حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

دوره آموزش سئو با مدرک معتبر پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو با مدرک معتبر با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش سئو با مدرک معتبر، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو با مدرک معتبر پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره آموزش سئو با مدرک معتبر را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
  • سرفصل ها
  • آشنایی با وردپرس
  • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
  • آشنایی با مفاهیم سئو
  • نحوه عملکرد گوگل
  • سئو تکنیکال
  • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
  • آشنایی با سرچ کنسول
  • آشنایی با گوگل آنالیتکس
  • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
  • سرفصل ها
  • تدوین استراتژی کسب و کار
  • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
  • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
  • لینک سازی داخلی
  • صفر تا صد سرچ کنسول
  • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
  • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
  • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
  • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای دوره آموزش سئو با مدرک معتبر پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو با مدرک معتبر پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

نحوه پیاده سازی استراتژی سئو بین المللی
مطلب مرتبط

این دوره آموزش سئو با مدرک معتبر کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این دوره آموزش سئو با مدرک معتبر کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در دوره حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

دوره سئو مجتمع فنی
مطلب مرتبط

بازاریابی دیجیتال یکی از مهم ترین و در عین حال جدیدترین حوزه کاری در میان مشاغل در حال حاضر است. حیطه کاری سئو بسته های کوچکتری تقسیم می شود:مانند سوشال مدیا، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی موتور جستجو، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی از طریق تبلیغات کلیکی. یکی دیگر از مشاغل پرطرفدار در این حوزه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوی گوگل است. با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات از طریق اینترنت موضوع سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. به همین جهت آموزش سئو با مدرک معتبر دغدغه بسیاری از علاقه مندان سئو است.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزش سئو سایت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش سئو با مدرک معتبر

زیرا که برای موفقیت در سئو و سایر موتور های جستجوگر نیاز به داشتن اطلاعات کافی در رابطه با سئو هستیم. اما یک سوال پیش می آید شاید خیلی از افراد سئو را نشناسند و به این علم مفید آگاهی کافی نداشته باشند، در اینجا به معرفی سئو می پردازیم:

آموزش سئو با مدرک معتبر چیست؟

کلمه سئو مخفف شده عبارت searching engine optimization می باشد ولی ما در کار از این کلمه طولانی استفاده نمی کنیم بلکه سئو یا SEO می گوییم. SEO عبارت است از مجموعه ای از اقدامات طراحی شده برای بهبود موقعیت صفحات وب در نتیجه جستجوی موتور جستجوگر مانند گوگل. جستجوی ارگانیک در گوگل یکی از بهترین و سریعترین راه ها برای افراد برای کشف و دسترسی به محتوای آنلاین است. بازار سئو در حال حاضر بسیار داغ است ولی متاسفانه این علم بسیار مفید کمتر میان افراد شناخته شده است در صورتی که از تاثیر بی نظیر SEO در کسب و کار غافلند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آنلاین سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بسیاری از کاسبان مشاغل از اثرات بی نظیر سئو در کار خود غافلند و اگر کارشناسان SEO آنها را از این مطلب آگاه سازند می توانند در بحث فروش به نتایج عالی برسند. می توان با جرات گفت تمامی سازمان ها و شرکت ها و حتی صاحبان کسب و کار در طول عمر کاری خود با به یک کارشناس SEO نیازمند خواهند بود، این شغل بسیار بازار کاری خوبی دارد افراد می توانند با داشتن یک مدرک معتبر در زمینه سئو برای خود کسب و کاری ایجاد کنند و یا در سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی مشغول به کار شوند. همین مزیت های علم SEO  موجب شده تا علاقمندان به فکر یادگیری آموزش سئو با مدرک معتبر از آموزشگاه های معتبر باشند. 

آموزش سئو با مدرک معتبر و با کیفیت

اما یک دوره سئو با کیفیت و عالی چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد، امروزه آموزشگاه های زیادی در سطح شهر برای آموزش SEO وجود دارد ولی شاید تمام آنها شما را از لحاظ کیفیت آموزش سئو نتواند راضی کند پس باید به دنبال آموزشگاهی باشید تا مجوز رسمی و معتبر از سازمان ها داشته باشد و این علم مهم که دارای بسیاری پیچ و خم های زیادی است و فقط یک استاد با تجربه می تواند در اختیار شما قرار دهد از اهمیت زیادی برخوردار است.

