حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش سئو انگلیسی پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش سئو انگلیسی با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک آموزش سئو انگلیسی حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

 

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو انگلیسی پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش سئو انگلیسی را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش سئو انگلیسی پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل آموزش سئو انگلیسی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش سئو انگلیسی سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

دوره سئو وردپرس
مطلب مرتبط

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش سئو انگلیسی را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو انگلیسی کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های آموزش سئو انگلیسی
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در آموزش سئو انگلیسی لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش سئو انگلیسی حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو گوگل
مطلب مرتبط

آموزش سئو انگلیسی

سئو سایت به زبان انگلیسی یکی دیگر از تخصص های سئو کاران می باشد. نحوه بهینه سازی سایت های خارجی فرقی با سایت های زبان فارسی ندارد بنابراین تنها کار مهمی که شما باید به آن تسلط کافی را داشته باشید آشنایی کامل به زبان انگلیسی است. معمولا افرادی که دارای بیزینس های بین المللی هستند و میخواهند فروش خارج از کشور نیز داشته باشند به سئو به زبان انگلیسی روی می آورند. داشتن سایت های به زبان انگلیسی مزایایی را نیز به همراه دارد. در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

آموزش سئو انگلیسی سایت و تاثیرش بر روی رتبه سایت

همانطور که می دانید سئو سایت به زبان بین المللی انگلیسی می تواند به کسب و کار شما رونق بیشتری بدهد، زیرا با این کار به سایت های خارجی نیز این امکان را میدهند که از سایت شما دیدن کنن و محصول شما را دیده و با توجه به محتوای جذابش از شما خرید کنند. بنابراین شما با یک طراحی ساده سایت می توانید با دیگر انسان های جهان نیز ارتباط برقرار کنید. طراحی و سئوی سایت به زبان انگلیسی میتواند رتبه شما را در گوگل نیز بالا ببرد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو با مدرک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اصول سئو به زبان انگلیسی به هیچ عنوان فرقی با سئو فارسی ندارد تنها تفاوت میان آنها در زبان است. بنابراین صاحبان کسب و کار باید به این مطلب آگاهی داشته باشند که هزینه سئو به زبان انگلیسی بالاتر از زبان فارسی است و اگر می خواهند در فضای رقابت پیروز باشند سئو به زبان انگلیسی نیز یکی از روش های موفقیت می باشد. 

روش های بهینه سازی سایت در آموزش سئو انگلیسی

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که برای بهینه سازی سایت به زبان انگلیسی باید چه کار هایی را انجام داد:

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره آموزشی سئو پیشرفته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اولین کاری که باید در این راه انجان دهید خرید دامنه بین المللی است. گوگل به برند سازی اهمیت زیادی می دهد، و کاربران انگلیسی به محض دیدن دامنه مبهم سایت به آن اعتماد نمی کند و وارد سایت شما نمی شوند. به عنوان مثال دامنه ir مخصوص کشور ایران است و افراد خارجی به آن هیچ آشنایی ندارند و مسلما هیچگاه آن را جستجو نمی کنند ولی اگر دامنه بین المللی باشد اشخاص انگلیسی زبان به راحتی آن را پیدا می کنند. پس باید یا از دامنه بین المللی .com استفاده کنید و یا از دامنه های انگلیسی زبان بهره ببرید. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سعی کنید تمامی صفحات را به زبان انگلیسی ترجمه کنید، زیرا استفاده از زبان فارسی برای آنها به دلیل ناآگاهی جذاب نبوده ممکن است از سایت شما خارج شوند پس بهتر است برای این تجربه عالی به این مسئله دقت بیشتری نشان دهید و کل سایت را به زبان انگلیسی بنویسید. 

