حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش تکنیک های سئو پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش تکنیک های سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک دوره آموزش تکنیک های سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات پیش نیاز دوره سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش تکنیک های سئو پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، این آموزش تکنیک های سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش تکنیک های سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزش تکنیک های سئو به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

آموزش سئو مبتدی
مطلب مرتبط

آموزش تکنیک های سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا آموزش تکنیک های سئو را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش تکنیک های سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزش تکنیک های سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در آموزش تکنیک های سئو لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

دوره خصوصی سئو
مطلب مرتبط

تمامی ابزارهای لازم در آموزش تکنیک های سئو حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش تکنیک های سئو

در این مقاله به تکنیک های سئو می پردازیم و به شما برای داشتن سئوی مفید کمک می کنیم تا سبب بالا رفتن ترافیک سایت شما شود.

بهینه سازی سایت برای الگوریتم  RankBrain گوگل

الگوریتم RankBrain نحوه تعامل شما را با دیگر نتایج گوگل مورد بررسی قرار می دهد. روش کار به این صورت است که هنگامی که کاربر کلمه ای را در گوگل سرچ می کند الگوریتم RankBrain آن کلمه را به کانسپت تبدیل کرده و کانسپت نتایج را به کاربر نشان می دهد. نکته جالب اینجاست که گوگل می تواند از این طریق تشخیص دهد که آیا کاربر از آن نتیجه ای که نشان داده شده راضی است یا نه. بنابراین متوجه شدید که رضایت گوگل از عملکرد شما بستگی به رضایت کاربرانش دارد. البته استفاده از کلمات کلیدی مناسب و بک لینک را در بالا بردن رتبه سایتون هرگز فراموش نکنید. 

کلمات کلیدی مناسب را شناسایی کنید.

بروز رسانی محتوای سایت با توجه به سرچ کاربران نیز از تکنیک های مهم سئو می باشد، بدین صورت که هر چند وقت یکبار مطلبی برای کاربران ترند می شود و در گوگل به جستجوی آن می پردازند آنها را شناسایی کنید و در محتوای سایت خود از آن استفاده کنید. خیلی جالب است با کمی دقت و هوشیاری می توانید محتوای سایت خود را بین پست های کاربران جستجو کنید. شما می توانید از نظرات کاربران در محتوای سایت خود بهره بگیرید.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره سئو مجتمع فنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

می توانید بهترین کلمات کلیدی را از رقبای موفق خود گرفته و در محتوای وب استفاده کنید. به دنبال سایت های خوبی باشید که در گوگل رتبه بالا گرفته اند سپس با مهندسی معکوس به کار هایی که در سایت خود انجام داده اند پی ببرید. در نظر داشته باشید همه کلمات کلیدی برای سایت شما مناسب نیستند باید به دنبال کلمات کلیدی باشید که مشتریان شما را در نظر دارند.

بهینه کردن محتوا جهت اشتراک گذاری بیشتر

 1. مثلا در محتوای خود از درصد استفاده کنید.
 2. از URL های کوتاه استفاده کنید زیرا کاربران بیشتری را به سمت خود جذب می کند.
 3. برای محتوای خود از تصاویر رنگی استفاده کنید، محتواهایی که تصاویر رنگی دارند بیشتر مورد توجه کاربر قرار می گیرند.
 4. در محتوای خود از جملات کوتاه استفاده کنید تجربه نشان داده محتوایی که با جملات کوتاه منظور را میرساند علاقه کاربر به خواندن آن را افزایش می دهند. 
 5. استفاده از مقالات کاربردی طرفداران بیشتری را جذب می کند. 
 6. نشان دادن احساسات در محتوا می تواند بر روی کاربران وب بسیار اثر گذار باشد و زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند. 
 7. از کاربران خود بخواهید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند. 
 8. استفاده از هشتگ ها به بیشتر دیده شدن شما کمک می کند، و سایت شما را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد. 
 9. پست های خود را در ساعت های ۸ صبح تا ۱۲ شب به اشتراک بگذارید زیرا در این ساعات بیشتر دیده 

شوید.

