حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش خدمات سئو

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش خدمات سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش خدمات سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو وردپرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش خدمات سئو پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش خدمات سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش خدمات سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش خدمات سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش خدمات سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

الگوریتم کافئین گوگل؛ الگوریتم Caffeine چه تاثیری بر سئو سایت ها دارد؟
مطلب مرتبط

آموزش خدمات سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

این آموزش خدمات سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش خدمات سئو حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

دوره سئو وردپرس
مطلب مرتبط

آموزش خدمات سئو چیست؟

آموزش خدمات سئو برای مدیران شرکت ها عامل پیشرفت می باشد، و برای فراگیری آن باید بیشترین تلاش را انجام بدهند، باید به جرات گفت سئو سومین شغل پر درآمد دنیاست. سئو فقط به معنای بهینه سازی سایت برای گوگل نیست بلکه سایر موتور های جستجوگر مانند گوگل به سئو اهمیت زیادی می دهند. حالا باید دید سئو چیست در واقع سئو علمی است که به وسیله آن وب سایت شما توسط موتور های جستجوگر نمایش داده می شود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این علم تکنیک های فراوانی دارد که در اثر کار کردن و تمرین کردن آن را باید آموخت. هنگامی که خدمات  سئو در سایت شما انجام می شود و سایت شما به صفحه اول گوگل می آید و این موضوع موجب فروش چند برابری صاحبان کسب و کار می شود. سئو سایت خیلی هم راحت نیست، سئو یکسری اصول دارد و باید به آنها پایبند بود ، خیلی از سایت هایی که شما میبینید در صفحه اول گوگل هستند ماه ها زحمت کشیده اند و سایتشان یک شبه به صفحه اول گوگل نیامده پس در این رابطه نباید عجول بود و این کار را باید به افراد متخصص سپرد.

سئو کردن کلمه به چه معناست؟

طی آموزش سئو با بهینه سازی کلمات آشنا می شوید. شما در گوگل سرچ می کنید تعمیر ماشین لباس شویی گوگل برای شما صفحه ای را باز می کند که مربوط به این سه کلمه است یعنی تعمیر لباسشویی در واقع صفحه شما برای تعمیر لباسشویی بهینه شده و شما به گوگل فهماندن کسی این کلمات را سرچ کرده پس باید مقاله مربوط به آن را نشان دهد. به این کار می گویند سئو کردن کلمه برای سایت.

برای آشنایی و کسب اطلاعات پیش نیاز دوره سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

انواع آموزش خدمات سئو

چندین مدل خدمات  سئو وجود دارد که ما به چند مورد آن اشاره می کنیم:

سئو کلاه سفید:

سئو کلاه سفید یکی از آموزش خدمات سئو می باشد بدین صورت که کل عملیات سئو را کاملا قانونی و در چارچوب قوانین گوگل انجام دهید.

سئو کلاه خاکستری:

سئو خاکستری یکی از روش پرطرفدارترین متد های سئو می باشد، شاید بتوان گفت نزدیک به ۵ درصد سایت های برای ارتقاء سایت خود از این روش استفاده می کنند. این روش سئو برای کسانی که برای پیشرفت و دیده شده سایتشان کمی عجول هستند مناسب است و سایت آنها در مدت زمان کمی می تواند به صفحه اول گوگل بیاید. البته این روش در سئو مزیت های دیگری هم دارد مثلا اینکه در زمان صرفه جویی می شود و همینطور و همچنین هزینه کمتری نسبت به دیگر روش های سئو دارد.

