خانواده و مترادف استفاده کنید. سئوی کلاه سیاه بر روی ضعف الگوریتم های گوگل تمرکز می کند و به لینک سازی های غیر طبیعی می پردازند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

افرادی که در زمینه آموزش سئو سیاه فعالیت می کنند نه تنها به شما کمک نمی کنند بلکه شما را از داشتن رتبه بالا در سرچ گوگل محروم می کنند. سئوی سیاه شاید بتواند در مدت زمان کوتاه برای سایت شما خوب عمل کند ولی در بلند مدت موجب جریمه سایت و افت رتبه و در نهایت از سرچ گوگل بکلی حذف می شوید. 

۳- سئوی منفی یا سئوی سیاه

آموزش سئو سیاه به عمل استفاده از سئوی سیاه سئوی منفی می گویند. باید بدانی افرادی هستند که با استفاده از سئوی سیاه به خرابکاری سئوی سایت رقیب و اخاذی می پردازند. سئوی منفی بیشتر حول سئوی سیاه با شیوه ایجاد لینک منفی می چرخد. لینک های ورودی به سایت شما راه خوبی برای کسب رتبه از گوگل است ولی اگر بیش از حد این اتفاق بیفتد این پیام را به گوگل می دهد که شما می خواهید به طور مصنوعی آنها را افزایش دهید. شیوه انجام سئوی منفی شامل خرید مزارع پیوند است. در حمله سئوی منفی لینک های آشکار ایجاد شده و با وب سایت مورد نظر پیوند می خورند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

به طور کلی سئوی منفی کاری است پر هزینه. و می توان گفت سئوی سیاه کاری است پر ریسک. معمولا سایت های رقابتی و پردرآمد مانند سایت های قمار هدف این سئو قرار می گیرند. سایت های عادی کمتر از سایت دیگر در خطر سئوی منفی قرار می گیرند. سایت هایی که از صفحات ریدایرکت ایجاد میکنند معمولا جریمه نمی شوند ولی اگر کاری خلاف قوانین گوگل انجام دهید گوگل رتبه شما را موتور های جستجو کاهش می دهد.

بسیاری از سایت ها در تلاشند تا با روش های سریع و آسان قوانین گوگل را دور زده ا به لینک اول در سئوی گوگل برسند و سئوی کلاه سیاه همان روش است البته یک سئو کار حرفه هیچگاه این ریسک را بر روی سایت مشتری انجام نمی دهد و از انواع روش های سئو برای رتبه گیری از گوگل استفاده می کند اما گاهی افرادی هستند که با راهنمایی نادرست به شما در خصوص بالا رفتن سایتتان موجب شکست شما در این عرصه می شوید. ما، تیم پالیز محتوا به شما پیشنهاد می کنیم به جای آموزش سئو سیاه، برای پیشرفت سایت خود از یک سئو کار حرفه ای و دلسوز استفاده کنید.

logo-samandehi