جستجوی کلمات کلیدی اورجینال

برای سئو به زبان انگلیسی باید سعی کنید از کلمات کلیدی به درستی استفاده کنید. به عنوان مثال هیچگاه یک کلمه فارسی را با گوگل google translate به زبان انگلیسی تبدیل نکنید بلکه اصالت زبان را حذف کرده و به همان شکلی که هست به مخاطب بشناسانید. همین طور باید بدانید استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی نیز جایز نیست و گوگل آن را به حساب سئوی کلاه سیاه می گذارد و رتبه شما را در سرچ پایین می آورد. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات کلاس حضوری سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

افزایش هاست قوی جهت افزایش سرعت سایت

هر چه سرور های شما به منطقه کاربران انگلیسی زبان نزدیک تر باشد، سرعت بارگذاری نیز در سایت بالا خواهد رفت. به دلیل اینکه هیچ کاربری حوله و صبر لازم را برای بارگیری سایت ندارد و همین امر برای گوگل بسیار مهم است زیرا همانطور که قبلا هم گفتیم رضایت گوگل در گرو رضایت کاربرانش می باشد. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای ایجاد سایت خود به زبان انگلیسی باید یک سری قوانین را رعایت کنید:

 1. برای تولید محتوا  فقط از زبان انگلیسی استفاده کنید و به هیچ عنوان از زبان های دیگر استفاده نکنید، محتوا نویس سایت انگلیسی زبان باید این مسئله را رعایت کنند. 
 2. لینک سازی باید به زبان انگلیسی انجام شود، تمامی لینک ها و بک لینک ها باید به زبان انگلیسی باشد. 
 3. بهتر است از سرور های آمریکا و انگلیس استفاده کنید.
 4. شخصی که مسئولیت سئوی سایت انگلیسی زبان را بر عهده دارد باید با ip  کشور انگلیس وارد شود. 
 5. تمامی کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند. لازم به ذکر است برای ترجمه محتوا به زبان انگلیسی نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی زبان انگلیسی ندارید بلکه شما می توانید با دانستن نسبی زبان انگلیسی و تسلط به گرامر آن به راحتی سئوی زبان انگلیسی را انجام دهید. 

هر چه سرور های هاست شما به شما نزدیکتر باشد در سرعت سایت شما بسیار اثرگذار است. یکی از مهمترین ملاک ها برای گرفتن رتبه از گوگل سرعت سایت شماست هر چه سرعت سایت شما بالاتر باشد کاربران برای دیدن سایت شما مشتاق ترند. اگر سئوی سایت شما توسط افرادی که در کشور انگلیس هستند انجام شود به مراتب بهتر است زیرا این امر از نظر گوگل طبیعی تر است و به بهینه شدن سایت شما کمک زیادی می کند.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره فشرده سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

دوره یادگیری سئو
مطلب مرتبط

فن بیان و فنی بودن محتوای سایت شما می تواند موجب کسب رتبه بالاتری از گوگل شوید. بنابراین جذابیت سایت شما برای مخاطبان در درجه اول قرار دارد و گوگل نیز رضایت کاربر را در اولویت کار خود قرار می دهد. لازمه موفقیت شما در عرصه بین المللی نیازمند تلاش شما در تهیه محتوای با ارزش است. به شما پیشنهاد می کنیم اگر چند سایت به زبان های مختلف دارید حتما از سئو کاران حرفه ای و کاربلد برای این کار استفاده کنید. دانستن تمامی فنون برای موفقیت در سئوی سایت کافی نیست بلکه باید دامنه و ارتباط آن با کار شما منطقی باشد. دامنه ای که برای سایت انتخاب می کنید نباید پسوند کشور های دیگر را داشته باشد، بنابراین سایت بین المللی شما باید پسوند .com داشته باشد این نکته به سئوی بهتر سایت شما کمک زیادی خواهد کرد. 

تاثیر انکر تکست ها در آموزش سئو انگلیسی

انکر تکست ها برای لینک های داخلی سایت به کار برده می شود مثل سئوی داخلی به زبان فارسی ولی باید در انتخاب انکر تکست ها برای لینک های داخلی انگلیسی زبان بیشترین دقت را باید داشته باشید و از آنها به صفحات درست لینک بدهید. با پالیز محتوا همراه باشید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره یادگیری سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

logo-samandehi