حضوری و آنلاین
۱ جلسه رایگان
اشتغال پس از دوره
مدرک قابل ارائه

آموزش بهبود سئو پالیز محتوا

اعطای مدرک معتبر

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره در اختیار هنرجو قرار گرفته که می تواند آن را برای اشتغال در مراکزی که نیازمند نیروی سئوکار هستند ارائه کند. گواهینامه ارائه شده به دلیل سابقه مجموعه پالیز محتوا در سئو وب سایت یک رزومه کافی در خصوص کار در شرکت ها و مجموعه های مختلف می باشد.

آموزش بهبود سئو با پالیز محتوا

سئو یا SEO (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سایت وب سایت ها برای موتورهای جستجو است. در حقیقت سئو سایت یک روند مداوم است که نیازمند برنامه و استراتژی مناسب هر سایت و کسب و کار است. به همین دلیل کسب دانش و اطلاعات کافی و بهره گیری از تجربه عملی کار بر روی سایت های مشابه، می تواند درصد خطای استراتژی سئو سایت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. شرکت در یک آموزش بهبود سئو حرفه ای، که دانش پایه و تجربیات عملی را به شما منتقل کند، یک گام بزرگ در رشد و ارتقاء شما در این حوزه خواهد بود.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در ساری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با آگاهی از این نکته مهم، پالیز محتوا پس از اجرای بیش از دویست نمونه پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف و تجربه حرفه ای از موفقیت و گاه شکست در روند اجرای پروژه ها، تصمیم گرفته است تا تجربیات و دانش خود را به علاقه مندان حوزه سئو منتقل کند. ما در دوره آموزش سئو حرفه ای پالیز محتوا قصد داریم تجربیات ارزشمندی را که قطعا قابل ارزش گذاری نخواهند بود، به طور کاملا عملی و حضوری در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد رشد جایگاه سایت خود را در نتایج گوگل دارید، به فکر ورود به حوزه کاری سئو هستید یا می خواهید مهارت های سئو خود را ارتقاء دهید، آموزش بهبود سئو را از دست ندهید.

دوره مقدماتی

۲۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • آشنایی با وردپرس
 • بارگذاری محتوا (صفر تا صد)
 • آشنایی با مفاهیم سئو
 • نحوه عملکرد گوگل
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز مقدماتی کلمه کلیدی
 • آشنایی با سرچ کنسول
 • آشنایی با گوگل آنالیتکس
 • سئو خارجی مقدماتی

دوره پیشرفته

۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • سرفصل ها
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • آنالیز پیشرفته ابزارهای کلمات کلیدی: kewordtools.io و google trends
 • تبدیل آنالیز کلمات کلیدی به پلن محتوایی
 • لینک سازی داخلی
 • صفر تا صد سرچ کنسول
 • صفر تا صد گوگل آنالیتیکس
 • سئو خارجی و نحوه لینک سازی خارجی
 • تحلیل ابزارهای سئو: moz semrush seobility
 • معماری و سئو تکنیکال حرفه ای
clip-art02

دریافت مشاوره رایگان

مزایای آموزش بهبود سئو پالیز محتوا

برای این که دوره آموزش بهبود سئو پالیز محتوا کاملا هدفمند و متناسب با نیاز شما باشد، برنامه هدفمندی را تدوین کرده ایم تا در مسیر آموزشی، اهدافی که به دنبال آن هستید محقق شوند:

برای اولین بار در ایران، پالیز محتوا پس از تکمیل دوره آموزشی به دانشجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا خواهد کرد.

بازار سئو یک بازار کار پرسود است. به شرط این که به خوبی دانش های مورد نیاز را فراگرفته باشید و بتوانید این دانش را با مهارت پیاده سازی کنید. در آموزش بهبود سئو پالیز محتوا، قصد داریم شما را به درجه ای از مهارت برسانیم که بتوانید جایگاه خودتان را در این بازار کار به خوبی پیدا کنید.

کلاس حضوری سئو
مطلب مرتبط

آموزش بهبود سئو کاملا حضوری برگزار خواهد شد. از آنجایی که کار سئو نیازمند تعامل تیم های مختلف است و اجرای عملی تجربیات منتقل شده، بر روی یک پروژه واقعی می تواند تاثیرگذاری بیشتری در روند آموزشی شما داشته باشد؛ تصمیم گرفته ایم تا این دوره را کاملا حضوری برگزار نماییم.