به سایت هایی که اعتبار دارند لینک بدهید

صفحه که به آن لینک می دهید عناوین صفحه شما را منعکس می کند. و صفحه ای که به سایتهای یگر لینک می دهد می خواهد محتوایی با کیفیت تر از محتوای خود در اختیار کاربران میگذارد. هر چند گاهی به سایت های دیگر لینک بدهید زیرا گوگل به این کار شما ارزش می دهد و می فهمد که سایت شما این اعتبار را دارد که وارد الگوریتم هیلتاپ شود. 

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دوره سئو با مدرک
مطلب مرتبط

محتوای خود را برای سئوی معنایی بهینه سازی کنید

چند سال پیش گوگل الگوریتمی بهنام مرغ مگس خوار عرضه کرد ولی قبل از آمدن این الگوریتم گوگل با استفاده از کلمات کلیدی صفحه وب را تحلیل می کرد ولی الان با استفاده از این الگوریتم می تواند محتوای شما را درک کند. یعنی عناوینی که با کلمات کلیدی شما در ارتباط باشند را درک می کند. 

از ویکی پدیا برای کلمات کلیدی ایده بگیرید

اگر می خواهید کلمات کلیدی مفیدی را پیدا کنید که رقیبانتان از آن اطلاع ندارند می توانید از ویکی پدیا کمک بگیرید. اگر بخواهیم با مثال بگوییم به نظر شما یک ذهن ایده بهتری دارد یا هزاران ذهن؟ جواب واضح است استفاده از ذهن های بیشتر. 

محتوای سایت را تا ۱۸۰۰ کلمه انتشار دهید

مسلم است سایتی با محتوای ۳۰۰ کلمه در مقابل سایتی با ۱۸۰۰ کلمه شانس زیادی برای دیده شده ندارد. شاید با خود فکر کنید محتوای طولانی مخاطبی ندارد ولی برعکس اگر محتوای شما جذاب باشد گوگل به طولانی بودن محتوای شما با توجه به رضایت مشتری یا کاربر امتیاز می دهد. گوگل یک هوش مصنوعی است و به سایت هایی که محتوای طولانی دارند بیشتر رنگ میدهد زیرا اینگونه درک می کند که محتوای شما کامل تر و بهتر است. 

کلمات کلیدی کشف نشده را با تکنیک های سئو کشف کنید

 اگر شما از ابزار های کلمات کلیدی استفاده کنید بیشتر ابزار هایی را پیدا می کنید که شما یک کلمه کلیدی را به آنها می دهید آن کلمات کلیدی رقیبان را در اختیارتان قرار می دهد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات دوره خصوصی سئو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 گوگل یک رفتار مشخص را در ارتباط با رفتار کاربران در هنگام سرچ دنبال می کند. تکنیک های زیادی برای سئو در گوگل وجود دارد اما باید گوگل را بررسی شناخت و از طرز کار آن و توقعاتی که از وب دارد نیز آگاه بود. کاربران توسط سرچ کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگل به دنبال اهداف خود هستن اما گوگل به رفتار آنها توجه نشان می دهد و به اینکه چه مدتی کاربر در سایت میگذراند مورد بررسی قرار می دهد در واقع مسیر جستجوی کاربر تا زمانی که به نتیجه نهایی برسد برای درج رتبه به سایت اهمیت فراوانی دارد. 

کامنت مارکتینگ

در فضای وب بخصوص سایت های تخصصی مشارکت در بخش نظرات پایین است و مدیر سایت نیز فرصت کافی برای پاسخگویی به آنها را ندارد. کامنت مارکتینگ روش خوبی برای تقویت محتوای صفحه، و گرفتن رتبه بهتر در گوگل.

تعداد کلیک در سرچ گوگل

هرچه جایگاه صفحه در گوگل بالاتر باشد شانس وب سایت شما برای افزایش بازدید و کلیک کاربران بیشتر است. CTR یا نرخ کلیک کاربران مشخص می کند نتایج جستجو تا چقدر برای کاربران جذاب بوده است. با رعایت تکنیک های سئو توسط سئو کاران می توان به زنده نگه داشتن سایت و نتیجه بخش بودن آن امیدوار بود.

با پالیز محتوا همراه باشید.

logo-samandehi