سئو کلاه سیاه

در مورد سئو سفید و خاکستری اطلاعاتی را به شما دادیم، هر دو روش سئو را مش توانید با کمی آموزش خدمات سئو، برای سایت خود انجام دهید و به نتایج خوبی بررسی و در مورد سئو سیاه باید گفت، مثل روش های قبلی نیست و برای پیاده کردن آن حتما باید آموزش های تخصصی را ببینید. به طور خلاصه اکر بخواهیم برایتان توضیح دهیم باید در خدمات سئو سیاه بدانی کجا و در چه زمانی باید چه حرکتی یا عملی را برای سایت خود انجام دهید و این مسئله احتیاج به تمرکز و زمان بیشتری دارد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو مجتمع فنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش تکنیک های سئو
مطلب مرتبط

آموزش خدمات سئو سیاه اصلا راحت نیست و شما باید در این کار تخصص کافی را داشته باشید، و اگر عملیاتی که شما برای سایتتان انجام می دهید جایی افشا شود ممکن است گوگل شما را محدود و یا جریمه کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر تخصص کافی را در این زمینه ندارید از این روش استفاده نکند زیرا ممکن است اولین اشتباه شما آخرین اشتباهتان باشد. 

آموزش خدمات سئو کلمات کلیدی

حالا می خواهیم سئو کلمه کلیدی در سایت را برایتان توضیح دهیم:

کلمه کلیدی همان چیزی است که شما باید در سئو سایت برای آن بیشترین تلاش را انجام دهید. مثلا شما در سایت سرچ می کنید قیمت طلا و گوگل به شما سایت هایی را نمایش می دهد، به قیمت طلا میگوییم کلمه کلیدی یعنی این سایت بر روی کلمه قیمت طلا سئو شده است. حال ممکن است کلمات کلیدی کوتاه، بلند، و یا طولانی باشند. یک سئو کار باید به دنبال کلمات کلیدی باشد که توسط کاربران زیادی سرچ شده است و همین موضوع نیز به آموزش خدمات سئو نیاز دارد. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اگر بخواهیم سئو را برای شما خیلی کوتاه معرفی کنیم باید گفت سئو به دنبال بهینه کردن سایت شما برای جذب هدفمند مشتری است. شما با پرداخت مبلغی ماهیانه می توانید سئو سایت خود را با خیال راحت به یک سئو کار حرفه ای بسپارید. خدمات سئو فرایندی است که طی آن وب سایت شما طبق سرچ هایی که در گوگل انجام می شود، جایگاه بالا و مناسبی را پیدا می کند. در هر ثانیه میلیون ها سرچ در گوگل انجام می شود و البته با موضوعات مختلف، ولی شمتری شما با یک جستجوی مشخصی به دنبال هدف خود می باشد و اگر شما با آن کلمه در گوگل جایگاهی داشته باشید مشتریان زیادی به شما مراجعه می کنند. در پروژه سئو سایت مسائلی وجود دارند که در میزان نتیجه گیری برای سئو تاثیرگذار هستند.

با توجه به اینکه خدمات سئو سایت دارای هزینه میباشد پس بهتر است با فاصله زمانی و گام به گام کلمات کلیدی سئو شوند. صاحبان کسب و کار باید در پایان هر ماه باید گزارش عملکرد و پیشرفت سایت خورا از کارشناسان سئو دریافت کنند. هزینه و مدت زمان انجام خدمات  سئو به عوامل بسیاری بستگی دارد و این مسئله با توجه به وضعیت فعلی سایت شما و موقعیت رقبای شما در سرچ گوگل بستگی دارد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره خصوصی سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پس بنابراین با توضیحاتی که داده شد می توان نتیجه گرفت سئو سایت بسیار امر مهمی است که باید آن را به عنوان یک عمل همیشگی روی سایت خود انجام دهید و زمان مشخصی را برای آن در نظر نگیرید، داشتن یک سایت به تنهایی سودی برای شما ندارد سایت شما در صورتی ارزشمند است که بخواهید هر روز بروی آن خدمات سئو و بهینه سازی را انجام دهید. سئو برای تمام موتور های جستجوگر مورد استفاده قرار می گیرد و فقط مختص گوگل نیست اما در ایران موتور جستجوگر گوگل بیشترین استفاده را دارد. فاکتور های زیادی برای رتبه بندی در سایت مورد بررسی قرار میگیرد، این فاکتور ها می تواند مربوط به دامنه، محتوا،  لینک سازی و عملکرد بهتر الگوریتم ها باشد.

با پالیز محتوا همراه باشید.

logo-samandehi