آموزش بهبود سئو کاملا بر روی یک پروژه واقعی پیاده سازی خواهد شد و دانشجویان دوره تمامی مباحث آموزشی را به طور کاملا واقعی و عملی آموزش دیده و پیاده سازی خواهند کرد.

ax-moradi

مدرس دوره

هدایتگر و مربی دانشجویان در دوره آموزش سئو پالیز محتوا مهندس مسعود مرادی خواهد بود. مهندس مرادی با تجربه اجرای موفق استراتژی سئو برروی بسیاری از کسب و کارها در حوزه های مختلف، حاصل تجربیات خود را به صورت کاملا هدفمند و عملی تدوین کرده است. در دوره سئو حضوری، این تجربیات به صورت پروژه محور به شما منتقل خواهد شد.

سرفصل های آموزش بهبود سئو
سوالاتی که برای شرکت در این دوره ممکن است بپرسید:

برای حضور در آموزش بهبود سئو لازم است که شما کار با کامپیوتر را بدانید. بقیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد. هر چند توصیه ما این است که پیش از شروع دوره، حتما درباره سئو تحقیق کنید و کمی دانش پایه خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از وبلاگ پالیز محتوا کمک بگیرید.

تمامی ابزارهای لازم در آموزش بهبود سئو حضوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما کافی است که آموزش هایی که فرامی گیرید با ابزارهای در اختیارتان، پیاده سازی کنید.

بله برای هماهنگی بیشتر می توانید فرم مشاوره کارشناس را تکمیل کنید یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش سئو سیاه
مطلب مرتبط

آموزش بهبود سئو

همیشه بعد از راه اندازی سایت این سوال مطرح می شود که حالا چگونه سایت خود را ارتقاء بدهم و چگونه آن را در گوگل به صفحه اول بیاورم آنچه مسلم است باید در این رابطه نکات و مواردی را بدانید و همچنین ایراداتی که از ارتقا و پیشرفت سایت شما جلوگیری می کند را باید بشناسید. هنگامی که سایتی را برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید، باید بدانید طراحی و ساخت سایت باید به چه گونه ای باشد. تمام این دغدغه ها به بحث ارتقاء سایت مربوط می شود. یعنی شما باید کار هایی را انجام دهید که ارزش و اعتبار سایت شما را در گوگل بالا ببرد.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گلستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکاتی جهت آموزش بهبود سئو

بهبود سرعت لود در صفحات سایت

بر اساس نتایج بدست آمده سایت های پر سرعت در گوگل جایگاه بالاتری دارند، و این مسئله مهمی است برای بازدید کنندگان سایت ها و بر تجربه آن بر روی سایت ها تاثیر گذار است. سرعت لود در صفحات سایت به طور استاندارد ۴ ثانیه است و اگر به مسئله توجه نشود امکان پرش سایت شما وجود دارد. ولی کار هایی که برای بهبود سرعت سایت انجام می دهند عبارتند از: تکنیک بارگذاری تنبل، کش کردن صفحات و فشرده سازی کد ها که در آموزش بهبود سئو مورد توجه قرار می گیرد.

بهبود ساختار محتوای سایت

در آموزش بهبود سئو باید به تجارب کاربری بازدید کنندگان سایت توجه داشته باشید، روش چینش صفحات سایت، کیفیت سایت و لینک سازی برای گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است. تولید محتوای ارزشمند و مفید برای ارتقاء کسب و کار بسیار مورد اهمیت است، بنابراین سعی کنی به تولید محتوای مفید، با کیفیت و به روز بپردازید. به روز رسانی محتوای سایت صفحه شما را سبز و زنده نگه می دارد و این یک پیام مثبت برای گوگل است، و گوگل می داند که شما به تغییر تحول سایت خود پایبند هستید.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در هرمزگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید به روز رسانی محتوای شما با اضافه کردن حتی یک پاراگراف تغییرات تاثیر زیادی در سئو سایت شما دارد. استفاده از متا تگ ها به افزایش رنکینگ سایت شما کمک زیادی میکند. بهینه سازی تگ ها H1  و H6 در افزایش ترافیک سایت شما تاثیر چشمگیری دارد. بنابراین بهینه سازی تگ ها برای رشد و بهبود سایت شما امری اساسی است.  اگر از سیستم مدیریتی وردپرس برای سایت خود استفاده می کنید، می توانید از پلاگین YOAST برای بهینه سازی تگ ها بهره ببرید. بسیاری از افراد به دنبال نرم افزاری جهت بالا بردن رتبه سایت خود هستند، چنین نر افزاری وجود ندارد و هیچ وقت نیز ساخته نمی شود. همه این موارد به طور کامل در آموزش بهبود سئو گنجانده شده است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در لاهیجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بهینه کردن تصاویر سایت

تمام این مواردی که گفته شد و در آموزش بهبود سئو به طور جامع خواهید آموخت، برای ارتقاء سایت در مورد محتوای ارزشمند و تاثیرش بر روی رشد سایت شما بود ولی این به تنهایی کافی نیست بلکه علاوه بر محتوا گوگل به کیفیت تصاویر استفاده شده در سایت شما اهمیت زیادی میدهد، برای مثال اگر شما به اندازه سایز عکس آپلود شده در سایت خود اهمیت ندهید همین مسئله می تواند یک نکته منفی برای لود عکس های صفحه شما باشد و گوگل از شما امتیاز کم می کند.

