حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش جامع سئو سایت

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش جامع سئو سایت با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش جامع سئو سایت، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کاشان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش جامع سئو سایت حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این دوره را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش جامع سئو سایت پالیز محتوا

برای این که آموزش جامع سئو سایت پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش جامع سئو سایت پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

این دوره کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش جامع سئو سایت را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش سئو گوگل
مطلب مرتبط

آموزش جامع سئو سایت کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های آموزش جامع سئو سایت
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در این دوره لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش جامع سئو سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش جامع سئو سایت چیست؟

سئوی سایت نیز مثل بسیاری از کارهای دیگر برای رسیدن به نتیجه فوق العاده احتیاج به صبر  دارد. شاید برایتان عجیب باشد ولی می توان گفت سئو یک هنر است. شما از طریق سئو سایت میتوانید به ثروت زیادی برسید و قبل از آن باید سئو را کانلا بشناسید و بدانید هیچ کس یک شبه به ثروت نمی رسد ولی اگر راهش را بدانید می توانید این مسیر طولانی رسیدن به موفقیت در کسب و کار و ثروت را کوتاه تر کنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو تخصصی
مطلب مرتبط

برای کسب رضایت موتور های جستجوگر  و همچنین کاربران باید دو عامل مهمی است که شما را برای کسب موفقیت آماده می کند. مهم ترین عامل موفقیت سایت سئو می باشد، با یک مثال این مطلب را برای شما شرح می دهیم: فرض میکنیم شما یک سایت بسیار زیبا با محتوای عالی و تصاویر جذاب را طراحی کرده اید ولی افراد کمی وارد سایت شما می شوند مانند یک مغازه شیک پر از اجناس لوکس که کسی به آن توجهی نمی کند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در نیشابور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بنابراین برای رشد سایتتان جامعه هدف را مشخص کنید سئو بهترین راه برای جلب نظر جامعه هدف است. با استفاده از سئو می توانید فروشگاه سوت و کور خود را به محل پر رفت و آمد و پر رونقی تبدیل کنید، با آگاهی از سئو سایت می توانی کاربران و مشتریان خود را مجذوب سایت کرد. با این آموزش ها شما می توانید رشد کسب و کارتان را و وضوح ببینید. بنابراین آموزش جامع سئو سایت می تواند در این مسیر به شما کمک کند.

اهمیت آموزش جامع سئو سایت

سئو یا SEO مخفف کلمه search engine optimization می باشد که به شما کمک می کند تا با استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید. سئو علمی است که دانستن آن هم برای سئو کار ها پولساز است و هم برای صاحبان کسب و کار. امروزه داشتن و طراحی یک سایت عامل موفقیت نیست بلکه مهم ترین کاری که باید انجام داد سئوی سایت است. اولین هدف و مهمترین اصلی که صاحبان کسب و کار را وادار به داشتن و راه اندازی سایت می کنند رسیدن به درآمد بالاست.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در بوشهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با یک مثال ساده بحث آموزش جامع سئو سایت را آغاز می کنیم، فرض کنید دو فروشگاه وجود دارد که هر دو یک جنس را برای فروش دارند ولی از نظر شما مشتری کدام سایت را برای خرید محصول انتخاب می کند؟ بدون تردید سایتی که رتبه برتری در سرچ گوگل دارد. و به محض وارد شدن به گوگل و سرچ کلمه کلیدی خود آن سایت در صفحه اول به چشم شما می خورد ناخودآگاه به شما می فهماند که این محصول از اعتبار بیشتری برخوردار است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آیا به نظر شما صاحبان کسب و کار باید سئو سایت خود را خودشان انجام دهند یا آن را به افراد متخصص سئو کار بسپارند. جواب سوال مشخص است هیچ کس مثل شما دلسوز کار شما نیست و برای موفقیت شما صد در صد تلاش خود را نمی کند بنابراین ما به شما پیشنهاد می دهیم با آموزش جامع سئو سایت خودتان دست به کار شوید و سایتتان را به صفحه اول گوگل بیاورید.

بخش های مختلف آموزش جامع سئو سایت

 • الگوریتم های گوگل
 • سئو تکنیکال 
 • سئو داخلی
 • (سرچ کنسول SEARCH CONSOL) 
 • سئو خارجی

 

الگوریتم های آموزش جامع سئو سایت

  در هنگام سرچ در گوگل به دنبال هر موضوعی که باشید با توجه به سرچ شما مرتبط ترین مقالات به شما نمایش داده می شود. بدین ترتیب الگوریتم هایی به این منظور طراحی شده است. 

الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا می تواند سایت هایی که به کپی کاری از سایت های دیگر می پردازند را شناسایی کند و به گوگل اطلاع دهد، گوگل برای جلوگیری از این موضوع سایت های کپی کننده را به صفحه اول نمی آورد. الگوریتم پاندا اولین بار از سال ۲۰۱۱ برای جلوگیری از کپی برداری و استفاده از زحمات سایت های فعال روی کار آمد. دقیقا از آن زمان بود که سایتها شروع به تولید محتوای خود را کردند.  پس میتوان نتیجه گرفت رمز موفقیت سایت شما این است که هیچوقت عکس، متن و هر چیز دیگری را از سایت ها کپی نکنید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در خراسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره آموزشی سئو پیشرفته
مطلب مرتبط

الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن نیز از اهمیت خاصی برای گوگل برخوردار است، تمرکز این الگوریتم بر روی لینک ها و بک لینک است. به همین جهت در آموزش جامع سئو سایت مورد بحث قرار می گیرد. گوگل به بک لینک ها اهمیت زیادی می دهد و استفاده از بک لینک های خوب به افزایش امتیاز شما در گوگل کمک زیادی می کند.

الگوریتم برت

بعضی از افراد برای سرچ در گوگل از زبان رسمی و برخی از زبان محاوره استفاده می کنند مسلم است که استفاده از زبان محاوره بسیار آسان تر می باشد، بنابراین  گوگل با استفاده از الگوریتم برت سرچ های محاوره ای را به شما نمایش می دهد.

الگوریتم مرغ مگس خوار

در گذشته سئو کار ها برای بالا آمدن یک سایت از کلمات کلیدی بیشتری استفاده می کردند ولی با آمدن الگوریتم مرغ مگس خوار این کار آسان تر شده است. با وجود آمدن الگوریتم مرغ مگس خوار دیگر نیازی به استفاده زیاد از کلمات کلیدی نیست به همین منظور گوگل سایت هایی که بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده کنند را جریمه می کند. داشتن مقالات خوب و با کیفیت رمز موفقیت و گرفتن امتیاز از گوگل است. بنابر تمام توضیحاتی که داده شد سئو برای سایت از اهمیت زیادی برخوردار است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در فارس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

الگوریتم کبوتر

الگوریتم کبوتر به محتوا و کلمات کلیدی توجه زیادی نشان می دهد، این الگوریتم که در آموزش جامع سئو سایت آموزش داده می شود. زمانی که کاربر کلمه ای را سرچ می کند، در سایت شما به دنبال کلمه کلیدی می گردد، و با پیدا کردن آن کلمه به گوگل اطلاع می دهد. 

 

الگوریتم گورخر

الگوریتم گورخر تمامی سایت هایی که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند را مورد بررسی قرار می دهد. و آنهایی که بی کیفیت باشد از گوگل حذف می کند. دلیل این کار جلوگیری از کلاهبرداری از سایت هاست. 

 

 سئو تکنیکال

اقداماتی برای راحت شدن اسکرول موتور های جستجو در سایت انجام می شود. این بخش بیشتر مربوط به کد نویسان سایت است که باید آن را رعایت کنند.

 

سئو داخلی

سئو داخلی برای سایت هایی بیشتر استفاده می شود که با وجود محتوای خوب و رعایت تمام نکات بازدید خوبی ندارد، با استفاده از سئو داخلی افزایش بازدید را تجربه می کنید.

سرچ کنسول

با استفاده از سرچ کنسول در آموزش جامع سئو سایت می توان به تحلیل سایت و مشکلات احتمالی پرداخت، ثبت سایت در کنسول گوگل یکی از مهم ترین کار هایی است که صاحبان وب انجام می دهند.

 

سئو خارجی

بهینه سازی و سئو خارجی به تمام اقداماتی گفته می شود که می توان خارج از وب سایت به منظور بهبود موقعیت سایت در رتبه بندی جستجوی گوگل انجام داد. این موارد اقداماتی هستند که به ایجاد هرچه بیشتر بک لینک (لینک های ورودی) با کیفیت بالا کمک می کنند.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در یزد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با پالیزمحتوا همراه باشید.

logo-samandehi