سوال دیگری که در اینجا مطرح می شود این است که بهترین آموزشگاه سئو ایران که بتواند تمام تجربیات خود را سخاوتمندانه و با ارائه مدرک معتبر در قالب آموزش سئو با مدرک معتبر ارائه دهد چه امکانات دیگری باید داشته باشد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو وردپرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اولین مسئله برای افراد مدرک معتبر است. داشتن یک مدرک معتبر مربوط به سئو برای رشد حوزه کاری شما بسیار مهم است. دوم،  پشتیبانی مناسب یعنی اینکه فرد بتواند در حین آموزش از طرف استاد سئو پشتیبانی شود و هر سوالی که برایش در مورد سئو نامفهوم بود با زبان ساده در اختیارش بگذارد. سوم، خوشبختانه آموزش سئو با مدرک معتبر هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین قابل آموزش دادن است و این مسئله هیچ تاثیری بر روی کیفیت مدرک شما ندارد زیرا بر اساس تجربه ثابت شده است گاهی آموزش از راه دور و به صورت غیر حضوری بسیار مفید تر از آموزش حضوری بوده است. بنابراین به دنبال آموزشگاهی باشید که علاوه بر آموزش سئو با مدرک معتبر حضوری خدمات آموزش غیر حضوری نیز به شما ارائه دهد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره خصوصی سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پیش نیاز دوره سئو
مطلب مرتبط

وجود این ویژگی های مهم می تواند به شما برای انتخاب یک آموزشگاه خوب با مدرک معتبر کمک شایانی کند. نکته مهمی که باید به ان توجه داشته باشید این است که به دنبال مدرکی باشید که بتوانید در همه جای دنیا از آن استفاده کنید به زبان دیگر مدرکی باشد که قابل ترجمه باشد، در حال حاضر سازمان فنی حرفه ای تنها سازمانی است که میتواند این اطمینان را به شما بدهد که با مدرک معتبر شما بتوانید در همه جای دنیا به کار مشغول بشوید. سئو علمی بسیار مفید در همه جای دنیاست شما با یاد گیری علم سئو هر کجا که باشید می توانید مشغول به کار بشوید.

مدرک بین المللی آموزش سئو با مدرک معتبر

با دریافت مدرک بین المللی سئو از سازمان فنی حرفه ای شغل آینده خود را در کشوری دیگر نیز تضمین می کنید. تمام اطلاعاتی که در آموزشگاه فنی حرفه ای آموزش داده می شو همان آموزشهایی است که در کشور های خارجی مشغول به آموزش هستند، در این رابطه نگران نباشید، سئو قابل تغییر نیست و در تمام کشور ها یک معنا و مفهوم را دارد. مدرک معتبر سئو ابزار و سندی برای سنجش مهارت های شما در این حوزه می باشد. اگر شما جزو اشخاصی هستید که می خواهید برای خود شرکت سئو سایت راه اندازی کنید و یا قصد دارید در یک جایی در این حوزه وارد کار شوید احتیاج به مدرک معتبر سئو سایت دارید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

داشتن مدرک معتبر به کارفرمایان نشان می دهد که شما تا چه اندازه به این شغل جدی نگه کرده اید و چقدر تخصص دارید. شما می توانی اطلاعات زیادی در سایت ها برای یادگیری آموزش سئو با مدرک معتبر جستجو کنید و به شما بسیار کمک می کند اما شما برای کار کردن در شرکت ها احتیاج به داشتن یک مدرک معتبر SEO دارید. با آموزش سئو با مدرک معتبر می توانید در این حوزه با کیفیت و کارایی بیشتری کار کنید. 

سرفصل های آموزش سئو با مدرک معتبر

دوره های جامع سئو دارای چندین سر فصل است که یادگیری آنها برای شما لازم است:

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو مجتمع فنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  • مفاهیم عمیق سئو 
  • الگوریتم و دامین
  • چک لیست سئو محتوا آپدیت جدید
  • استراتژی بازاریابی سئو 
  • معرفی تمام کلمات کلیدی سرچ گوگل
  • سرچ کنسول با بررسی و رفع تمام ارورها
  • سئو تکنیکال پیشرفته
  • ترفند های رنگ مث و تولید محتوای سریع
  • اصول قرارداد نویسی در سئو
  • صددرصد لینک سازی عملی با نقشه راه کامل و توضیحات

علاقه مندان به یادگیری سئو تمامی این موارد را می توانند با گرفتن مدرک معتبر سئو از پالیز محتوا آموزش ببینند.

logo-samandehi