انتخاب کلمات کلیدی

یکی از نکات مهم در آموزش بهبود سئو انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. اگر به دنبال بهبود سئو سایت خود هستید باید به نقش کلمات کلیدی بسیار توجه داشته باشید. استفاده از کلمات کلیدی از دو جنبه دارای اهمیت است، با استفاده از کلمات کلیدی می توانید موضوعات جذاب در حوزه تخصصی خود بدست آورید. راه های زیادی برای پیدا کردن کلمات کلیدی در حوزه کاریتان وجود دارد شما می توانید از ابزار های گوناگون برای سرچ کلمات کلیدی و یافتن ایده های بهتر پیدا کنید. از کلمات کلیدی تیتر استفاده کنید، مطمئن شوید کلمه کلیدی در عنوان استفاده شده است.

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • مخاطب خود را شناسایی کنید. کاملا بدانید که پست را برای چه کسانی می نویسید.به پست خود ارزش دهید تمام جزئیات، حقایق، آمار و واقعیت هایی که ارزشمند است در پست خود لحاظ کنید.
 • از پست های سایت های دیگران استفاده نکنید شما می توانید از آنها ایده بگیری و کپی کردن کار آنها به رشد سایت شما صدمه می زند. نکات مهم در پست هایتان را هایلایت کنید، فرمت بندی به محتوای شما شکل خوب و جذابی می دهد ، شما می توانید اطلاعات مهم را با مشخص تر مثلا با یک فونت متفاوت بنویسید تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
 •  به قانون کپی رایت احترام بگذارید، اجازه نشر عکس ها را در چندین سایت چک کنید و مطمئن شوید که قانون کپی رایت را رعایت کرده باشد.
 • از کلمات اصلی کلیدی برای عنوان صفحه استفاده کنید، در چک لیست وب سایت خود با نوشتن عنوان صفحه با کلمه کلیدی به بهینه سازی سئو سایت خود کمک کنید. از کلمات کلیدی اصلی و فرعی در سایت خود استفاده کنید.
 • در آموزش بهبود سئو می آموزید که به صفحات داخلی لینک هایی اضافه کنید، بدین معنی که از چک لیست ها، لینک هایی به سایر پست ها و صفحات منتشر شده اضافه کنید. به تعداد تیتی های عنوان خود اضافه کنید، کلمه کلیدی باید مختصر و متقاعد کننده باشد.
 • جهت اشتراک گذاری اجتماعی باید سایت خود را بهینه کنید، کاربران و مخاطبان خود را تشویق کنید تا پست های شما را به اشتراک بگذارند.
 • روی عناصر بصری فکر کنید

المان ها و تصاویر و ویدئو های شما می تواند در سئوی بهتر سایت شما تاثیر گذار باشد، زیرا تصاویر و ویدئو صفحه محتوای شما را جذاب تر می کند. سعی کنید محتوایی تولید کنید که کاربر با آن درگیر شود تا راحت تر آن را درک کند. در ک بهتر کاربر سبب می شود تا صفحه سایت شما برایش جذاب باشد و بیشتر به سایت شما مراجعه کند. و این یک امتیاز عالی در ارتقا سئو سایت شماست و گوگل نیز برای آن ارزش زیادی قائل است. 

جهت ارتباط با پالیز محتوا به عنوان شرکت برتر سئو سایت در گرگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تکنیک های روانشناسی در بازاریابی محتوا
مطلب مرتبط

کدهای HTML جایگزین کدهای PHP:

 زمانی که از کدهای PHP در سئو سایت خود استفاده می کنید به ازای هر کد یک درخواست به سرور داده می شود تا اطلاعات را دریافت کند، حالا اگر تعداد درخواست ها بیشتر شود زمان بارگذاری سایت بالاتر می رود. شما می توانید کدهای HTML را جایگزین PHP کنید تا تعداد درخواست ها کمتر شود، برای بررسی تعداد درخواست ها می توانید از ابزار PINGDOM بهره ببرید. این نکته یکی از مباحث پیشرفته آموزش بهبود سئو به شمار می رود.

با پالیز محتوا همراه باشید.

logo-samandehi